Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 12:08


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 25 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Salonul Mireselor 2007 - Cluj
MesajScris: 24 Ian 2007, 20:17 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:

Draga admin, acum va scriu de pe un alt computer, banuiesc ca este alt id.
In legatura cu vacanta mea de ski...i-am spus atunci unei mirese ( Oana din Cluj) ca eu in perioada aceasta ar urma sa plec la ski si astfel nu am cum sa vin la targ. Asa era planul atunci, in urma cu 1 luna cred. Intre timp, treaba a cazut, am gasit o oferta mai avantajoasa pt. martie in austria si totul a depins de bani, ma rog, nu stiu daca era cazul sa dau atatea detalii. Am vb cu cativa colegi de-ai mei de la tehnic si mi-au spus ca e posibil sa fi intrat si alte persoane pe acelasi ip, in aveeasi companie, in afara ei este mai greu, dar nu imposibil, trebuie sa stie exact ip-ul pt a se putea conecta, dar numai in momentul in care calculatorul nostru cu ip-ul de care vorbim este inchis internetul.
In prinvinta standului dvs de la expo, spuneam ca o sa vin sa vorbesc cu dvs, nu m-am referit personal la dvs ca admin, ci la Ghidul Miresei


Lasa vrajeala!!!Ca se vede ca ai identitate ascunsa si intentii meschine!!!!
Si da-o incolo de treaba tocmai id-ul tau sa "coincida" cu al unui organizator de nunti...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Salonul Mireselor 2007 - Cluj
MesajScris: 24 Ian 2007, 22:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:
Vai...:((!!! Dar unde sunt firmele pt nunti?


Sa stii ca si eu am lucrat cu cateva firme care vor participa la acest targ si am fost foarte, chiar extrem de multumita de ei. Si crede-ma sunt chiar firme care se ocupa cu organizare si tot ce tine de nunti. :nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Salonul Mireselor 2007 - Cluj
MesajScris: 28 Ian 2007, 13:47 
Nou Venit

Membru din: 30 Sep 2006, 14:30
Mesaje: 18
targul de mirese e chiar dragut...........intradevar sunt cam putine firme da merita sa mergi sa le vezi.......eu acolo mi-am gasit si rochie si coafeza pt nunta:ndance:.......asa sunt de emotionata abia astept sa imi pot imbraca rochia:ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Salonul Mireselor 2007 - Cluj
MesajScris: 28 Ian 2007, 13:53 
Nou Venit

Membru din: 30 Sep 2006, 14:30
Mesaje: 18
targuri de genu asta ar trebui organizate mai des pt ca a avut un succes imens, a doua zi nu mai puteai umbla printre standuri atatia erau si sa nu mai vorbesc sa te apropii de un stand cu rochii de mirese, se calcau pur si simplu oamenii in picioare:)


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 25 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România