Ultima vizită a fost: Acum este 18 Apr 2024, 20:48


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 9 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Restaurant Vatra Neamului – pareri?
MesajScris: 22 Iun 2010, 17:02 
Nou Venit

Membru din: 22 Iun 2010, 19:48
Mesaje: 2
Buna la toti!
Am tot cautat dar nu am gasit nimic despre acest restaurant pe care l-am ales ca locatie pentru nunta noastra.
Detalii puteti vedea pe siteul lor http://www.vatraneamului.ro
A mai facut careva dintre voi acolo sau a participat la vreun eveniment organizat acolo si ne poate dezvalui niste inside-uri?
Am auzit de la niste prieteni ca ar fi in regula, ca au mai participat la diferite evenimente acolo si au iesit chiar bine, dar mi-ar placea sa aud perari si de la voi.
Ms mult de pe acum!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant Vatra Neamului – pareri?
MesajScris: 29 Iun 2010, 14:25 
Nou Venit

Membru din: 29 Iun 2010, 17:02
Mesaje: 1
Ioana_popescu scrie:
Buna la toti!
Am tot cautat dar nu am gasit nimic despre acest restaurant pe care l-am ales ca locatie pentru nunta noastra.
Detalii puteti vedea pe siteul lor http://www.vatraneamului.ro
A mai facut careva dintre voi acolo sau a participat la vreun eveniment organizat acolo si ne poate dezvalui niste inside-uri?
Am auzit de la niste prieteni ca ar fi in regula, ca au mai participat la diferite evenimente acolo si au iesit chiar bine, dar mi-ar placea sa aud perari si de la voi.
Ms mult de pe acum!



Buna Ioana,
Ce ma bucur ca te-am gasit, si noi facem nunta acolo!!!
Eu am fost la o nunta acolo, am ramas fara cuvinte :woow: Este superb localul, de mancare nu mai vorbesc, te lingi pe degete, pe bune. Tu cand ai nunta? noi in octombrie


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Vatra Neamului
MesajScris: 15 Iul 2010, 14:18 
Nou Venit

Membru din: 22 Iun 2010, 19:48
Mesaje: 2
Ma mir ca decat o singura persoana a fost la acest restaurant, este superb, pe bune


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant Vatra Neamului – pareri?
MesajScris: 27 Iul 2010, 21:56 
Nou Venit

Membru din: 28 Iul 2010, 00:51
Mesaje: 1
Salutare!

Si eu o sa am nunta acolo. Pana acum suntem foarte entuziasmati, nu ne-au dat motive de nemultumire! Totusi, daca voi ati fost acolo, imi puteti spune ceva despre muzica si tort? Au fost tot ale restaurantului? La noi o sa cante formatia lor si as fi curioasa cum ar fi. Si tortul o sa fie facut tot de ei, dar nu stiu la ce sa ma astept.

Va multumesc frumos!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant Vatra Neamului – pareri?
MesajScris: 27 Iul 2010, 22:08 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
ivivivi scrie:
Salutare!

Si eu o sa am nunta acolo. Pana acum suntem foarte entuziasmati, nu ne-au dat motive de nemultumire! Totusi, daca voi ati fost acolo, imi puteti spune ceva despre muzica si tort? Au fost tot ale restaurantului? La noi o sa cante formatia lor si as fi curioasa cum ar fi. Si tortul o sa fie facut tot de ei, dar nu stiu la ce sa ma astept.

Va multumesc frumos!


pai nu ai cerut o auditie? nu i-ai ascultat pana acum? cum o sa cante formatia lor, daca nu stii ce si cum canta? si cu tortul la fel, nu au si ei un catalog in care sa -ti prezinte modele lor si retetele pt torturi?

eu nu inteleg deloc cum iei o formatie fara sa stii cum canta?!!!!!!!

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant Vatra Neamului – pareri?
MesajScris: 28 Iul 2010, 11:50 
Diva

Membru din: 02 Oct 2008, 19:07
Mesaje: 928
eu nu as merge pe incredere sa merg pe mana lor fara sa-i ascult :blink:
pana si meniul ales la restaurant am avut prezentare la el in sapt nuntii, altfel cred ca faceam spume sa nu stiu cum arata, mai ales ca ei au niste denumiri ciudatele, unele nici nu stiam ce au in compozitie, asa ca mi l-au aratat, am intrebat,am gustat, ca atare toti au fost multumiti :~*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vatra Neamului
MesajScris: 13 Sep 2011, 16:54 
Nou Venit

Membru din: 13 Sep 2011, 19:44
Mesaje: 1
Buna si noi anul trecut am petrecut la Vatra Neamului cu ocazia casatoriei noastre si este un restaurant foarte frumos si profesionist . Au un meniu divers din care poti sa-ti alegi exact ce-ti doresti , au o echipa cu care discuti meniul si eventual iti recomanda diverse variante , apoi ne-au invitata sa degustam ce-am ales pentru eveniment . Locatia este superba , de altfel si de revelion am fost , si-au avut un meniu deosebit , artisti cunoscuti ...noua ne-a placut tare mult restaurantul , noi si acum mergem sa mancam la ei .


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vatra Neamului
MesajScris: 21 Sep 2011, 11:36 
Nou Venit

Membru din: 21 Sep 2011, 14:12
Mesaje: 1
Buna, m-am indragostit si eu de acest restaurant. Poate ca-mi aduce aminte de casa, de mancarea gatita ca-n Basarabia:) "sunt basarabeanca". Mi-am dorit f mult sa fac nunta acolo, si am reusit sa rezervam Salonul de aur, chiar daca nu va fi o nunta mare au fost draguti sa ne lase sa alegem sala. Mancarea este foarte buna, la aperetiv se pune mai mult accent pe specialitatile moldovenesti, iti ofera 6-7 feluri de salate, rulade, piftie si multe altele. Si ma bucur ca va fi un meniu diferit de cel clasic cu Salam de Sibiu :) Toti prietenii nostri abia asteapta sa guste din bucate alese si vinul moldovenesc:), da, si nu vor lipsi nici micile bucurii de la "Bucuria"


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vatra Neamului
MesajScris: 27 Mar 2012, 22:14 
Nou Venit

Membru din: 28 Mar 2012, 01:06
Mesaje: 1
boiu scrie:
Buna, m-am indragostit si eu de acest restaurant. Poate ca-mi aduce aminte de casa, de mancarea gatita ca-n Basarabia:) "sunt basarabeanca". Mi-am dorit f mult sa fac nunta acolo, si am reusit sa rezervam Salonul de aur, chiar daca nu va fi o nunta mare au fost draguti sa ne lase sa alegem sala. Mancarea este foarte buna, la aperetiv se pune mai mult accent pe specialitatile moldovenesti, iti ofera 6-7 feluri de salate, rulade, piftie si multe altele. Si ma bucur ca va fi un meniu diferit de cel clasic cu Salam de Sibiu :) Toti prietenii nostri abia asteapta sa guste din bucate alese si vinul moldovenesc:), da, si nu vor lipsi nici micile bucurii de la "Bucuria"



Buna, pot sa te intreb de cate persoane a fost nunta voastra? Noua ne-au spus ca prefera o nunta de vreo 120 de persoane sus in Salonul de Aur. Noi vrem o nunta micuta si draguta si ne-au sugerat sala de la parter, ca acum au deschis spatiul pentru nunti si la parter si le fac aici pe alea mai mici. E superba sala de la parter, dar parca cam micuta pt nunta totusi...


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 9 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România