Ultima vizită a fost: Acum este 24 Apr 2024, 01:18


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 53 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant pentru 2008
MesajScris: 13 Feb 2008, 02:52 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
Buna miresicilor,
vreau sa va intreb si eu daca stie cineva ceva de Restaurantul Complex Herastrau, salonul diplomat. noi vom avea nunta acolo anul acesta si m-ar interesa daca a mai facut cineva nunta acolo si cum a fost. Oamenii de acolo au fost draguti si serviabili, insa ne-au pus conditii la firma care sa imbrace scaunele si la dj. si ma cam pune pe ganduri...:unsure::(

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant pentru 2008
MesajScris: 13 Feb 2008, 19:45 
Nou Venit

Membru din: 29 Aug 2007, 13:40
Mesaje: 14
Citat:
Buna miresicilor,
vreau sa va intreb si eu daca stie cineva ceva de Restaurantul Complex Herastrau, salonul diplomat. noi vom avea nunta acolo anul acesta si m-ar interesa daca a mai facut cineva nunta acolo si cum a fost. Oamenii de acolo au fost draguti si serviabili, insa ne-au pus conditii la firma care sa imbrace scaunele si la dj. si ma cam pune pe ganduri...:unsure::(


Nu trebuie sa te panichezi pentru atat lucru...probabil au o agentie cu care lucreaza in exclusivitate. Asta nu inseamna ca nu au lucruri dragute acolo sau diversificate. incearca sa aflii cu cine lucreaza si vezi daca iti convin preturile.

Succes:ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant pentru 2008
MesajScris: 14 Feb 2008, 00:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
Citat:

Nu trebuie sa te panichezi pentru atat lucru...probabil au o agentie cu care lucreaza in exclusivitate. Asta nu inseamna ca nu au lucruri dragute acolo sau diversificate. incearca sa aflii cu cine lucreaza si vezi daca iti convin preturile.

Succes:ok:


multumesc papusico...problema e ca am vazut cu cine lucreaza. si nu e vorba de pret neaparat. ci de servicii. in cazul agentiei, sunt destul de slabe din ce am vazut pe site-ul lor si le-am cerut o cerere de oferta; am schimbat cateva mailuri si sunt total neprofesionisti. cat despre dj, el este la pachet pentru ca e din familia celui care gestioneaza localul. no comment

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant pentru 2008
MesajScris: 14 Feb 2008, 13:35 
Nou Venit

Membru din: 29 Aug 2007, 13:40
Mesaje: 14
Citat:

multumesc papusico...problema e ca am vazut cu cine lucreaza. si nu e vorba de pret neaparat. ci de servicii. in cazul agentiei, sunt destul de slabe din ce am vazut pe site-ul lor si le-am cerut o cerere de oferta; am schimbat cateva mailuri si sunt total neprofesionisti. cat despre dj, el este la pachet pentru ca e din familia celui care gestioneaza localul. no comment


Da, nu este ok atunci. Asta este trebuie reorientare. Din pacate din ce in ce mai multe firme au inceput sa faca acest lucru....:blink:
Mai bine vb la o agentie care ti se pare tie ok si vezi ce locatii au ei. S-ar putea sa fie chiar mai ieftin decat daca iti gaseai tu localul si nici nu mai ai batai de cap cu organizarea nuntii....:ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant pentru 2008
MesajScris: 29 Feb 2008, 00:37 
Nou Venit

Membru din: 29 Feb 2008, 00:00
Mesaje: 1
Citat:
Buna miresicilor,
vreau sa va intreb si eu daca stie cineva ceva de Restaurantul Complex Herastrau, salonul diplomat. noi vom avea nunta acolo anul acesta si m-ar interesa daca a mai facut cineva nunta acolo si cum a fost. Oamenii de acolo au fost draguti si serviabili, insa ne-au pus conditii la firma care sa imbrace scaunele si la dj. si ma cam pune pe ganduri...:unsure::(




Buna seara,

Vreau sa va raspund la intrebarea despre Restaurantul Herastrau.Eu am avut nunta anul trecut in august la Terasa si totul a fost super,mancarea(pestele a fost delicios),muzica,decoratiunile,etc.Am lucrat cu agentia recomandata de restaurant si am fost foarte multumita,au fost foarte receptivi la ideile mele.Te sfatuiesc sa vorbesti cu dl.Delcea-seful de sala pentru ca noi cu el am organizat totul.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant pentru 2008
MesajScris: 29 Feb 2008, 01:02 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
Citat:



Buna seara,

Vreau sa va raspund la intrebarea despre Restaurantul Herastrau.Eu am avut nunta anul trecut in august la Terasa si totul a fost super,mancarea(pestele a fost delicios),muzica,decoratiunile,etc.Am lucrat cu agentia recomandata de restaurant si am fost foarte multumita,au fost foarte receptivi la ideile mele.Te sfatuiesc sa vorbesti cu dl.Delcea-seful de sala pentru ca noi cu el am organizat totul.


multumesc de informatii. noi am vb cu altcineva si in precontractul semnat scrie ca el va raspunde de noi.
sper sa fie ok. oricum firma acea e foarte superficiala din ce am vb cu ei.

