Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 20:16


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 16 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Complex Capitol, Pitesti
MesajScris: 28 Ian 2009, 17:45 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
capitol,pitesti...
pareri..impresii..
descriere...

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: restaurante pitesti!
MesajScris: 30 Ian 2009, 01:18 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:
capitol,pitesti...
pareri..impresii..
descriere...

Ce restaurant??? Eu am avut la Cornul Vanatorului, e pe o pagina ceva mai incolo...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: restaurante pitesti!
MesajScris: 30 Ian 2009, 03:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:
Ce restaurant??? Eu am avut la Cornul Vanatorului, e pe o pagina ceva mai incolo...

se numeste capitol, in vara aceasta s-a inaugurat...
Capitol Grand Ballroom,e pe calea Dragasani,exact unde incep vilele din Trivale.
Este superb,este un complex de trei restaurante din care cel de la etajul trei cu piscina,aa...si mai este si terasa ,deasupra complexului...
sala de la parter este superba....
acolo am eu nunta...
uite aici site-ul lor..http://www.complexcapitol.ro/

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: restaurante pitesti!
MesajScris: 31 Ian 2009, 20:21 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:
se numeste capitol, in vara aceasta s-a inaugurat...
Capitol Grand Ballroom,e pe calea Dragasani,exact unde incep vilele din Trivale.
Este superb,este un complex de trei restaurante din care cel de la etajul trei cu piscina,aa...si mai este si terasa ,deasupra complexului...
sala de la parter este superba....
acolo am eu nunta...
uite aici site-ul lor..http://www.complexcapitol.ro/
Da, mi-am adus aminte ca am auzit de el. Vara trecuta, o fata de aici de pe forum si-a cazat o parte din invitatii la nunta acolo. Avea nunta la Cornul Vanatorului, dar nu a mai gasit si camere si i-a cazat la Capito. Stiu ca era multumita. Din pacate eu nu stiu nimic despre restaurant. Inca nu am ajuns pe acolo. Daca aud ceva te anunt. Arata f bine, ar trebui sa fie totul ok.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: restaurante pitesti!
MesajScris: 08 Feb 2009, 14:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
nu mai intra nimeni pe aici?nu e nimeni din pitesti?nu face nimeni nunta aici?:nscmoll:

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: restaurante pitesti!
MesajScris: 16 Feb 2009, 02:12 
Nou Venit

Membru din: 16 Feb 2009, 02:06
Mesaje: 1
Buna,

Eu sunt in cautare de restaurant dar vroiam sa stiu daca ti-au zis ceva de meniu cam cat ar fi anul acesta si daca include tortul si racoritoarele.

Multumesc


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: restaurante pitesti!
MesajScris: 20 Mar 2009, 00:49 
Nou Venit

Membru din: 21 Ian 2009, 19:43
Mesaje: 3
Citat:
Buna,

Eu sunt in cautare de restaurant dar vroiam sa stiu daca ti-au zis ceva de meniu cam cat ar fi anul acesta si daca include tortul si racoritoarele.

Multumesc


la capitol meniul este 120 si include mancarea (aperitiv rece, cald, friptura si sarmale) si cafea, sucuri si apa....restul aduce fiecare
Am inteles ca meniul care le include pe toate este 150....eu il voi alege pe cel de 120.

A spus o miresica mai sus,,,ca cineva si-a cazat invitatii acolo...Unde? La capitol nu sunt camere....cred ca ai inteles gresit...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: restaurante pitesti!
MesajScris: 21 Mar 2009, 12:47 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:

la capitol meniul este 120 si include mancarea (aperitiv rece, cald, friptura si sarmale) si cafea, sucuri si apa....restul aduce fiecare
Am inteles ca meniul care le include pe toate este 150....eu il voi alege pe cel de 120.

A spus o miresica mai sus,,,ca cineva si-a cazat invitatii acolo...Unde? La capitol nu sunt camere....cred ca ai inteles gresit...

la capitol fac si eu nunta..la parter..e superba sala !tu unde ai?

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: restaurante pitesti!
MesajScris: 03 Iun 2009, 19:28 
Nou Venit

Membru din: 13 Feb 2009, 16:48
Mesaje: 41
Citat:

la capitol meniul este 120 si include mancarea (aperitiv rece, cald, friptura si sarmale) si cafea, sucuri si apa....restul aduce fiecare
Am inteles ca meniul care le include pe toate este 150....eu il voi alege pe cel de 120.

