Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 11:50


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 108 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Aristocrat Events Hall - Bucuresti
MesajScris: 21 Apr 2008, 12:28 
Junior

Membru din: 16 Aug 2006, 17:58
Mesaje: 72
dragele mele,

noi planuisem nunta pentru mai 2009 ....nu eram hotarata in ceea ce priveste restaurantul, o intorceam pe toate fetzele:mellow:(eu sunt mai paranoia de felul meu cand vine vorba despre nunta :))...In fine , tot cautand , am vazut anuntul cu salile libere pentru 2008 si am zis sa vad despre ce e vorba , m-am programat pentru 20 septemebrie(doar de principiu ca sa vad restaurantul )-asta a fost martea trecuta - ...iar sambata am semnat contractul , bineinteles ptr 20 septembrie 2008 !

Daca mai sunt si alte miresici care s-au hotarat pentru acest local , haideti sa schimbam pareri :nwink:!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 21 Apr 2008, 15:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
dragele mele,

noi planuisem nunta pentru mai 2009 ....nu eram hotarata in ceea ce priveste restaurantul, o intorceam pe toate fetzele:mellow:(eu sunt mai paranoia de felul meu cand vine vorba despre nunta :))...In fine , tot cautand , am vazut anuntul cu salile libere pentru 2008 si am zis sa vad despre ce e vorba , m-am programat pentru 20 septemebrie(doar de principiu ca sa vad restaurantul )-asta a fost martea trecuta - ...iar sambata am semnat contractul , bineinteles ptr 20 septembrie 2008 !

Daca mai sunt si alte miresici care s-au hotarat pentru acest local , haideti sa schimbam pareri :nwink:!


Aristocrat Events poate fi gasit aici pe site la fisa agentiei Rina Style, care se ocupa in exclusivitate de rezervarile pentru acest local. Poze, meniurile, detalii, precum si datele de contact pentru intrebari si pentru rezervari le puteti gasi aici:
https://www.ghidulmiresei.ro/items.php?oi=18&ai=160

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 12 Mai 2008, 17:26 
Junior

Membru din: 12 Mai 2008, 16:51
Mesaje: 70
buna,
noi ne-am gandit pt octombrie si am vb la agentia repectiva pt locatia rina style,insa nu am vz inca nimic.
as dori sa vb mai in detaliu cu tine,cred ca ar fi f util,mai ales ca tb sa stabilim locatia cat mai repede.

Citat:
dragele mele,

noi planuisem nunta pentru mai 2009 ....nu eram hotarata in ceea ce priveste restaurantul, o intorceam pe toate fetzele:mellow:(eu sunt mai paranoia de felul meu cand vine vorba despre nunta :))...In fine , tot cautand , am vazut anuntul cu salile libere pentru 2008 si am zis sa vad despre ce e vorba , m-am programat pentru 20 septemebrie(doar de principiu ca sa vad restaurantul )-asta a fost martea trecuta - ...iar sambata am semnat contractul , bineinteles ptr 20 septembrie 2008 !

Daca mai sunt si alte miresici care s-au hotarat pentru acest local , haideti sa schimbam pareri :nwink:!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 20 Mai 2008, 18:39 
Nou Venit

Membru din: 16 Apr 2008, 14:52
Mesaje: 11
Buna,

Vom avea si noi nunta la Aristocrat Events... in iunie, asa ca va tin la curent cu desfasurarea.
Deocamdata suntem speriati ca locatia nu este finalizata dar speram ca totul sa fie ok :).



Citat:
buna,
noi ne-am gandit pt octombrie si am vb la agentia repectiva pt locatia rina style,insa nu am vz inca nimic.
as dori sa vb mai in detaliu cu tine,cred ca ar fi f util,mai ales ca tb sa stabilim locatia cat mai repede.

:npray::npray::npray:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 26 Mai 2008, 18:29 
Junior

Membru din: 12 Mai 2008, 16:51
Mesaje: 70
Citat:
Buna,

Vom avea si noi nunta la Aristocrat Events... in iunie, asa ca va tin la curent cu desfasurarea.
Deocamdata suntem speriati ca locatia nu este finalizata dar speram ca totul sa fie ok :).

am mai trecut si noi pe acolo dar am zis ca vom trece pe 01.06 ca atunci au zis ca este termenul de finalizare.
daca mai stii ceva nou,te rog sa ne zici si noua.
noi abia in octomb avem nunta,poate va fi gata :))



:npray::npray::npray:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 26 Mai 2008, 18:35 
Junior

Membru din: 12 Mai 2008, 16:51
Mesaje: 70
Citat:
Buna,

Vom avea si noi nunta la Aristocrat Events... in iunie, asa ca va tin la curent cu desfasurarea.
Deocamdata suntem speriati ca locatia nu este finalizata dar speram ca totul sa fie ok :).



:npray::npray::npray:
:nwink::nwink::nwink:

abia astept impresiile dupa primele nunti.sa nu va dati la fund si sa nu mai scrieti cum a fost!!
:nbump:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 27 Mai 2008, 12:30 
Junior

Membru din: 16 Aug 2006, 17:58
Mesaje: 72
Citat:
:nwink::nwink::nwink:

abia astept impresiile dupa primele nunti.sa nu va dati la fund si sa nu mai scrieti cum a fost!!
:nbump:


Buna Delia !

