Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 10:38


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 5 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Perla Dunarii, Galati
MesajScris: 25 Aug 2007, 18:23 
Nou Venit

Membru din: 15 Mai 2007, 18:55
Mesaje: 4
Am avut nunta la restaurantul Perla Dunarii din Galati,la Turnu de televiziune. Localul e dragut pentru o nunta micuta, dar SERVICIILE SUNT DE 2 BANI! Sunt extrem de dezamagita, si-au batut joc de noi.Au fost invitati pe care a trebuit sa-i intampin eu, fiind mireasa, cu tablaua cu sampanie; am vazut pe filmare ca un invitat nu avea meniu,(m-am ingrozit, toti mancau si persoana respectiva nu avea ce!); mi-au furat din tot ce-am dus acolo, fructe,vin,tort. Am cerut cafea si nu mi-au dat ca "urma sa serveasca pe toata lumea" dar a trebuit sa mai asteptam vreo ora pana s-a servit cafeaua aia, care, desi era parte din meniu, nu toti invitatii o primeau din oficiu, erau intrebati numai daca vor ! :( Iar in final m-au pus sa platesc cafeaua care s-a consumat "de la bar"...adica in plus. Apoi, trebuia mereu sa le spun sa puna pe mese vin...si alte alea, pe care EU le dusesem la local, erau ALE MELE. Sunt prea multe de povestit, ce sa mai, niste nesimtiti! NU MA INDRUM SA MERGETI ACOLO!
Simt si acum frustrarea produsa de ei, si nu pot decat sa le fac reclama negativa...pentru ca asta merita!
Va doresc petreceri frumoase, in localuri faine, cu servicii bune ale unor oameni care tin la imaginea localului lor.
Ruxandra


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant Perla Dunarii (Galati)----SUPER-NAS
MesajScris: 25 Aug 2007, 18:25 
Nou Venit

Membru din: 15 Mai 2007, 18:55
Mesaje: 4
NU VA INDRUM SA MERGETI ACOLO!

Ruxandra


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant Perla Dunarii (Galati)----SUPER-NAS
MesajScris: 25 Aug 2007, 18:32 
Nou Venit

Membru din: 15 Mai 2007, 18:55
Mesaje: 4
Nici n-am mancat tort, c-am dansat...si cand am vrut sa mananc era totul strans de pe masa... a ramas si tort, sunt convinsa, ca am avut mult mai mult, si a ramas bautura si prajituri, si multe altele, si la final nici nu m-au intrebat daca vreau sa iau ceva din tot ce-a ramas. s-au facut ca ploua. de ciuda am zis ca mi-e sete si am intrebat daca mai e vreo sticla cu apa, ca "mie mi-e sete"...si s-au dus la mama dracului in spate...si au venit cu 2 sticle de apa minerala. le-a ramas cel putin cateva baxuri de apa. sucuri, si mai ales vin!


NU FACETI NUNTA LA PERLA DUNARII, GALATI

Ruxandra


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant Perla Dunarii (Galati)----SUPER-NAS
MesajScris: 28 Aug 2007, 19:11 
Junior

Membru din: 16 Noi 2006, 18:59
Mesaje: 55
Citat:
Nici n-am mancat tort, c-am dansat...si cand am vrut sa mananc era totul strans de pe masa... a ramas si tort, sunt convinsa, ca am avut mult mai mult, si a ramas bautura si prajituri, si multe altele, si la final nici nu m-au intrebat daca vreau sa iau ceva din tot ce-a ramas. s-au facut ca ploua. de ciuda am zis ca mi-e sete si am intrebat daca mai e vreo sticla cu apa, ca "mie mi-e sete"...si s-au dus la mama dracului in spate...si au venit cu 2 sticle de apa minerala. le-a ramas cel putin cateva baxuri de apa. sucuri, si mai ales vin!


NU FACETI NUNTA LA PERLA DUNARII, GALATI

Ruxandra


Dumnezeule mareeeeeee! Te inteleg de ce esti asa de nervoasa!!! Cred ca as innebuni si as metura cu ei pe jos. Dar nu sunt singurii...toti fac asa depinde masura in care fura...Dar chiar ca in codru si cu atat tupeu, nu am mai auzit!!!!
Imi pare rau...:nscmoll: pentru tine!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant Perla Dunarii (Galati)----SUPER-NAS
MesajScris: 03 Feb 2009, 15:21 
Nou Venit

Membru din: 03 Feb 2009, 14:10
Mesaje: 1
Citat:

Dumnezeule mareeeeeee! Te inteleg de ce esti asa de nervoasa!!! Cred ca as innebuni si as metura cu ei pe jos. Dar nu sunt singurii...toti fac asa depinde masura in care fura...Dar chiar ca in codru si cu atat tupeu, nu am mai auzit!!!!
Imi pare rau...:nscmoll: pentru tine!


imi cer scuze ca am raspuns atat de greu..insa tu esti singurul caz despre care am auzit ca nu a fost multumita de acest restaurant...eu sunt extram de incantata de rastaurant.. o prietena si-a facut anul trecut in toamna nunta si serviciile au fost super bune... plus ca acum restaurantul este renovat si sunt alti ospatari...eu sunt o clienta fidela al Perlei Dunarii si pot spune ca imi place atat servirea cat si localul in sine...

este o noua directoare de marketing si imagine acolo si am intrat in vorba cu ea... tine totul sub control ca astfel de situatii sa nu se intample....

meniul este extraordinar si nu foarte scump, iar privelistea din restaurantul de sus este superba...plus ca formatia Andante canta extraordinar si creaza o atmosfera de petrecere si buna dispozitie....
:hap_d:

eu va sugerez sa incercatiacum restaurantul si va asigur ca o sa va placa...:food:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 5 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România