Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 01:17


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 93 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 23 Oct 2006, 05:43 
Nou Venit

Membru din: 31 Aug 2006, 03:55
Mesaje: 24
Felicitari pentru noua fata a site-ului!!!
Imi place:champagne::napplause: (si ce nu-mi place va spun pe privet sau cand vin sa-mi iau revista-ele:ok::nwink:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 24 Oct 2006, 22:46 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

Felicitari pentru revista si nu numai.Aseara am ridicat-o de la sediu si in afara de nerabdarea specifica pot sa va spun ca m-a cuprins o nostalgie si in afara de asta parca de ce o rasfoiesc iara si iara,parca as mai face inca o data nunta, cu toata alergatura si agitatia aferenta pentru fiecare amanunt in parte.Inca o data multumesc fetelor de pe forum si celor care au avut initiativa acestui site,cu ajutorul vostru mi-am realizat visul si l-am transformat intr-o frumoasa poveste.Multi pupici.



deci...mie deja mi se pare exagerata chestia asta...cei de la Inmedio ma cred probabil nebuna deja...am fost zi de zi acolo sa caut revista, mi-au tot zis sa revin a doua zi ca trebuie sa primeasca, ieri mi-au zis sa vin azi ca primesc, azi au zis ca au primit marfa dar nu si Ghidul si nici nu stiu daca au sa primeasca...va rog, faceti ceva...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 25 Oct 2006, 01:55 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:


deci...mie deja mi se pare exagerata chestia asta...cei de la Inmedio ma cred probabil nebuna deja...am fost zi de zi acolo sa caut revista, mi-au tot zis sa revin a doua zi ca trebuie sa primeasca, ieri mi-au zis sa vin azi ca primesc, azi au zis ca au primit marfa dar nu si Ghidul si nici nu stiu daca au sa primeasca...va rog, faceti ceva...


Idem si la mine.Si la inmedio kaufland cluj la fel e treaba.Aia n-au primit-o si nici nu stiu cand.Io nu mai intreb ca deja le-am innebunite pe alea.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: comanda revista
MesajScris: 25 Oct 2006, 20:57 
Nou Venit

Membru din: 17 Ian 2006, 02:07
Mesaje: 5
Ok, mergeti la Mall-uri si la centrele Poligon - sunt centrele care arata ca niste octagonuri.

La Mall-uri gasiti sigur deja, vom verifica ce se intampla de nu se gasesc inca la Inmedio in unele locuri din tara. In Bucuresti se gasesc, am verificat deja.

SGEORGIANA noi ti-am raspuns in scris de mult, ti-am zis ca e pacat sa platesti TAXE POSTALE si ca mai bine astepti sa cumperi direct revista.

Te rugam sa verifici emailul (poate a intrat in bulk si de aceea nu l-ai gasit). Daca vrei totusi, noi iti trimitem... dar ziceam ca mai bine nu platesti taxe postale, nu!?

Inca o data: mergeti in MALL-uri ca sigur gasiti.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: comanda revista
MesajScris: 25 Oct 2006, 21:53 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
Ok, mergeti la Mall-uri si la centrele Poligon - sunt centrele care arata ca niste octagonuri.

La Mall-uri gasiti sigur deja, vom verifica ce se intampla de nu se gasesc inca la Inmedio in unele locuri din tara. In Bucuresti se gasesc, am verificat deja.

SGEORGIANA noi ti-am raspuns in scris de mult, ti-am zis ca e pacat sa platesti TAXE POSTALE si ca mai bine astepti sa cumperi direct revista.

Te rugam sa verifici emailul (poate a intrat in bulk si de aceea nu l-ai gasit). Daca vrei totusi, noi iti trimitem... dar ziceam ca mai bine nu platesti taxe postale, nu!?

Inca o data: mergeti in MALL-uri ca sigur gasiti.




si eu vreau un raspuns...o solutie, ceva...:npray:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: comanda revista
MesajScris: 26 Oct 2006, 00:40 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
si eu vreau un raspuns...o solutie, ceva...:npray:


Din cate stiu revistele tale (ca primesti 2 de la noi) sunt gata, azi au fost puse la posta. Asa ca NU cumpara!

FETELE CU COPERTILE PERSONALIZATE! SUNATI LA SEDIU SI VENITI SA LE LUATI! FETELE DIN TARA, AU FOST DEJA PUSE LA POSTA, DECI TREBUIE SA AJUNGA. In 2-3 zile maxim, zice posta romana! Stati cu ochii dupa instiintare, daca nu ajunge atunci mergeti voi in 3 zile si intrebati. Am trimis pe adresele pe care ni le=ati dat voi, sa stiti! CELE PERSONALIZATE!! Au iesit DELICIOASE, SA STITI!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: comanda revista
MesajScris: 26 Oct 2006, 00:46 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Fetele din tara ne-au mai zis ca in Metro-uri deja si-au cumparat. Deci: constanta are metro, nu-i asa!?

