Ultima vizită a fost: Acum este 26 Apr 2024, 12:48


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 8 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Restaurant Diesel, Floreasca, Bucuresti
MesajScris: 28 Aug 2007, 19:20 
Junior

Membru din: 16 Noi 2006, 18:59
Mesaje: 55
Eu pe el l-am ales.....ma refer la restaurant. Aveti sfaturi pentru mine??:nwink:
Ati fost pe la nunti la Diesel? Au fost probleme?
Trebuie sa stiu la ce sa ma astept sa nu ma ingrozesc....la final:blink::npray:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant Diesel, Floreasca, Bucuresti
MesajScris: 01 Oct 2007, 01:32 
Nou Venit

Membru din: 30 Sep 2007, 03:45
Mesaje: 1
o prietena de a mea si-a facut nunta acolo si a fost foarte incantata,mancarea foarte buna,servirea excelenta si la sfarsit au chemat o sa-i dea ce a mai ramas,pai unde mai gasesti asa oameni?si eu vreau sa ma duc sa-l vad dar mai am timp pt ca nunta mea e in 2009,sper ca ti-am fost putin de ajutor,multa bafta,petrecere frumoasa si CASA DE PIATRA !!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant Diesel, Floreasca, Bucuresti
MesajScris: 01 Oct 2007, 17:35 
Junior

Membru din: 16 Noi 2006, 18:59
Mesaje: 55
Citat:
o prietena de a mea si-a facut nunta acolo si a fost foarte incantata,mancarea foarte buna,servirea excelenta si la sfarsit au chemat o sa-i dea ce a mai ramas,pai unde mai gasesti asa oameni?si eu vreau sa ma duc sa-l vad dar mai am timp pt ca nunta mea e in 2009,sper ca ti-am fost putin de ajutor,multa bafta,petrecere frumoasa si CASA DE PIATRA !!!


Multumesc mult pentru informatii si te tin la curent cu nunta mea acolo!!!:ncouple::-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant Diesel, Floreasca, Bucuresti
MesajScris: 14 Feb 2008, 13:48 
Junior

Membru din: 16 Noi 2006, 18:59
Mesaje: 55
Citat:
un site ceva sa vad si eu niste poze de acolo?
merci mult


din pacate nici eu nu am gasit......:(. stiu restaurantul pentru ca este chiar langa o terasa din bucuresti unde merg vara la un suc si asa am intrat acolo.
am cautat pe urma pe site-uri poze sa trimit si eu prietenilor sa vada localul, dar nu am gasit. asa ca nu stiu cum sa te ajut.

Dar dupa ce ma marit, o sa postez poze la Galerie sa se stie cum arata localul asta.......:nparty:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant Diesel, Floreasca, Bucuresti
MesajScris: 13 Mar 2008, 01:32 
Nou Venit

Membru din: 30 Aug 2007, 17:55
Mesaje: 2
Buna,

Dintr-o serie de motive familiale neprevazute suntem nevoiti sa renuntam la rezervarea de nunta pe care o avem la restaurantul Diesel (in Bucuresti) in luna Octombrie 2008.

Pentru cei interesati: dati -mi un mesaj privat si va pot oferi mai multe detalii sau ma puteti suna la ***
Multumesc.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant Diesel, Floreasca, Bucuresti
MesajScris: 18 Mar 2008, 17:04 
Nou Venit

Membru din: 23 Aug 2006, 04:19
Mesaje: 4
Citat:
Eu pe el l-am ales.....ma refer la restaurant. Aveti sfaturi pentru mine??:nwink:
Ati fost pe la nunti la Diesel? Au fost probleme?
Trebuie sa stiu la ce sa ma astept sa nu ma ingrozesc....la final:blink::npray:


eu am facut nunta acolo si a fst extraordinar....ai grija la bauturile racoritoare pe care ti le impun ei ca eu am platit sute de ape (cum sa fac dovada ca s-au baut mai putine) in rest totul a fost de vis daca vrei mai multe detalii e-mail ***(adresa de email stearsa)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant Diesel, Floreasca, Bucuresti
MesajScris: 18 Mar 2008, 17:38 
Junior

Membru din: 16 Noi 2006, 18:59
Mesaje: 55
Citat:

eu am facut nunta acolo si a fst extraordinar....ai grija la bauturile racoritoare pe care ti le impun ei ca eu am platit sute de ape (cum sa fac dovada ca s-au baut mai putine) in rest totul a fost de vis daca vrei mai multe detalii e-mail ***(adresa de email stearsa)


Multumesc mult! Da, la problema cu racoritoarele ma gandesc si eu, dar nu am cum sa tin sub control. Ai avut fix 150 invitati?


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 8 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 17 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România