Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 18:02


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 25 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Salonul Mireselor 2007 - Cluj
MesajScris: 14 Ian 2007, 14:41 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Lista definitiva de participanti va fi afisata peste cateva zile, pentru ca se tot adauga expozanti!

De aceea INCA nu este finalizata. Dar cu cateva zile inainte de targ, vom trimite si noi newsletter cu detalii de ultima ora... si va fi si trecuta pe site-ul expozitiei lista definitiva de participanti.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Salonul Mireselor 2007 - Cluj
MesajScris: 17 Ian 2007, 00:03 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
apropo de targul de la cluj...Ghidul va avea un stand de prezentare? ca sa afle lumea mai multe despre site, revista, etc...eu nu mai sunt un client pentru astfel de targ :nlol: dar daca o sa fie stand cu siguranta trec sa le salu pe fete...si sa-mi dau ocazia sa fiu melancolica plimbandu-ma printre rochii de mireasa...:) eu va urez mult succe...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Salonul Mireselor 2007 - Cluj
MesajScris: 18 Ian 2007, 03:27 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
apropo de targul de la cluj...Ghidul va avea un stand de prezentare? ca sa afle lumea mai multe despre site, revista, etc...eu nu mai sunt un client pentru astfel de targ :nlol: dar daca o sa fie stand cu siguranta trec sa le salu pe fete...si sa-mi dau ocazia sa fiu melancolica plimbandu-ma printre rochii de mireasa...:) eu va urez mult succe...


Da, Ghidul va fi acolo. Domnisoara cu Mirese va fi chiar ea acolo, din cate am auzit eu! Asa ca sa treci!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Salonul Mireselor 2007 - Cluj
MesajScris: 23 Ian 2007, 16:48 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
cand se vor afisa listele cu expozantii???
Mai sunt doar cateva zile totusi...


M-am interesat si am aflat ca azi are loc conferinta de presa, iar dupa conferinta de presa va fi postata lista cu participantii. Din pacate, aceasta este politica lor si noi nu putem sa trecem peste ea...
O vom posta si noi in cursul zilei de azi, sau cel tarziu, maine...
:flowers:

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Salonul Mireselor 2007 - Cluj
MesajScris: 23 Ian 2007, 20:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:

M-am interesat si am aflat ca azi are loc conferinta de presa, iar dupa conferinta de presa va fi postata lista cu participantii. Din pacate, aceasta este politica lor si noi nu putem sa trecem peste ea...
O vom posta si noi in cursul zilei de azi, sau cel tarziu, maine...
:flowers:

Iata linkul cu lista... :D
http://www.expo-transilvania.ro/Targ-Ex ... o&t=31&s=6

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Salonul Mireselor 2007 - Cluj
MesajScris: 24 Ian 2007, 15:24 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Si acuma sa va explicam noi:

Dupa adresa de IP, stefy este de fapt aceeasi persoana cu csirke2001 si anume nimeni altcineva decat organizatorul targului de anul trecut, din cluj! Probabil ca anul acesta nu se mai ocupa de organizare si prefera sa arunce cu pietre in actualii organizatori!?

Daca dvs. asa vedeti afacerile, sa va dati drept o mireasa oarecare ca apoi sa dati in 'concurenta' pe un forum de specialitate, ne e jena cu romania zilelor noastre. Urat si murdar din partea dvs.

Cat despre comentariul ca majoritatea firmelor nu au legatura cu nunta, poate ar trebui sa fiti mai rezervati, ca e posibil ca in scurt timp sa afle toate cele 60 de firme participante la targul din 26 ianuarie si ati pierdut pentru viitor extrem de multi potentiali clienti prin aceasta jignire, nu credeti!? Ca niciodata nu se stie cum se intoarce roata.

RUSINICA pentru atitudinea complet lipsita de fair-play, si inca direct pe site-ul nostru care suntem co-organizatori la acest targ!!!
Citat:
Vai...:((!!! Dar unde sunt firmele pt nunti? Pe lista apar majoritatea care n-au legatura cu nuntile:nscmoll:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Salonul Mireselor 2007 - Cluj
MesajScris: 24 Ian 2007, 16:31 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

Am uitat un amanunt: am primit pe pm un msj de la una dintre "mirese" cum ca am castigat 2 invitatii pt un alt targ de nunti din cluj de la casa de cultura cred...
pt. ca persoanei respective i s-a parut ca sunt foarte activa in privinta comentariilor la adresa targurilor de nunti.


astept continuarea!!!!!!:-` cui sa-i fie rusinica pana la urma?!:lol:

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Salonul Mireselor 2007 - Cluj
MesajScris: 24 Ian 2007, 16:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

eu zic sa-i fie rusine celui/celei care mi-a oferit invitatiile


de ce? ce s-a intamplat?

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Salonul Mireselor 2007 - Cluj
MesajScris: 24 Ian 2007, 17:08 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Stefy, ai intrat exact de pe acelasi IP ca si organizatorul targului de anul trecut (si nu a zis nimeni ca e SINGURUL de pe care ai intrat, apropos)! Tu zici ca e o coincidenta! Este foarte posibil, nu zic nu! Daca lucrezi chiar la firma de soft (e adevarat ca IP-ul este alocat unei firme de soft din cluj) atunci nu stiu cum de si organizatorul targului de anul trecut a intrat tot de acolo in 2006....ciudata coincidenta, din tot clujul sa coincida IP-ul tocmai la voi, iar tu sa fii la fel de interesata de targuri cum era si organizatorul de anul trecut, pe acelasi forum....