Si in Mall=uri!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: comanda revista
MesajScris: 26 Oct 2006, 02:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Vreau sa semnalez si eu ca la centrul Inmedio din Cora Militari (BUCURESTI) mi-au zis ca cica "n-a aparut inca". Si io am zis "ba a aparut". Si el: "atunci nu am primit noi".
Deci nu e nici acolo... :(
In schimb l-am vazut in Plaza. :ndance:

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: comanda revista
MesajScris: 26 Oct 2006, 02:09 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
la centrul Inmedio din Cora Militari (BUCURESTI) mi-au zis ca cica "n-a aparut inca". Deci nu e nici acolo... :(

In schimb l-am vazut in Plaza.

:ndance:


Off, off....nu stim ce sa mai facem! Ati vazut si voi ca exista, da? Ati vazut ca noi am si trimis prin posta, si prin unele locuri deja este! Nu stim ce sa facem mai mult... tot sunam la disctribuitori, dar astia ne zic "nu putem sa va dam o lista cu locatiile, ca nu avem! cum sa va dam cand chioscurile nu au adrese!? nu avem voie sa va dam..., etc". Apoi, sunam si intrebam de ce nu sunt in toate centrele si aflam "aveti domne rabdare, ca nu ne teleportam...le ducem si noi pe rand, ca transportam mai multe deodata, in functie de cum avem spatiu, etc". Incercati sa luati de unde exista deja, unde nu este inca va fi cu siguranta, dar noi nu avem ce face depinde de ei cum se organizeaza ):(:((


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: comanda revista
MesajScris: 26 Oct 2006, 02:11 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Dar vestea buna este ca am decis sa tinem mai mult pe piata acest numar, ca sa poata sa il cumpere toata lumea si sa apuce sa-l vada tot poporul :nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: comanda revista
MesajScris: 26 Oct 2006, 19:14 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:

La Metro Constanta am fost eu ieri si nu aveau, nici nu stiau despre ce vorbesc :mellow:


Eeeee Metro.Alea d-acolo nu stiu nici macar pe ce lume traiesc.Ai incercat la Carrefour?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: comanda revista
MesajScris: 26 Oct 2006, 22:25 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Din cate stiu revistele tale (ca primesti 2 de la noi) sunt gata, azi au fost puse la posta. Asa ca NU cumpara!


ok, astept...dar oricum vroiam sa o iau si pe cea de pe piata (adica fara coperta personalizata)...si, tot ar trebui sa ajunga si pe aici pentru celelalte doritoare...

de cluj stiti ceva? a aparut pe undeva?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: comanda revista
MesajScris: 27 Oct 2006, 00:07 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Voi trebuie sa ne anuntati, noi de aici din bucuresti nu stim decat ca (si citez) "doamna, in unele locuri sunt deja, in altele or sa fie la primul transport disponibil". ):(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: comanda revista
MesajScris: 27 Oct 2006, 00:11 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
Voi trebuie sa ne anuntati, noi de aici din bucuresti nu stim decat ca (si citez) "doamna, in unele locuri sunt deja, in altele or sa fie la primul transport disponibil". ):(


sincer, mie chestia asta mi se pare tare aiurea...ce firma de distributie face asa ceva? mi se pare tare neserioasa...ori isi fac treaba ori nu...se pare ca nu prea, nu? si e pacat...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: comanda revista
MesajScris: 27 Oct 2006, 00:17 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
sincer, mie chestia asta mi se pare tare aiurea...ce firma de distributie face asa ceva? mi se pare tare neserioasa...ori isi fac treaba ori nu...se pare ca nu prea, nu? si e pacat...


Din pacate toate fac la fel. Nu sunt multe in tara, tu ce crezi? Si pentru ca nu ai optiuni toti fac la fel. Nu ai nici macar liste cu punctele lor de distributie, iar daca ai suna asa:

Gara
Magheru
Libertatii
Cal. Victoriei, etc

...de parca chipsocul sau magazinul e pe Victoriei pe dreapta, nu!? Sunt zeci de chioscuti pe strazile alea: deci UNDE anume?

Si nici nu stii cand si cat au vandut...
Si multe altele!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: comanda revista
MesajScris: 27 Oct 2006, 02:08 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:


de cluj stiti ceva? a aparut pe undeva?


Nu!
Si m-am saturat sa intreb sa se uite alea chioras la mine.Poate in decembrie o luam si noi.
lol:unsure::devil:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 93 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România