Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 22:13


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 23 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: GHIDUL MIRESEI editia III
MesajScris: 29 Oct 2006, 21:19 
Junior

Membru din: 17 Dec 2005, 02:07
Mesaje: 59
Fetelor anuntam cu mandrie aparitia pe piata a celei de a treia editie a catalogului Ghidul Miresei, acum intr-un format nou, mult mai aproape de inimile si de dorintele voastre.

Veti descoperi o sursa excelenta de inspiratie atat pentru organizarea nuntii cat si pentru alegerea tinutelor pentru ziua cea mare.

Va las pe voi sa ne spuneti ce parere aveti !

Asa ca am zis start la critici si speram... laude.



:heart:DIANA:heart:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CATALOGUL GHIDUL MIRESEI editia III
MesajScris: 29 Oct 2006, 22:24 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:


Fetelor anuntam cu mandrie aparitia pe piata a celei de a treia editie a catalogului Ghidul Miresei, acum intr-un format nou, mult mai aproape de inimile si de dorintele voastre.

Veti descoperi o sursa excelenta de inspiratie atat pentru organizarea nuntii cat si pentru alegerea tinutelor pentru ziua cea mare.

Va las pe voi sa ne spuneti ce parere aveti !

Asa ca am zis start la critici si speram... laude.



:heart:DIANA:heart:


editia a treia? eu nu mai inteleg nimic...o revista noua sau e vb de numar asta cu Elena?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CATALOGUL GHIDUL MIRESEI editia III
MesajScris: 29 Oct 2006, 22:36 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:

editia a treia? eu nu mai inteleg nimic...o revista noua sau e vb de numar asta cu Elena?

Editia aIIIa = nr. asta cu Elena. :D

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CATALOGUL GHIDUL MIRESEI editia III
MesajScris: 29 Oct 2006, 22:38 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
Editia aIIIa = nr. asta cu Elena. :D



ok, deci...prima editie, editia locala de bucuresti...a doua editie...cea cu adina...a treia...cu elena...asa ma gandeam si eu...:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CATALOGUL GHIDUL MIRESEI editia III
MesajScris: 30 Oct 2006, 00:46 
Nou Venit

Membru din: 31 Aug 2006, 03:55
Mesaje: 24
Imi place foarte tare revista(nu am avut primele 2 editii:(si-mi pare rau acum).
Am inteles ca e un ghid,dar ma asteptam poate la ceva mai multe articole,teste si in general la mai multe informatii despre ce e bine de stiut pentru viitoarele mirese.
In rest,calitatea grafica e super chiar daca s-au mai strecurat mici greseli de tipar(pe astea le-am vazut doar ca ati spus voi ca a fost initial retrasa,altfel...)
Felicitari si la cat mai multe editii foarte bine vandute!!!!
:champagne::napplause::ncake::flowers:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CATALOGUL GHIDUL MIRESEI editia III
MesajScris: 30 Oct 2006, 15:32 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
Imi place foarte tare revista(nu am avut primele 2 editii:(si-mi pare rau acum).
Am inteles ca e un ghid,dar ma asteptam poate la ceva mai multe articole,teste si in general la mai multe informatii despre ce e bine de stiut pentru viitoarele mirese.
In rest,calitatea grafica e super chiar daca s-au mai strecurat mici greseli de tipar(pe astea le-am vazut doar ca ati spus voi ca a fost initial retrasa,altfel...)
Felicitari si la cat mai multe editii foarte bine vandute!!!!
:champagne::napplause::ncake::flowers:
inca nu am avut placerea sa tin in mana revista, deci habar n-am cum este.:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CATALOGUL GHIDUL MIRESEI editia III
MesajScris: 30 Oct 2006, 16:43 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:
inca nu am avut placerea sa tin in mana revista, deci habar n-am cum este.:(


este foarte buna revista. pentru viitorele mirese este ideala. este la obiect. nu contine bla -bla-uri, ci informatii utile pentru viitorii miri.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CATALOGUL GHIDUL MIRESEI editia III
MesajScris: 01 Noi 2006, 20:46 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
Ai citit-o?Eu azi am cumparat-o si am ramas...DEZAMAGITA..lasand pretul destul de maricel la o parte ma asteptam la mai multe informatii,sfaturi,dar de fapt e o revista in care sunt promovate firme DIN BUCURESTI in cea mai mare parte..fara suparare dar gasesc mult mai multe informatii pe internet decat ceea ce am gasit in aceasta revista..:unsure::unsure::unsure:


pai, numele spune totul...e un GHID nu o revista de gen...asa ca e normal sa fie detalii despre firme (firme la care o viitoare mireasa poate sa apeleze si asa castiga timpul pe care l-ar fi pierdut cautant)...si, fara suparare, sfaturi poate sa iti dea oricine dar sa te ajute sa gasesti colaboratori pentru nunta ta, nu prea cred...

