Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 02:27


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 42 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: president, tg-mures
MesajScris: 25 Iun 2009, 00:59 
Nou Venit

Membru din: 05 Mar 2009, 23:31
Mesaje: 4
Buna!
eu ti-as sugera Sighisoara...este un restaurant undeva sus pe un deal, restaurantul e inconjurat de verdeata si e destul de intim avand in vedere ca nu mai exista alte constructii in jur. nu stiu exact cum se numeste restaurantul si sincera sa fiu nici nu stiu daca mai exista pentru ca eu sunt plecata din tara de vreo 3 ani....
Acum 5 ani exista sigur restaurantul si am auzit lucurui foarte bune despre el, dar eu nu am fost niciodata...oricum, poate merita sa te interesezi.
Iti urez multa bafta!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: president, tg-mures
MesajScris: 25 Iun 2009, 01:12 
Nou Venit

Membru din: 05 Mar 2009, 23:31
Mesaje: 4
Citat:

intr-adevar, nu mai este fantana in mijloc.Nu stiu care e motivul pentru care a fost scoasa.


ok. mersi mult oricum. tu cate persoane ai avut la nunta? noi vom avea undeva la 220 (cel putin asa speram), poate 250...poate chiar mai multi, numai ca mai avem mult pana la nunta si chiar nu putem stii pe cati oameni ne bazam. daca vor fi 220, mi-e frica sa nu para ca e goala sala. din cauza asta am intrebat de fantana pentru ca m-am gandit ca o mai umple putin ...
noi nu am vazut restaurantul decat in poze si ne-a placut extraordinar de mult, dar nu imi dau seama din poze cat e de mare si nici nu imi pot imagina cum arata cu 220 de persoane :-)
asa ca singura mea grija in privinta restaurantului e sa nu para sala goala....


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 42 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România