Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 21:04


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 5 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Hotel-restaurant Rusca, Hunedoara
MesajScris: 28 Ian 2008, 22:07 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
Nu am gasit nimic notat despre acest restaurant. Poate va aparea totusi ceva pana la nunta noastra. Noi am fost la o nunta acolo in 2006 si de cum am intrat ne-a ramas in suflet sala cu mesele ei rotunzi...intre timp au renovat sala dar tot superba e...-ar fi si culmea sa zic altceva:nlol::nlol:
Oricum astept opinii, de fapt sper sa primesc mai multe detalii:D
In cel mai rau caz vi le impartasesc pe ale mele dupa:nlol::nlol::nlol::nlol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hotel-restaurant Rusca, Hunedoara
MesajScris: 17 Iul 2008, 23:20 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
Am cateva emotii cu Restaurantul, am inteles ca s-a schimbat complet conducerea si ca nu ar mai fi la fel de seriosi...und emai pui ca, chipurile, nici mancarea numai e buna(?)am intrebat pe la fosti colegi care au avut nunta acolo si nu s-au plans...ma gandesc, doar nu o fi tocmai la noi:((
Am fost sa si vorbim si am semnat un "precontract", pareau tare draguti si ok...sa speram ca va fi la fel si la nunta. Meniul nu l-am stabilit din cauza fluctuatiilor de pret la alimente, sper sa nu creasca cu mult meniul ca nu stiu ce ne facem:(( Cand am vazut si pe meniu care e "taxa" de o cafea=3,6 si de un suc la 2l=8 ron:-`
Va voi scrie dupa cum a fost...cine stie poate se mai gaseste vreo miresuca din zonaO:)oricum ca si sala toti cu care am vorbit au zis ca e cea mai frumoasa sala:D sper sa fie ca in poveste!:love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hotel-restaurant Rusca, Hunedoara
MesajScris: 21 Aug 2008, 11:30 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
au trecut si emotiile si nunta si a fost SUPER! recomand cu caldura restaurantul. IMPECABIL!!! mancarea super buna, iar servirea perfecta. nu am auzit o persoana sugerand ca ceva nu ar fi fost potrivit, din contra. toata lumea a laudat atat organizarea noastra (ce am realizat noi cu asezatul la mese si nu numai) dar si personalul restaurantului. Seful de sala a fost un dragut care ne-a tinut in permanenta la curent cand a fost ceva, de genul, la jumate de ora dupa ce am ajuns la restaurant stiam exact acte persoane nu au sosit inca si unde, am stiut exact cand si cum stam cu bautura, ne-a imbiat cu bucatele foarte bine pregatite...a fost SUPER! FELICITARI INTREGULUI PERSONAL de acolo!:hug:O:)

ps: Cora sper ca nu se considera reclama ca i-am laudat:-`vroiam doar sa zic si partea buna ca de cea rea la cate am auzit si mai ales ca nimci dar nimic n-a fost adevarat...si vreau sa zic ca eu sunt foarte uracioasa cand e vorba de servire:-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hotel-restaurant Rusca, Hunedoara
MesajScris: 21 Aug 2008, 16:35 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
ps: Cora sper ca nu se considera reclama ca i-am laudat:-`vroiam doar sa zic si partea buna ca de cea rea la cate am auzit si mai ales ca nimci dar nimic n-a fost adevarat...si vreau sa zic ca eu sunt foarte uracioasa cand e vorba de servire:-`


Nu e reclama, cum sa fie reclama?! Nu e aici subiect despre restaurantul asta? :p
Ma bucur mult pentru tine ca a iesit asa de bine acolo.:hug:

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hotel-restaurant Rusca, Hunedoara
MesajScris: 22 Aug 2008, 11:16 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
Citat:
Nu e reclama, cum sa fie reclama?! Nu e aici subiect despre restaurantul asta? :p
Ma bucur mult pentru tine ca a iesit asa de bine acolo.:hug:

la fel doresc tuturora...:ok:sa nu uitati doar s apuneti punctul pe I de la inceput in domeniul acesta, eu i-am zis din start sefuluid e sala ce rautati am auzit si ca eu asa ceva nu vreau:ok:si a fost...extra!!!!:p

Cora pupe dragi si astept cu nerabdare povestea nuntii voastre...ce repede treceO:):-*:-vai iar sunt off-topic dar sunt nostalgica, cand ma gandesc ca acu o saptamana eram in crize:nlol::nlol::nlol:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 5 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România