Cat despre faptul ca primesti mesaje nesolicitate de la "mirese", asta nu este normal si daca ne-ai fi reclamat situatia am fi luat masuri...

In alta ordine de idei, ai dreptate in 2 chestiuni:
1) ca esti FOARTE activa pe acest forum de targuri din Cluj (deci a DOUA coincidenta, dincolo de IP-ul identic cu cel al organizatorului de anul trecut)
2) sa-ti dea cineva o invitatie gratuita este o mare MAGARIE....mai bine te punea sa platesti biletul de intrare sau dadea invitatia cuiva care ar fi apreciat gestul!

Si apropos, o a TREIA coincidenta: inca dinainte sa se dea macar un SINGUR detaliu despre acest targ comentariul tau a fost "eu la primul targ nu merg, e prea devreme, eu ma duc la ski" sau ceva de genul asta.... deci inca de atunci aveai ceva cu el. Totusi, desi esti "la schi" in perioada asta, tot tu cautai nod in papura cu lista de invitati, tot intrebai de ce lista e cea veche, apoi intrai des sa intrebi de lista noua...oare DE CE daca oricum ai zis ca NU MERGI!? Ah, stiu de ce, pentru ca apoi (dupa postarea listei) te apuci sa o critici ca nu sunt firme pt nunti si sa jignesti astfel firmele participante (desi are 74 de firme participante, f rar intalnesti la un targ de nunti 74 de firme in Romania, la singurul targ din Ploiesti anul trecut au fost sub 20 de firme, de exemplu...la singurul targ din Brasov au fost vreo 30 de firme, si exemplele pot continua). Cred ca nici in Bucuresti nu sunt atatea (cel putin la Sofitel SIGUR nu sunt).

Hmmmm, cam multe coincidente, zic eu!

(?)(?)

Pentru cele interesate, iata si lista celor care cica "nu prea au legatura cu nunta", ca sa judecati singuri...Partenerii media nu se ocupa toti de nunti (desi Casa Nuntilor, si Ghidul Miresei se ocupa si ei de nunti..... desi sunt parteneri media sau Co-organizatori), dar restul de 70 de firme oare ce vand!? Poate ca toti expozantii de mai jos vand ziare, sau calculatoare si noi nu stiam! Si au ales la deruta denumiri de Case de Moda, Agentii de organizare, Magazine de bijuterii, Florarii, Firme de transport, Restaurante de nunti sau servicii tip audio/foto/muzica!

1. 4 EVENTS Cluj-Napoca
2. ALESSA JEWELERY SHOP Cluj-Napoca
3. ANA FLOR Cluj-Napoca
4. ART PLUS Hunedoara
5. ASTORIA SERVICII Cluj-Napoca
6. AUTOWORLD Cluj-Napoca
7. BANZAI FOTO Cluj-Napoca
8. BAZAR MEDIA Bucuresti - PARTENER MEDIA
9. CALIN EVENTS Braila - PARTENER
10. CARABUSUL DE ARAMA Cluj-Napoca
11. CAF


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Salonul Mireselor 2007 - Cluj
MesajScris: 24 Ian 2007, 17:13 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Inca ceva: eu sunt ADMIN, eu ma ocup de site, nu de targuri, nici de vanzari, nici de revista, nici de altele.....

Asa incat oricum nu am avea cum sa ne cunoastem la targ. Banuiesc ca si la voi la firma de soft programatorii sau cei care se ocupa de tehnic nu participa la evenimentele de marketing!?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Salonul Mireselor 2007 - Cluj
MesajScris: 24 Ian 2007, 20:14 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:
Si acuma sa va explicam noi:

Dupa adresa de IP, stefy este de fapt aceeasi persoana cu csirke2001 si anume nimeni altcineva decat organizatorul targului de anul trecut, din cluj! Probabil ca anul acesta nu se mai ocupa de organizare si prefera sa arunce cu pietre in actualii organizatori!?

Daca dvs. asa vedeti afacerile, sa va dati drept o mireasa oarecare ca apoi sa dati in 'concurenta' pe un forum de specialitate, ne e jena cu romania zilelor noastre. Urat si murdar din partea dvs.

Cat despre comentariul ca majoritatea firmelor nu au legatura cu nunta, poate ar trebui sa fiti mai rezervati, ca e posibil ca in scurt timp sa afle toate cele 60 de firme participante la targul din 26 ianuarie si ati pierdut pentru viitor extrem de multi potentiali clienti prin aceasta jignire, nu credeti!? Ca niciodata nu se stie cum se intoarce roata.

RUSINICA pentru atitudinea complet lipsita de fair-play, si inca direct pe site-ul nostru care suntem co-organizatori la acest targ!!!


Acum imi dau seama de ce era atat de comentat decorul meu nereusit de la nunta.Si mai precis firma de 2 lei care mi l-a facut....hmmmmmmm......RUSINICA!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 25 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România