Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 00:42


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Restaurant Aurora din Mamaia
MesajScris: 25 Iun 2008, 20:51 
Nou Venit

Membru din: 25 Iun 2008, 20:48
Mesaje: 1
Buna fetelor!
Ma numesc Veronica si m-am casatorit pe 7 iunie anul acesta.
Acest forum care m-a ajutat foarte mult in perioada dinaintea nuntii si acum vreau sa va imparatasesc si eu din experienta acumulata. In cazul nostru, pot sa spun ca am avut o nunta foarte frumoasa, o nunta la care visam toate....
Si cum o nunta frumoasa are un salon frumos, vreau sa recomand tuturor viitoarelor mirese din Constanta (si nu numai!) localul in care noi am avut nunta, mai exact Restaurantul Aurora din Mamaia (Restaurantul hotelului Aurora, langa Teatrul de vara Mamaia).
Organizarea a fost excelenta, patronul restaurantului fiind o persoana extrem de amabila, cu o indelungata experienta in organizarea acestui tip de evenimente. De altfel, tot dansul ne-a recomandat si formatia care ne-a cantat la nunta (am vrut sa gasim o formatie buna care sa faca invitatii sa danseze si sa se simta bine).
In plus, ornarea salonului si a intrarii au fost executate tot de echipa patronului, scutindu-ne de stresul gasirii unei agentii specializate (acesta ne-a aratat o serie de poze cu salonul pregatit pentru nunta). Ornarea a fost facuta cu mult gust, foarte apreciata si de invitatii nostrii.
Restaurantul ne-a placut foarte mult, atat mie cat si sotului. Mare, total renovat, cu un ring de dans deosebit de spatios, in care incapeau lejer (cred) 80-90 de perechi.
Am vrut un restaurant cu un ring de dans cat mai aerisit, pentru a nu obliga invitatii sa danseze printre mese, cum am vazut la cateva nunti....
Am avut aproape 200 de invitati, dar in restaurant se pot organiza nunti si cu peste 400 de invitati.
Un alt aspect care mi-a placut foarte mult la acest restaurant, a fost sistemul de conditionare/ventilare a aerului. Pe timpul nuntii, in restaurant nu a fost cald si nu a fost deloc fum de tigara, desi cred ca mai mai mult de jumatate din invitati fumau! Nu va mai spun ce multumita am fost, mai ales ca, nefiind fumatoare, in aproape toate barurile/restaurantele/discotecile pe unde am fost imi lacrimau ochii din cauza fumului de tigara.
Special am lasat la urma opiniile legate de meniu. Noi am considerat ca a fost unul din punctele forte ale angajatilor restaurantului. Meniul a fost unul deosebit, ornat cu multa atentie si imaginatie. Le multumesc si pe aceasta cale tuturor celor de la restaurant pentru grija aratata fata de cel mai fericit eveniment din viata noastra! Mai in gluma mai in serios, multe dintre prietenele cu care am vorbit dupa nunta, s-au plans ca am vrut sa le ingras cu bunatatile de pe masa... Atat eu cat si sotul consideram ca am facut o alegere foarte buna cu acest restaurant si suntem foarte multumiti ca invitatii s-au simtit foarte bine la nunta noastra.

Daca vreti sa aflati mai multe amanunte despre restaurant sau despre cum am organizat noi nunta, va stau la dispozitie! As fi foarte bucuroasa sa va ajut cu o opinie sau un sfat, asa cum m-au ajutat si pe mine prezentarile si sfaturile colgelor de pe forum!

Bineinteles, puteti sa il contactati direct pe patronul restaurantului si sa vorbiti cu dansul despre organizarea fericitului eveniment. Veti fi la fel de multumite ca si noi de serviciile pe care acest restaurant le ofera!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România