Ultima vizită a fost: Acum este 25 Apr 2024, 08:34


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 23 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Residence, Bucuresti
MesajScris: 18 Feb 2008, 22:39 
Senior
Avatar utilizator

Membru din: 25 Iul 2007, 21:23
Mesaje: 107
eu am nunta in 2009 pe 22 augut si o s-o fac la Restaurantul Royal kre este la vreo 60-70 km d Bucuresti..dak stie cineva ceva d rau/bine astept sa-mi spuneti,pls!!eu am auzit numa' lucruri bune,oricum aici mi-am visat nunta..si sper k o sa fie bine..dar orice parere este bine venita,este bine sa inveti din greselile altora...imi pare rau pt toate miresicile kre au patit "necazuri"!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Residence, Bucuresti
MesajScris: 06 Mar 2008, 20:27 
Nou Venit

Membru din: 06 Mar 2008, 20:21
Mesaje: 2
[Ca bine a zis ce a zis "ai gfija ce it doresti".Locatia e varza,oamenii de la servire nu au experienta,pare frumos dar e dezastruos.Poti face singur calculul ca 1,8 m patrati sunt necesari pentru fiecare invitat si vezi cati intra acolo.Sincer,ai facut o alegere proasta,cunosc localul.Schimba,cat mai ai timp !!!]Noi aici o sa facem nunta. De fapt in noua locatie de langa Casin deschisa acum, in august.
Arata superb. Clasic, elegant si cu o terasa de pe care se vede o mica panorama superba a Bucurestiului. Il recomand pentru toate nuntile care nu vor lautari (am auzit ca nu sunt acceptati aici) si au in jur de 80-120 pers. Mi s-a spus ca incap 140 dar .... cam .. foarte inghesuiti.
O sa revin cu detalii si dupa nunta.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Residence, Bucuresti
MesajScris: 06 Mar 2008, 20:57 
Veteran

Membru din: 06 Feb 2007, 16:47
Mesaje: 283
Citat:
Ca bine a zis ce a zis "ai gfija ce it doresti".Locatia e varza,oamenii de la servire nu au experienta,pare frumos dar e dezastruos.Poti face singur calculul ca 1,8 m patrati sunt necesari pentru fiecare invitat si vezi cati intra acolo.Sincer,ai facut o alegere proasta,cunosc localul.Schimba,cat mai ai timp !!!



din pacate e prea tarziu. am facut nunta la ei. am scris deja impresiile de dupa.
dar cum ai ajuns la nr asta? (1,8mp pt fiecare invitat) chiar sunt curioasa. niciodata n-am stiut sa apreciez cat de mare tb sa fie o sala pt un anumit nr de invitati?


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 23 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 22 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România