Ultima vizită a fost: Acum este 18 Apr 2024, 12:00


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Restaurant Dines, Parcul Carol - Bucuresti
MesajScris: 12 Aug 2008, 12:26 
Nou Venit

Membru din: 12 Aug 2008, 12:02
Mesaje: 1
buna fetelor.....daca aveti de gand sa faceti nunta la acest restaurant mai bine NU,si-au batut joc de noi..din toate punctele de vedere,am avut stabilit un tip de meniu si mi-au dat altul in seara respectiva,nu am avut ospatari la mese,au fost,insa au servit afara pe terasa, iar dimineata m-au obligat sa le dau 1300ron bacsis,mi-au furat din bauturi.la greu , iar dimineata cand ne-am luat de ei au scos tot ce luasera,chiar si in plus....ne-am dus la pomul laudat cu sacu'....ce sa mai ...foarte urat..urat de tot....:(:(:cry:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurant Dines, Parcul Carol - Bucuresti
MesajScris: 26 Noi 2009, 15:53 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
bubu13 scrie:
buna fetelor.....daca aveti de gand sa faceti nunta la acest restaurant mai bine NU,si-au batut joc de noi..din toate punctele de vedere,am avut stabilit un tip de meniu si mi-au dat altul in seara respectiva,nu am avut ospatari la mese,au fost,insa au servit afara pe terasa, iar dimineata m-au obligat sa le dau 1300ron bacsis,mi-au furat din bauturi.la greu , iar dimineata cand ne-am luat de ei au scos tot ce luasera,chiar si in plus....ne-am dus la pomul laudat cu sacu'....ce sa mai ...foarte urat..urat de tot....:(:(:cry:




ce nu imi place la restaurantul asta este servirea. de fiecare data stai o groaza pana iti aduc comanda si inca o chestie pe care care nu am mai vazut-o nicaieri este cu toaleta.
este comuna sau nu stiu...ideea este ca barbatii trec prin toaleta femeilor :eek: si...cabina daca esti mireasa nu stiu sincer cum vei reusi sa intrii pt ca este extrem de ingusta.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România