Ultima vizită a fost: Acum este 19 Mar 2024, 13:57


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 63 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: CATALOGUL GHIDUL MIRESEI - Bucuresti, editia 1
MesajScris: 28 Feb 2006, 19:08 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Eu am avut niste zile mai libere in ultimul timp:~* si nu stiu ce-as fi facut daca n-ar fi fost site-ul asta:~*;);)


e o buna modalitate de a umple timpul liber...inainte...ma jucam pe bune.....aveam un singur scop..: sa castig cat mai multe medalii pe MSN Games..acum ..am abandonat josurile pt. a sta de vb aici cu voi!!:-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CATALOGUL GHIDUL MIRESEI - Bucuresti, editia 1
MesajScris: 04 Mar 2006, 13:52 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:

Site-ul ne ajuta intr-adevar foarte mult...:) Desi iubi al meu a zis ca imi schimba parola ca sa nu mai pot sa intru ca l-am innebunit cat imi turuie gura ca "fetel au zis, fetele au facut":love: Dar stiu eu ca glumeste. :D. Dar ne poti spune cumva cand se va tipari si cel pentru Prahova, ca noi, cei din Ploiesti, chiar nu avem o lista de furnizori...si ne e tare greu. :((


Fetelor, am in premiera o veste care inca nu e 100% sigura....dar cam 90%!

URMATOAREA EDITIE SE VA DISTRIBUI SI IN TARA, VA FI LA NIVEL NATIONAL!!

Se pare ca asa s-a decis la nivelul conducerii, ca in loc de editii locale pilot sa lansam o singura editie nationala, care va fi structurata la ficare categorie pe 4 zone: Bucuresti/Moldova si Dobrogea/Ardeal si Maramures/Oltenia.

Ah, si inca o veste: de saptamana viitoare veti putea gasi catalogul si in supermarketuri, hypermarketuri, benzinarii (va spunem noi la momentul respectiv toate adresele).

Asteptam propuneri si comentarii!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CATALOGUL GHIDUL MIRESEI - Bucuresti, editia 1
MesajScris: 05 Mar 2006, 15:58 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:

Fetelor, am in premiera o veste care inca nu e 100% sigura....dar cam 90%!

URMATOAREA EDITIE SE VA DISTRIBUI SI IN TARA, VA FI LA NIVEL NATIONAL!!

Se pare ca asa s-a decis la nivelul conducerii, ca in loc de editii locale pilot sa lansam o singura editie nationala, care va fi structurata la ficare categorie pe 4 zone: Bucuresti/Moldova si Dobrogea/Ardeal si Maramures/Oltenia.

Ah, si inca o veste: de saptamana viitoare veti putea gasi catalogul si in supermarketuri, hypermarketuri, benzinarii (va spunem noi la momentul respectiv toate adresele).

Asteptam propuneri si comentarii!


Asta da veste! Chiar mi-a inseninat ziua!!! :wok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CATALOGUL GHIDUL MIRESEI - Bucuresti, editia 1
MesajScris: 07 Mar 2006, 20:39 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
Serios, macar cateva perechi de pantofi, acolo, o bijuterie, un colier, n-are nici un distribuitor ? Sau altele, ca tot am vazut si cateva rochii de mireasa ? Toti se axeaza pe baloane si fulgi pt marturii ?
Pregatirea unei nunti nu sta doar in decoratiuni, cameramani si Dj.

Daca este posibil,luati masuri si... la urmatorul numar, sper sa vad o oferta mai detaliata. Probabil atunci voi fi trecuta de mult de nunta, dar asta nu inseamna ca voi renunta la catalog.

Sper ca nu am suparat pe nimeni, dar ati cerut pareri sincere...

Apropos: mi-a placut sa fiu sunata si intrebata daca am deja catalogul. Frumos !


Iubita, multumim pentru sugestii! Intr-adevar, la al doilea numar vor fi in tipla cataloagele. Deh, am fost si noi la primul numar si oameni fiind...nimeni nu e perfect.
:((

In ceea ce priveste furnizorii, aici nu putem decat sa facem ceea ce am facut si pana acuma, sa le prezentam oferta, dar decizia de inscriere este a lor! Cu incaltamintea chiar nu s-au decis sa apara! In schimb cu bijuterii din cate stiu eu chiar sunt mai multi (la bijuterii din aur/argint...ca doar nu fac numai verighete, nu-i asta!? si apoi parca mai sunt unii cu gablonturi.) Noi ne dorim sa apara cat mai multi, dar daca ei nu doresc, nu putem forta pe nimeni, nu-i asa?:~*O:)

Oricum, vom tine cont de sugestii, multumim inca o data!:love::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CATALOGUL GHIDUL MIRESEI - Bucuresti, editia 1
MesajScris: 09 Mar 2006, 12:24 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Ma scuzati....am uitat de update-uri cu locurile unde se distribuie catalogul. La cele 200 de puncte-chioscuri prezentate anterior puteti sa il gasiti in:

Mall Vitan
Plazza Romania
Metro Colentina
Metro Baneasa
Metro Militari
Unirii - cofetarie
La unirii in fata in aproape toate standurile
Gara de Nord - majoritatea punctelor de distributie presa
Toate chioscurile OCTAGON (sunt acelea sub forma de octogon sau hexagon...nu mai stiu exact)

Sigur am uitat sa trec unele...daca imi amintesc, revin!

VA RUGAM SA NE SPUNETI DACA LA CELE MENTIONATE MAI SUS SAU CELE 200 PUNCTE ANTERIOR MENTIONATE NU GASITI CATALOGUL! MULTUMIM MULT!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CATALOGUL GHIDUL MIRESEI - Bucuresti, editia 1
MesajScris: 10 Mar 2006, 21:05 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
Nu stiu daca are sens sa il cumpar si pe acesta...as fi vrut sa il cumpar direct pe cel de zona mea...:(( Stii cumva noutati?


Apare la nivel national!! SIGUR!! In MAI!!

Dar alexandra, tu nu esti din Bucuresti?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CATALOGUL GHIDUL MIRESEI - Bucuresti, editia 1
MesajScris: 10 Mar 2006, 21:13 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
La toate punctele anterioare de difuzare, se mai adauga:

Toate benzinariile AGIP
Toate magazinele DIVERTA
Libraria Humanitas - Kretzulescu
Librariile Carturesti (ambele)
Libraria RAO
Toate centrele INMEDIO (crowne plazza, hilton, inter, marriott, opera business center, sofitel, pgv tower)
Supermarketuri CARREFOUR
Supermarketuri CORA
Supermarket JOLIE VILLE - pipera
Supermarketuri NIC
Supermarketuri MEGA IMAGE
Relay Aeroport Otopeni/Relay Gara de Nord


De asemenea, daca nu il gasiti la aceste puncte, va rugam sa ne comunicati pentru a putea lua masuri!! MULTUMIM MULT FETELOR!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CATALOGUL GHIDUL MIRESEI - Bucuresti, editia 1
MesajScris: 04 Apr 2006, 14:03 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:


Mie nu mi-aar fi placut sa o fac aici... NU m-am simtit niciodata acasa in orasul asta:ermm:

Ma scuzati, da asa simt eu:D


voi sunteti mai mult atasati de bucuresti de aceea v-ar fi placut sa faceti nunta acolo,si nu unde v-ati nascut. eu una nu as putea sa ma stabilesc in buc. nu am putea sa ne mutam acolo nici daca am vrea,eu sunt fericita aici unde sunt in orasul natal.;)


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 63 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România