Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 18:07


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 17 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Nunta la Niko Palace
MesajScris: 26 Feb 2013, 18:25 
Nou Venit

Membru din: 26 Feb 2013, 15:36
Mesaje: 1
Buna ,
Am nunta anul acest al Niko Palace, ceva sfaturi despre local, ce se stie despre el?
Multumesc.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta la Niko Palace
MesajScris: 26 Feb 2013, 18:37 
Nou Venit

Membru din: 26 Feb 2013, 17:23
Mesaje: 1
Buna,
despre Niko Palace ce sa mai spun, eu am avut nunta acolo anul trecut, totul foarte frumos, service excelent mancare buna, totul foarte bine trebuie sa recunosc am facut duminca si am avut parte de un discount substanial dar asta este daca sambata nu mai era loc..........


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta la Niko Palace
MesajScris: 27 Feb 2013, 20:34 
Nou Venit

Membru din: 26 Feb 2013, 15:56
Mesaje: 1
Buna dragelor,
Eu am avut anul trecut nunta la Niko Palace si a fost totul foarte frumos, nu cred ca ai de ce sa iti faci probleme, TOTUSI iti recomand sa discuti doar cu Doamna Ligia Fratila care se ocupa cu aceste sali deoarce este super draguta si face tot ce poate sa fie totul ok. Eu cu ea am negociat contractul si am fost foarte multumita de tot. Sper ca inca mai este acolo.
In rest casa de piatra si sa aveti parte de o nunta minunata.

Va pup.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta la Niko Palace
MesajScris: 18 Mar 2013, 17:47 
Nou Venit

Membru din: 26 Feb 2013, 16:12
Mesaje: 1
Eu nu am avut nunta acolo....inca...sper sa gasesc la anul......am fost la un botez.....super petrecere......mi-a placut f tare......salanul era amenajat superb....muzica pe toate genurile....mancare buna.......bautura nelimitat......prietena mea avusese emotii...cu nelimitatul....se gandea ca poate nu e asa....dar nu au fost probleme.....vreau si eu nunta acolo...va pup


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta la Niko Palace
MesajScris: 21 Mar 2013, 14:56 
Nou Venit

Membru din: 26 Feb 2013, 15:38
Mesaje: 1
Si eu am fost in cautare.....am fost acolo...mi-a placut locatia.......astept niste bani sa facem un contract......ne-am trezit cam tarziu.....norocul nostru ca am mai gasit date libere.....cred ca totul o sa fie bine.....mi-au placut oamenii de acolo!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta la Niko Palace
MesajScris: 23 Mar 2013, 13:37 
Nou Venit

Membru din: 26 Feb 2013, 17:46
Mesaje: 2
Si pe mine ma intereseaza o locatie....ma duc sa verific.....pare frumos .....revin cu impresii :flowers:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta la Niko Palace
MesajScris: 24 Mar 2013, 12:24 
Nou Venit

Membru din: 26 Feb 2013, 17:46
Mesaje: 2
Am revenit......mi-a placut ...aveti dreptate...arata bine....salile erau pregatite pentru evenimente......urmeaza sa-l duc si pe iubi.....pup :hug:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta la Niko Palace
MesajScris: 10 Apr 2013, 12:36 
Nou Venit

Membru din: 10 Apr 2013, 15:00
Mesaje: 1
E aproape de mine...trebuie sa il vad si eu....stau pe la Iancului....am auzit ceva...trebuie sa vad totusi... :unsure: pup


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta la Niko Palace
MesajScris: 11 Apr 2013, 14:19 
Nou Venit

Membru din: 11 Apr 2013, 16:51
Mesaje: 1
Buna fetele....si eu am anul asta la Niko Palace....iubi al meu s-a dat pe brazda.....insa nu stiu de unde sa iau un tort buuuuunnnnnnnn! :unsure:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta la Niko Palace
MesajScris: 11 Apr 2013, 15:56 
Nou Venit

Membru din: 07 Apr 2013, 23:01
Mesaje: 1
:ncouple:
In sfarsit, pe 27 iulie voi fi mireasa ! :heart:
Alaturi de sotul meu si de invitatii mei, vom sarbatorii la Ballroom-ul Niko Palace %%-
Stiu ca mancarea va fi delicioasa pentru ca am mai fost la o nunta acolo. Am ales meniul cel mai scump, pt ca o data-n viata ma marit :had_d:
Rochia de mireasa inca nu mi-am luat-o, dar am reducere 25 % la CAsa Anke, de acolo am luat si formatia- Zestrea Lautarilor. Vi-i recomand :-`
Pentru cei care vor mai multe informatii pot intra pe pagina de facebook a celor de la Niko Palace
https://www.facebook.com/niko.palace?ref=tn_tnmn
O primavara frumoasa va doresc %%- %%- %%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta la Niko Palace
MesajScris: 16 Apr 2013, 14:42 
Nou Venit

