Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 18:03


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 108 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 17 Feb 2009, 19:08 
Nou Venit

Membru din: 16 Feb 2009, 13:40
Mesaje: 34
Citat:
p.s. pt cei care au primii nunta in salonul Londra: multa bafta, nervi tari si sa nu treceti prin ce-am trecut noi!:rolleyes:

Salutare! Sunt nou-venita pe forum si acum am vazut mesajele voastre si va multumesc acum pentru incurajarile de atunci :) Sincer noi nu am avut emotii deloc in ceea ce priveste organizarea nuntii noastre - cei de acolo sunt niste profesionisti cu adevarat. Am numai cuvinte de lauda si pot spune ca am avut o nunta de vis :nmarried:
Aveti si link-ul cu pozele de la prima nunta in salonul London.
Va urez sa aveti o nunta nemaipomenita (in ceea ce priveste restaurantul nu aveti de ce sa va faceti griji) si CASA de PIATRA si multa fericire! Si daca va pot ajuta cu vreo informatie, nu ezitati :ndance: Pupici


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aristocrat events hall
MesajScris: 16 Iun 2009, 17:16 
Junior

Membru din: 12 Mai 2008, 16:51
Mesaje: 70
Buna,dragi miresici! Nimeni nu mai are nunta la Aristocrats???.eram curioasa sa mai aflu pareri de la voi,cum a fost?Am auzit ca s-a mai deschis o noua sala,Milano. :clap:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Aristocrat Events Hall - Bucuresti
MesajScris: 18 Apr 2012, 22:20 
Nou Venit

Membru din: 19 Apr 2012, 01:10
Mesaje: 2
Cedez loc la Aristocrat in aceasta vara! Restaurantul este de-a dreptul superb, am fost la 2 nunti aici si este perfect totul, drept pentru care l-am ales pentru nunta mea. Nunta care, din pacate, nu va mai avea loc. Pentru detalii cedare va rog sa ma contactati prin msg privat. Multumesc!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Nou in Romania
MesajScris: 19 Iun 2012, 15:19 
Junior

Membru din: 18 Iun 2012, 12:53
Mesaje: 59
Nu stiu daca ati aflat inca de Momentos!

Sunt cativa baieti isteti care au reusit sa faca ravagii la toate evenimentele unde au participat atat nunti cat si alte evenimente corporate.

Vin la eveniment cu echipamentul necesar, prelucreaza pozele pe loc si in final le afiseaza pe 1 -2 panouri magnetice iar toti invitatii isi aleg propria poza .

Mai multe detalii gasiti pe www.momentos.ro si bineinteles pe facebook
http://www.facebook.com/momentosmagnets


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Aristocrat Events Hall - Bucuresti
MesajScris: 21 Sep 2012, 14:16 
Nou Venit

Membru din: 20 Sep 2012, 16:32
Mesaje: 12
am auzit de ei ca sunt foarte ok oamenii si chiar isi dau interesul


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Aristocrat Events Hall - Bucuresti
MesajScris: 09 Mar 2015, 18:58 
Nou Venit

Membru din: 09 Mar 2015, 20:47
Mesaje: 2
am fost foarte uimita...cum am intrat cu masina, daca greseam si nu apasam pe frana intram cu masina in locatie, parcarea fiind pana in usa de intrare a restaurantului....ca sa nu mai spun de interior, este o imitatie dupa alte locatii si se vede cu ochiul liber, plus ca au o receptie la intrare comuna pentru ambele saloane (primele doua) si nu exista nici un lobby cu intrari separate...mi-au prezentat de 5 stele si totul era de un kitch execrabil.... :nono:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Aristocrat Events Hall - Bucuresti
MesajScris: 20 Mar 2015, 16:31 
Nou Venit

Membru din: 20 Mar 2015, 18:19
Mesaje: 2
Cedez contract locatie Aristocrat Events Hall - 12 Septembrie 2015. Din pacate nunta nu va mai avea loc. Avans 1500 EUR. Multumesc.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Aristocrat Events Hall - Bucuresti
MesajScris: 24 Ian 2016, 23:55 
Nou Venit

Membru din: 09 Mar 2015, 20:47
Mesaje: 2
Ce inseamna sa nu ai respect fata de locatie sau de renume si sa alegi banii in schimb! Sa le fie rusine celor de la Aristocrat ca au ales sa faca cea mai hidoasa nunta de tigani, asta e romanul nostru, care alege sa fie si el tigan pana la urma! :hap_w: Mare dezamagire!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 108 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România