A spus o miresica mai sus,,,ca cineva si-a cazat invitatii acolo...Unde? La capitol nu sunt camere....cred ca ai inteles gresit...


buna am vazut ca avem nunta cam in aceeasti perioada.... tu ai gasit lautari,cameraman? ca eu sunt in pom si pomul in spatiu....

mercii pupp


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Complex Capitol, Pitesti
MesajScris: 15 Noi 2009, 20:15 
Nou Venit

Membru din: 21 Ian 2009, 19:43
Mesaje: 3
eu am nunta la etajul 2 la sala verde...am luat lautari si fotograf...trebuie sa caut si cameraman .
spor la pregatiri.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Complex Capitol, Pitesti
MesajScris: 29 Dec 2009, 22:49 
Nou Venit

Membru din: 28 Dec 2009, 15:09
Mesaje: 3
Eu am nunta la Capitol in mai,la etajul 2. Sunt foarte multumita de alegerea pe care am facut-o si mai ales de faptul k s-au tinut de promisiune patronii. Din noiembrie au inceput sa mareasca salonul de la etajul 2,mai degraba sa mareasca ringul de dans. Am scapat de o grija care ma macina foarte mult...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Complex Capitol, Pitesti
MesajScris: 11 Mar 2010, 20:19 
Nou Venit

Membru din: 11 Mar 2010, 22:07
Mesaje: 1
Buna,
am fost si eu la cateva nunti la capitol si am fost profund impresionata, motiv pentru care am ales si eu sa imi organizez nunta la acel complex. Totul este foarte frumos si bine pus la punct: servire ireprosabila, mancarea excelenta si in plus un decor foarte frumos. Pentre cele care nu au fost acolo va puteti uita pe site complexcapitol.
E superb! locul ideal pentru o nunta de vis. Si in plus au un meniu ieftin si complex 120lei (si fara sa mai platesti bucatari sau ospatari), si sunt si apele, sucurile si cafeaua incluse, la discretie chiar.
Sunt fericita ca am facut acesta alegere, si invit si alte miresici sa viziteze complexcapitol! :had_d:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Buna!
MesajScris: 10 Mai 2010, 19:05 
Nou Venit

Membru din: 10 Mai 2010, 21:49
Mesaje: 2
Prietena mea vrea sa faca nunta la capitol la salonul verde.dar nu stie cum se procedeaza.in sensul ca se platesc doar meniurile?sau pe langa meniuri se plateste si inchirierea salii? andreea204 am vazut ca tu ai nunta acolo.poate imi poti da mai multe delatii.pup.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 10 Mai 2010, 19:09 
Nou Venit

Membru din: 10 Mai 2010, 21:49
Mesaje: 2
ioana_elena_21 poti sa imi zici mai multe delatii despre capitol?se platesc doar meniurile sau pe langa asta se plateste si inchirerea localului?ajt rasp.pup


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Complex Capitol, Pitesti
MesajScris: 08 Iun 2012, 12:00 
Nou Venit

Membru din: 08 Iun 2012, 14:48
Mesaje: 1
krysstynna scrie:
capitol,pitesti...pareri..
impresii..descriere...


NU RECOMAND SUB NICI O FORMA RESTAURANTUL CAPITOL!!! Felicitari tuturor miresicilor pentru eveniment! Week-end-ul trecut tocmai am avut nunta la restaurantul Capitol din Pitesti. La inceputul negocierilor, ca sa "ne prinda", dna a fost foarte draguta si a zis ca facem totul cum ne dorim. In ziua nuntii, a facut o criza de nervi care ne-a luat prin surprindere, pentru ca voiam 1-22 scaune mai putine la mese (aveam mai putini invitati :, ). A inceput sa tranteasca lucruri, sa injure, chiar a aruncat o farfurie pe jos in semn de protest si ne-a anuntat ca nu mai face nunta (cu catea ore inainte de eveniment). Mi s-a parut incredibil ca se intampla si, sincer, doar la noi inca se mai accepta o asemenea "iesire". Am fost foarte dezamagita! Tortul nu a fost cum a zis, sala nu a fost cum a zis... Servirea a fost ireprosabila (ca sa compenseze reactia de dimineata, ca-si tot cereau scuze ospatarii pentru sefa lor), insa prea multe lucruri au fost dezamagitoare. Imi pare rau daca va stic planurile, insa NU RECOMAND CAPITOLUL sub nici o forma, chiar daca au un meniu bun si ospatari profesionisti. Un asemenea moment aduce o umbra asupra evenimentului. Nu vreau sa jignesc pe nimeni, insa comportamentul doamnei era izbitor de asemanator cu cel al pacientilor de pe anumit sectii (sunt medic si, cand i-am vazut reactia, am stiut cu ce am de-a face si de ce nu poti rationa cu doamna in acel moment). Daca la voi a fost bine, felicitari! Daca vreti sa faceti evenimentul acolo, ganditi-va de 2-3-4 ori inainte daca merita!!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Nou in Romania
MesajScris: 19 Iun 2012, 15:17 
Junior

Membru din: 18 Iun 2012, 12:53
Mesaje: 59
Nu stiu daca ati aflat inca de Momentos!

Sunt cativa baieti isteti care au reusit sa faca ravagii la toate evenimentele unde au participat atat nunti cat si alte evenimente corporate.

Vin la eveniment cu echipamentul necesar, prelucreaza pozele pe loc si in final le afiseaza pe 1 -2 panouri magnetice iar toti invitatii isi aleg propria poza .

Mai multe detalii gasiti pe www.momentos.ro si bineinteles pe facebook
http://www.facebook.com/momentosmagnets


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 16 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România