Nu ne dam la fund :D

am fost sambata pe acolo, muncitorii terminasera treaba pe ziua respectiva...au avansat destul de mult , in sensul ca acum sunt la stadiul de vopsit peretii si pus gresia :ok:

Ice Age , chiar ai nunta in iunie?pe cat?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 27 Mai 2008, 17:08 
Nou Venit

Membru din: 16 Apr 2008, 14:52
Mesaje: 11
Buna Delia !

Nu ne dam la fund :D

am fost sambata pe acolo, muncitorii terminasera treaba pe ziua respectiva...au avansat destul de mult , in sensul ca acum sunt la stadiul de vopsit peretii si pus gresia :ok:

Ice Age , chiar ai nunta in iunie?pe cat?

[/Buna]:)

Da, noi chiar avem nunta in iunie, cel putin asa speram, daca avem norocul sa se finalizeze restaurantul :npray::npray::npray:

Se pare ca muncitorii lucreaza acolo, dar noua ni se pare ca lucrurile nu avanseaza.
Initial ni s-a spus ca e finalizat la 1 iunie si deocamdata vad ca sunt departe de a fi gata. :(
Dar ei par oameni seriosi, care ne-au asigurata ca totul va fi ok, asa ca incercam sa nu ne facem probleme.

Nunta va fi pe 21 iunie :)
O sa incerc sa va tin la curent cu modificarile si mai ales dupa nunta cu impresiile :) .. oricum, stiti cum e, luna de miere etc... dar daca ceva nu va fi ok, sigur o sa aflati :unsure:(?)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 27 Mai 2008, 20:09 
Junior

Membru din: 16 Aug 2006, 17:58
Mesaje: 72
aha deci voi sunteti cutezatorii de pe 21 iunie :)

tinand cont ca mai e aproape 1 luna si din ce am vazut sambata sa stii ca sunt sanse sa fie gata.

Eu sunt increzatoare si intr-adevar patronii sunt super draguti si iti asigura o stare de confort sufleteasca.

Ce sa zic sunt super incantata ca ai scris si ca ne poti impartasi experienta ta, sper ca nu ai sa te superi daca o sa te mai sacai cu niste intrebari.

la cine ai apelat ptr decoratiuni?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 28 Mai 2008, 16:44 
Nou Venit

Membru din: 28 Mai 2008, 16:34
Mesaje: 8
Citat:
Buna,

Vom avea si noi nunta la Aristocrat Events... in iunie, asa ca va tin la curent cu desfasurarea.
Deocamdata suntem speriati ca locatia nu este finalizata dar speram ca totul sa fie ok :).



:npray::npray::npray:



buna,

Si eu am nunta aici pe 30 aug , si chiar am emotii de cum va arata. Mie mi-a garantat ca o sa fie totul ca in poze. oricum am inteles ca pe 10 iunie va fi deschiderea si negresit voi fi acolo.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 28 Mai 2008, 17:20 
Junior

Membru din: 16 Aug 2006, 17:58
Mesaje: 72
Citat:


buna,

Si eu am nunta aici pe 30 aug , si chiar am emotii de cum va arata. Mie mi-a garantat ca o sa fie totul ca in poze. oricum am inteles ca pe 10 iunie va fi deschiderea si negresit voi fi acolo.


Ne intalnim acolo cu siguranta :))!

Sunt asa de nerabdatoare :njump:!

Tu cand ai vorbit cu ei ultima data?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 28 Mai 2008, 18:44 
Nou Venit

Membru din: 16 Apr 2008, 14:52
Mesaje: 11
Citat:

Ne intalnim acolo cu siguranta :))!

Sunt asa de nerabdatoare :njump:!

Tu cand ai vorbit cu ei ultima data?


Marti 10 iunie fac deschiderea? inseamna ca ne vedem acolo toate :)

decoratiunile.. inca nu ne-am hotarat dar am vazut la soultosoul oferte bune...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 29 Mai 2008, 13:30 
Junior

Membru din: 12 Mai 2008, 16:51
Mesaje: 70
:napplause: :njump:
sigur ne vedem acolo toate!!!
dar nu inteleg de ce abia pe 10 deschiderea cand prima nunta e pe 7 iunie!! (cel putin asa apare pe calendarul cu rezervarile la acest restaurant)
si eu stiam ca tot pe 1 iunie aveau termen de finalizare...
:unsure: asta inseamna ca nu are sens sa mergem pe 7 iunie (noi asa vroiam,fiind prima nunta)
tot la soul2soul ma gandeam si eu,cu cei de la RinaSTyle.
noi stam in loc din cauza restaurantului,nu am cautat nici biserica nici nimic pt ca nu am semnat contractul cu aristocrats (asteptam sa vedem si noi primul eveniment) dar deja imi fac griji,ca timpul trece...

