Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 13:32


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Cedare contract avantajos Credo Events Ballroom - iulie 2012
MesajScris: 28 Ian 2012, 20:08 
Nou Venit

Membru din: 28 Ian 2012, 21:41
Mesaje: 6
Buna, tuturor! Suntem un cuplu nou pe acest forum ... cu toate ca am urmarit intotdeauna cu interes discutiile de pe-aici... . Ne-am hotarat inca de anul trecut sa facem nunta in vara lui 2012, asa ca am fost precauti si am inceput cautarile inca din luna mai a anului trecut... Dupa lungi cautari si dezamagiri legate de locatii si preturi exorbitante, am gasit Credo Events Hall (credoeventshall.ro). Este o locatie deosebita, pentru aproximativ 120 de persoane aflata in mijlocul Bucurestiului. Dupa intalnirea cu managerii de aici, am fost convinsi ca aceasta este locatia ideala pentru nunta noastra.. asa ca am semnat contract pentru 7 Iulie 2012! Pentru ca am fost printre primii lor clienti am reusit sa obtinem un pret mai mult decat promotional pentru un pachet International Ultra All Inclusive! Am platit avansul, toate bune si frumoase... numai ca saptamanile acestea, din motive strict obiective si legate de noi... am fost nevoiti sa amanam data nuntii noastre pentru anul viitor.. Ca atare, am ajuns in postura de a fi nevoiti sa cedam contractul de care am povestit mai sus... Saptamana viitoare vom discuta si cu managerii Credo legat de aceasta intorsatura, dar pentru ca au fost foarte draguti si corecti cu noi vrem sa incercam sa-i ajutam sa acopere data respectiva inca de pe acum! Pe de alta parte, ne-ar placea sa cedam unui cuplu care esteinteresat, contractul nostru care are conditii mult mai bune decat ceea ce ar putea obtine acum... Pentru cei interesati, putem oferi mai multe detalii legate de toate conditiile acestei cedari pe adresa [email protected] Va multumim!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România