Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 11:15


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 93 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 02 Oct 2006, 21:41 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

:D:D:mellow::mellow:Gina !!! esti culmea:D:D:lips:
:njump::njump::njump::kiss: of!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 03 Oct 2006, 00:18 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Fetelor, editia care iese o sa va socheze extrem de mult. S-a muncit imens la ea, si v-am ascultat in toate privintele! De asta nu am reusit sa o scoatem in septembrie, inca.

Dar veti vedea ca merita, serios! Sunt foarte multe dintre voi in revista! Multe multe!

Malinka
Tania
Tweety Mem
Dove
Mnico
Eli
Ramoncita
GinaAngelina
Ooana
Lavis

Si in plus veti vedea o revista cum inca nu a fost in Romania (pe nunti), speram noi asa cum va doreati voi, asa cum sunt pe afara.

Ma rog, asta e ceea ce am incercat NOI sa facem ascultandu-va pe voi! Acuma sa vedem ce veti zice. Din pacate toata aceasta munca ne-a epuizat, si ne-a obosit.

Acuma e in tipar de ceva vreme, tragem de tipografie sa ni le dea mai repede. Hai mai aveti rabdare cu noi cateva zile, veti vedea ca MERITA!! :neyes: :champagne:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 03 Oct 2006, 03:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Si halatu' ? Cat e doamna halatu' ?:D:D:D

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 03 Oct 2006, 17:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Fetelor, editia care iese o sa va socheze extrem de mult. S-a muncit imens la ea, si v-am ascultat in toate privintele! De asta nu am reusit sa o scoatem in septembrie, inca.

Dar veti vedea ca merita, serios! Sunt foarte multe dintre voi in revista! Multe multe!

Malinka
Tania
Tweety Mem
Dove
Mnico
Eli
Ramoncita
GinaAngelina
Ooana
Lavis

Si in plus veti vedea o revista cum inca nu a fost in Romania (pe nunti), speram noi asa cum va doreati voi, asa cum sunt pe afara.

Ma rog, asta e ceea ce am incercat NOI sa facem ascultandu-va pe voi! Acuma sa vedem ce veti zice. Din pacate toata aceasta munca ne-a epuizat, si ne-a obosit.

Acuma e in tipar de ceva vreme, tragem de tipografie sa ni le dea mai repede. Hai mai aveti rabdare cu noi cateva zile, veti vedea ca MERITA!! :neyes: :champagne:
Multumim Webmaster! :p:p:p Asta da rasplata (nu mai iau in calcul sfaturile si ajutorul dat la organizarea nuntii) ca stam pe site-ul Ghgidul Miresei...:lips::lips::neyes::heart::neyes::nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 03 Oct 2006, 17:29 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

:D:D:D Hai ca esti si tu o cotzoharla!!!:neyes::neyes: , stii sa intorci omul si sa faci periaje...
Acu mai apari si in revista vedeta:-` nu ne mai bagi in seama:D:D:lips:

nu fi maimutica...fetele de la ghid ne-au propus sa le trimitem poze! Si le-am dat! Vedeta...nu sunt si nu ma simt! :p De ce zici ca nu va bag in seama (?):(:( ma superi:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 03 Oct 2006, 17:37 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Am zis si eu asa... ca daca apareti in revista ... o sa va smecheriti:D:D
hai , fata ca glumesc!!!!!!
Ma bucur pentru voi, sincer. Cumpar si eu Ghidul doar sa va pot admira:wok::lips::lips::lips:

ok...:*:*:* si eu o sa-l iau .....hihihi ma gandesc ce-o sa zica mihai!! el habar n-are ce-am facut io cu pozele!!(X)(X)(X):wacko::njump:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 03 Oct 2006, 20:51 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:
ok...:*:*:* si eu o sa-l iau .....hihihi ma gandesc ce-o sa zica mihai!! el habar n-are ce-am facut io cu pozele!!(X)(X)(X):wacko::njump:


Nici al meu sot nu stie. :ndance::nbride: ASta da surpriza


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 04 Oct 2006, 14:25 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Oricum sa pastrezi nr. ala in care apari sa arati si copiilor tai!:D
Mama de ex. cand a lucrat intr-o vara la un hotel, fiind in echipa personalului si avand cele mai bune calificative a fost pozata cu un titlu foarte bun si tata i-a pastrat ziarul de atunci asa ca...:wok:

e misto....asa face seful meu!
:D:D:D face colectie de reviste si ziare! Daca ar fi dupa el ar inregistra si emisiunile in care apare (mai mult la stiri) ....e o amintire si asta! Mai nasol e de cei care apar in presa la rubrica de scandaluri! Ce-or zice copii alora?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 04 Oct 2006, 14:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Auzi , dda ce zici de faza aia cu Romanita Iovan despre care revista paparatii si am vazut si la Tv imagini, o aratau pe Romanita a noastra gravida in luna 08 cu un ziarist mult mai tanar decat sotul ei sarutandu-se pe buze:D...
Ma gandesc ce imagine de cacat pentru sotul ei :blink::njump::wokno:
Eu tind sa cred ca totul a fost regizat .....insa nu bag mana in foc! Romanita a fost ....este si va fi pana la moarte nimik altceva decat o cur*a....nu curca ....nu incurcati literele! :p:p:p Tind sa cred ca si ala care "a vrut sa le sparga casa" nmu era decat unul care i-o mai ....din cand in cand si ei! Scuze pt limbajul vulgar! Mi-e greata cand o vad pe Romanita ....e urata si penibila!:rolleyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 04 Oct 2006, 16:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:

Hai ca te pup. Asa cred si eu ca este o curca:D cu v in loc de c:D:npiano: siii arata super naspa. Este una din nenumaratele puicute pe ca Iri le-a ridicat cu "cricul" pe unde a putut. Pe asta in moda , pe Ana lesko in muzica:D dar una este Mona:D:D:npiano::napplause:

Pe ea a ridicat-o in kilograme :njump::D

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 12 Oct 2006, 02:30 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
ghidul, cand apare ghidul? ca...sincer, eu nu mai pot de nerabdare...:mellow:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 12 Oct 2006, 05:53 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
a aparut! da-ne adresa ta sa ti-o trimitem prin posta, ca ai aparut si tu in el!! :nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 12 Oct 2006, 05:54 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Fetele care au aparut, scrieti-ne adresele la [email protected], si specificati cine sunteti si ce date aveti (adresa si nume exact ca in buletin, ca sa puteti ridica revista de la posta).

pupicei :neyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 93 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România