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant pentru 2008
MesajScris: 29 Feb 2008, 18:50 
Nou Venit

Membru din: 29 Feb 2008, 18:47
Mesaje: 2
Cedez restaurent Taste din Iuliu Maniu. sambata 13 septembrie. detalii la tel ****


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant pentru 2008
MesajScris: 06 Mar 2008, 20:40 
Nou Venit

Membru din: 06 Mar 2008, 20:21
Mesaje: 2
Nu va duceti niciodata la Hotel Caro,se dau de 4 stele dar nici macar una nu au.Am fost la o nunta,acum o saptamana,dezastru.Sef de sala era una slaba,tunsa scurt,crizata fara nici o legatura cu meseria.Servirea a fost mizerabila,mancarea ca de cantina,desi preturile si numele erau ca de 4 stele.RUSINE !!!


Citat:
Buna seara,

Vreau sa va raspund la intrebarea despre Restaurantul Herastrau.Eu am avut nunta anul trecut in august la Terasa si totul a fost super,mancarea(pestele a fost delicios),muzica,decoratiunile,etc.Am lucrat cu agentia recomandata de restaurant si am fost foarte multumita,au fost foarte receptivi la ideile mele.Te sfatuiesc sa vorbesti cu dl.Delcea-seful de sala pentru ca noi cu el am organizat totul.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant pentru 2008
MesajScris: 19 Mar 2008, 12:45 
Nou Venit

Membru din: 19 Mar 2008, 12:37
Mesaje: 1
buna ziua de ce nu incerci infoturism ca ie un local belea ieu am avut acum un an nunta acolo acum am inteles ca deja au mai modificat ceva. uite pot sa-ti dau nr unuia de acolo
Cenzurat Webmaster pentru Publicitate


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant pentru 2008
MesajScris: 29 Mar 2008, 02:45 
Nou Venit

Membru din: 27 Mar 2008, 23:14
Mesaje: 2
Citat:

Si eu caut pentru 2008 tot 200 persoane.pana acum nu am gasit nimic disponibil.Asa ca daca mai stie cineva un loc dragutz astept idei.



cedez restaurant 27.09.2008 Bucuresti

--------------------------------------------------------------------------------

Detalii pt 27.09.2008: restaurant Dalin, Bd. Marasesti, nr. 70-72. In pretul de 45Euro intra: gustare rece (muschi file,salam sibiu,2 bosi,barcute cu branza,rulouri de sunca cu salata cruditati,rosie,masline,castraveti); gustare calda(cascaval pane,bujonete de salau,pui shanghai,ciupercute gratinate,chiftelute); sarmale cu mamaliga; friptura(evantai piept pui si porc cu cartofi copti si salata asortata); cafea. Bauturile se pot aduce, la fel si tortul, prajituri etc. Am dat avans 495Euro, petrecerea incepe la ora 18:00 pana dimineata.(110 pers minim)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant pentru 2008
MesajScris: 05 Apr 2008, 04:11 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
Citat:
buna ziua de ce nu incerci infoturism ca ie un local belea ieu am avut acum un an nunta acolo acum am inteles ca deja au mai modificat ceva. uite pot sa-ti dau nr unuia de acolo
Cenzurat Webmaster pentru Publicitate


da, locul e "belea" dar in sensul adevarat al cuvantului...adica de nemers acolo. sub nicio forma. :mellow::mellow::mellow::gun:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant pentru 2008
MesajScris: 09 Iun 2008, 18:10 
Nou Venit

Membru din: 19 Mai 2008, 16:10
Mesaje: 3
Citat:
Cedez restaurent Taste din Iuliu Maniu. sambata 13 septembrie. detalii la tel ****




MAI E VALABIL?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant pentru 2008
MesajScris: 16 Iun 2008, 17:48 
Nou Venit

Membru din: 15 Ian 2008, 17:33
Mesaje: 7
Citat:

Stie cineva ceva de Ai Sapori din cadrul Romexpo?
va rog frumos daca ati auzit ceva astept cu interes.


Buna,

daca esti interesata noi cedam contractul pentru 13 SEPTEMBRIE la restaurantul AI SAPORI din pavilionul 13 ROMEXPO.
Contractul a fost semnat pentru 130de persoane dar poti sa organizezi nunta si pentru 1000 de persoane daca vrei.
Patronii sunt super si se adapteaza cerintelor voastre.:ok:
Pentru orice informatii suplimentare te rog sa ma suni: *** (intreaba-ma pe privat)


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 53 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România