cat despre internet...asa, ca procent, cam cate dintre viitoarele mirese crezi ca au acces la net si cate au acces la presa? :unsure:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CATALOGUL GHIDUL MIRESEI editia III
MesajScris: 01 Noi 2006, 21:32 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
ok...am in mana Ghidul Miresei, editia a treia...
in primul rand vreau sa fac o ANTIRECLAMA...la pagina 80 in ghid, la agentii full service e trecuta o agentie din *** (editat de webmaster pentru reclama) e agentia cu care am lucrat noi...sunt niste oameni fara cuvant care nu se tin de treaba si cu o lipsa de bun simt incredibila...un MARE MINUS din partea noastra...si vom spune asta tuturor care ne va cere parerea pentru ca suntem complet dezamagiti de ei (n-au facut in restaurant aproape nimic din ce am comandat adica, aranjamente florale deloc, in spatele mesei mirilor nimic, baloane cu heliu nu, etc.)...

sincer, mi se pare absurd ca ei sa fie in ghid...m-a socat chestia asta...:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CATALOGUL GHIDUL MIRESEI editia III
MesajScris: 01 Noi 2006, 21:45 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
in al doilea rand...vreau sa va felicit pentru inca o editie BUNA a ghidului...
O bila alba pentru articole (cele legate de piese muzicale mi se pare super utile, cel putin mie mi-a fost destul de greu sa fac o lista intreaga, pe langa piesele noastre, care sunt doar cateva)...imi place ca sunt implicate mirese reale, povesti reale care ajung mai usor la sufletul nostru...la jurnalul de nunta cred ca ar fi necesare un pic mai multe informatii, detalii mai precise, paginile par cam "goale" ...

daca imi mai vine ceva in minte va spun...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CATALOGUL GHIDUL MIRESEI editia III
MesajScris: 02 Noi 2006, 09:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
Nu exista si o versiune electronica a Ghidului atat de laudat sa il pot vedea si eu? :))

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CATALOGUL GHIDUL MIRESEI editia III
MesajScris: 02 Noi 2006, 23:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
Citat:
As vrea si eu, daca ar exista!
Mai dar ce matinala mai esti!!!


:)) Eu is pe alt fus orar...la mine era 11 noaptea :)

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CATALOGUL GHIDUL MIRESEI editia III
MesajScris: 05 Noi 2006, 00:54 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
Stai asa...nu cred ca e cazul sa mai iei asa tare...MI-AM EXPRIMAT PAREREA si atat...pe mine m-a surprins sa gasesc firme ce sunt din bucuresti si ff putine din provincie..ce vroiai,sa ridic revista in slavi cand mie nu mi-a placut?e dreptul meu sa-mi spun parerea din moment ce e un site public si am si cumparat revista...nu stiam ca pe acest site sunt luate "pe sus" cele care nu sunt la unison cu celelate..sunt noua pe site dar atitudinea lasa de dorit..sorry..


ok...asa cum tu poti sa iti spui parerea, asa pot si eu sa te contrazic, daca cred ca parerea ta e gresita...chestie de fair play, nu?
tu te-ai legat de faptul ca sunt prea putine articole si prea multe "reclame" si eu ti-am explicat de ce e asa...daca tu intelegi prin asta ca esti "luata pe sus" , imi pare rau...

si stii? mie imi plac oamenii care au curaj sa isi spuna parerea sincer dar au si puterea sa accepte contra-pareri sau critici...:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CATALOGUL GHIDUL MIRESEI editia III
MesajScris: 05 Noi 2006, 01:11 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
apropo fetelor...am verificat eu azi, la Inmedio Satu Mare se gaseste Ghidul...de fapt cu soacra mea am verificat, ca ea da sfoara in tara si anunta pe toata lumea unde se gaseste revista...:) ca doar suntem noi, odraslele ei, in ea...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CATALOGUL GHIDUL MIRESEI editia III
MesajScris: 05 Noi 2006, 03:27 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
apropo fetelor...am verificat eu azi, la Inmedio Satu Mare se gaseste Ghidul...


Aha, multumim pentru veste, ca mai aveam un pic si muream de inima! Oricum din ce am mai verificat noi s-au mai rezolvat din problemele de disctributie... cu timpul probabil si lanturile de distributie vor fi mai cooperante (speram)...ca doar intram in Uniune, nu!? Si cainii vor umbla cu covrigii in coada :p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CATALOGUL GHIDUL MIRESEI editia III
MesajScris: 16 Noi 2006, 06:00 
Nou Venit

Membru din: 31 Aug 2006, 03:55
Mesaje: 24
Multumesc mult pentru reviste :flowers::flowers::flowers::nmarried:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 23 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România