Membru din: 16 Apr 2013, 17:27
Mesaje: 5
bolovanandreea888 scrie:
:ncouple:
In sfarsit, pe 27 iulie voi fi mireasa ! :heart:
Alaturi de sotul meu si de invitatii mei, vom sarbatorii la Ballroom-ul Niko Palace %%-
Stiu ca mancarea va fi delicioasa pentru ca am mai fost la o nunta acolo. Am ales meniul cel mai scump, pt ca o data-n viata ma marit :had_d:
Rochia de mireasa inca nu mi-am luat-o, dar am reducere 25 % la CAsa Anke, de acolo am luat si formatia- Zestrea Lautarilor. Vi-i recomand :-`
Pentru cei care vor mai multe informatii pot intra pe pagina de facebook a celor de la Niko Palace
https://www.facebook.com/niko.palace?ref=tn_tnmn
O primavara frumoasa va doresc %%- %%- %%-


Andreea, imi poti da cateva detalii despre acest restaurant? Este deschis si pentru a la carte pentru a manca ceva de la ei, sa ma pot convinge ca mancarea este buna? Sau se asigura si o degustare de meniu?
Au vreo taxa pentru bautura adusa de tine?
Cat costa formatia aceasta de care vorbesti tu? :rofl:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta la Niko Palace
MesajScris: 16 Apr 2013, 14:53 
Nou Venit

Membru din: 16 Apr 2013, 17:27
Mesaje: 5
Am sunat la unul din numerele acelea de pe facebook, mi-a raspuns o domnisoara draguta, care m-a invitat in locatia lor. Mi-a spus ca nu au restaurant a la carte este doar Ballroom, unde se tin numai evenimente si ca mi se va asigura o degustare gratuita


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta la Niko Palace
MesajScris: 19 Apr 2013, 16:31 
Nou Venit

Membru din: 19 Apr 2013, 19:25
Mesaje: 1
Am fost la Niko Palace la o aniversare. Eram in cautare de un loc ca acesta, elegant. La primire au hostesse.
Vreau ca nunta mea sa aiba o tematica anume. Imi plac mult fluturasii. Ma voi gandi la ceva special, sau poate voi colabora cu cineva.
De la spectacol, la ospatari, servire si mai ales mancare, totul a fost PERFECT.
Felicitari tuturor miresicilor pentru alegerea facuta! :nparty:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta la Niko Palace
MesajScris: 21 Apr 2013, 00:36 
Nou Venit

Membru din: 21 Apr 2013, 03:30
Mesaje: 1
ce sa intamplat cu site-ul acestui ballroom??mai e cineva pe aici?? :eek:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta la Niko Palace
MesajScris: 09 Mai 2013, 16:45 
Nou Venit

Membru din: 16 Apr 2013, 17:27
Mesaje: 5
cocosanel scrie:
ce sa intamplat cu site-ul acestui ballroom??mai e cineva pe aici?? :eek:



Isi refac site-ul din cate stiu eu...Dar se promoveaza pe facebook..au 2 pagini . Scrii niko palace la motorul de cautare de pe facebook si vei gasi...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta la Niko Palace
MesajScris: 09 Mai 2013, 16:48 
Nou Venit

Membru din: 16 Apr 2013, 17:27
Mesaje: 5
miresicairina scrie:
Am fost la Niko Palace la o aniversare. Eram in cautare de un loc ca acesta, elegant. La primire au hostesse.
Vreau ca nunta mea sa aiba o tematica anume. Imi plac mult fluturasii. Ma voi gandi la ceva special, sau poate voi colabora cu cineva.
De la spectacol, la ospatari, servire si mai ales mancare, totul a fost PERFECT.
Felicitari tuturor miresicilor pentru alegerea facuta! :nparty:



Cand citesc atatea mesaje de lauda ma bucur, mai ales la mancare...care dupa parerea mea, este cea mai importanta! Am fost la ei si am vazut un aranjament asa dragut, cu unfluente marine, cu scoici,super! Nu m-am gandit la tematica, dar mi-ar placea ceva cu gargarite. Sau este prea copilaresc?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta la Niko Palace
MesajScris: 31 Iul 2013, 17:49 
Nou Venit

Membru din: 16 Apr 2013, 17:27
Mesaje: 5
Am avut cea mai frumoasa nunta pe 13.07.2013 .Totul a fost minunat!Multumim din suflet echipei Niko Palace Ballroom pentru organizare.Cu siguranta vom revenii pentru botez :D !


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 17 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România