:nmarried: asteptam impresiile celor care au nunta acolo (si cele bune si cele mai putin bune)

voi de unde va luati (sau v-ati luat) rochia de mireasa?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 29 Mai 2008, 17:47 
Nou Venit

Membru din: 16 Apr 2008, 14:52
Mesaje: 11
Citat:
:napplause: :njump:
sigur ne vedem acolo toate!!!
dar nu inteleg de ce abia pe 10 deschiderea cand prima nunta e pe 7 iunie!! (cel putin asa apare pe calendarul cu rezervarile la acest restaurant)
si eu stiam ca tot pe 1 iunie aveau termen de finalizare...
:unsure: asta inseamna ca nu are sens sa mergem pe 7 iunie (noi asa vroiam,fiind prima nunta)
tot la soul2soul ma gandeam si eu,cu cei de la RinaSTyle.
noi stam in loc din cauza restaurantului,nu am cautat nici biserica nici nimic pt ca nu am semnat contractul cu aristocrats (asteptam sa vedem si noi primul eveniment) dar deja imi fac griji,ca timpul trece...

:nmarried: asteptam impresiile celor care au nunta acolo (si cele bune si cele mai putin bune)

voi de unde va luati (sau v-ati luat) rochia de mireasa?



Prima nunta, din cate stiu eu este pe 21 iunie... a noastra :) ... o sa incerc sa va tin la curent cu ce s-a intamplat si dupa nunta :) din luna de miere ;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 29 Mai 2008, 18:38 
Junior

Membru din: 12 Mai 2008, 16:51
Mesaje: 70
Citat:

Prima nunta, din cate stiu eu este pe 21 iunie... a noastra :) ... o sa incerc sa va tin la curent cu ce s-a intamplat si dupa nunta :) din luna de miere ;)



eu din cate vad in rezervarile certe de la RinaStyle prima la salonul paris e pe 7 iunie.
si de aceea ziceam ca asteptam cu semnarea contractului,nu stiu ce sa mai zic...21 e deja tarziu.....cand mai rezervam biserica :((


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 29 Mai 2008, 19:41 
Junior

Membru din: 16 Aug 2006, 17:58
Mesaje: 72
Citat:


eu din cate vad in rezervarile certe de la RinaStyle prima la salonul paris e pe 7 iunie.
si de aceea ziceam ca asteptam cu semnarea contractului,nu stiu ce sa mai zic...21 e deja tarziu.....cand mai rezervam biserica :((


Da, asta nu inteleg nici eu ...cu 7 iunie ma refer .

Eu as spune asa , haideti sa mergem in fiecare sambata si sa vedem cum se misca, sau si mai bine ...nu vreti sa ne intalnim toate sambata ca sa facem o constatare impreuna?
:njump::lol:

Ce ziceti?

Rochitza de mireasa mi-am luat-o de la demetrios.(sper sa nu se puna reclama ptr ca nu am zis distribuitoru :)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 30 Mai 2008, 12:50 
Junior

Membru din: 12 Mai 2008, 16:51
Mesaje: 70
Citat:

Da, asta nu inteleg nici eu ...cu 7 iunie ma refer .

Eu as spune asa , haideti sa mergem in fiecare sambata si sa vedem cum se misca, sau si mai bine ...nu vreti sa ne intalnim toate sambata ca sa facem o constatare impreuna?
:njump::lol:

Ce ziceti?

Rochitza de mireasa mi-am luat-o de la demetrios.(sper sa nu se puna reclama ptr ca nu am zis distribuitoru :)


eu as zice sa mergem pe 7,sambata viitoare,cand ar tb sa fie prima nunta.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 30 Mai 2008, 14:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Am fost si eu sa vad localul asta atunci cand ne cautam si noi restaurant si am vorbit cu dl de acolo si cu cei de la Rina Style. Ni s-a explicat cum o sa arate si chiar cred ca o sa arate foarte luxos, asa cum ne-au zis...
Noi insa ne doream foarte mult ceva cu gradina... si desi am primit o oferta f. buna de la ei (ca pret, zic), am ales altceva.

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 30 Mai 2008, 14:43 
Nou Venit

Membru din: 16 Apr 2008, 14:52
Mesaje: 11
Citat:

eu as zice sa mergem pe 7,sambata viitoare,cand ar tb sa fie prima nunta.


noi o sa mergem we acesta sa vedem cum a evoluat sala ... din cate stiu deja au pus faianta in bai si granit pe hol... si termina de vopsit/varuit...

din cate stiu pe 14 iunie o sa fie ceva, dar botez cred ...
vom vedea, cu incredere si curaj! :nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 30 Mai 2008, 17:26 
Junior

Membru din: 12 Mai 2008, 16:51
Mesaje: 70
Citat:

noi o sa mergem we acesta sa vedem cum a evoluat sala ... din cate stiu deja au pus faianta in bai si granit pe hol... si termina de vopsit/varuit...

din cate stiu pe 14 iunie o sa fie ceva, dar botez cred ...
vom vedea, cu incredere si curaj! :nwink:

:(( atunci nu inteleg ce e pe 7 iunie.am si eu un fix,dar pe agenda de pe acest site asa apare,ca pe 7 iunie e un eveniment acolo,la sala paris.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 108 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România