Ultima vizită a fost: Acum este 26 Apr 2024, 14:26


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Restaurant Aurora din Mamaia
MesajScris: 03 Aug 2010, 00:54 
Nou Venit

Membru din: 03 Aug 2010, 02:27
Mesaje: 1
Salut prieteni,
As vrea sa va impartasesc unele din impresiile noastre in urma nuntii finilor nostrii Neculai Ionut si Andreea pe data de 31.07.2010 la Restaurantul Aurora din Mamaia.
Un eveniment unic si deosebit in viata oricarui tanar,de unde ar trebui sa pleci cu amintiri dintre cele mai placute sa povestesti la toti cunoscutii cum a fost si cum te-ai simtit intr-o noapte magica.Sincer la inceput am fost sceptic pentru ca anii trecuti am mai participat la evenimente de acest gen in Mamaia si am avut anumite observatii.Acum sunt bucuros sa va anunt ca in Romania undeva in Mamaia la restaurantul Aurora ceva a inceput sa se schimbe in bine,ceva ce seamana cu ce am vazut prin alte tarii,pentru ca sunt un om umblat prin natura meseriei mele.
Remarcabila in primul rand corectitudinea conducerii localului,servirea la un nivel de clasa europeana,calitatea produselor de invidiat iar conditiile de ventilatie,aer conditionat si aerisire in mijlocul verii cu 30-35 grade Celsius afara,sunt excelente.As vrea sa cred ca nu este unicul loc din Mamaia unde te poti simti bine,fara sa-ti fie frica ca la sfarsit se adauga si data la nota de plata,sau ca mananci ceva oribil.As vrea sa cred ca toate localurile din Mamaia sunt primitoare si te poti simti bine,nu stiu cum sunt celelate,dar pentru restaurantul Aurora garantez eu ca totul este ca acasa,nu poti sa nu te simti bine si sa nu pleci cu o impresie placuta dupa un eveniment asemanator.
Concluzia,daca aveti un eveniment asemanator,treceti si pe la Restaurantul Aurora sa vedeti oferta,nu veti regreta,este un loc placut si cu oameni primitori.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant Aurora din Mamaia
MesajScris: 03 Aug 2010, 07:31 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
ce cuvinte bine alese!exact ce as fi zis si eu,un nuntas obisnuit ;)

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România