Ultima vizită a fost: Acum este 16 Iun 2024, 11:17


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 337 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Nr invitatii
MesajScris: 21 Mar 2006, 17:52 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

dar tu nu ai semnat un bun de tipar? cu text? culoare? font...etc? eu stiu ca asa se face la toate firmele specializate. inclusiv in oras la firme ne-au zis ca semnam bunul de tipar si apoi da comanda la lucru


ne-a intrebat ce font si cu ce culoare ca invitatia aleasa avea deja fontul pe ea.
ne-am ales fontul,si culoarea dar se prinde scrisul cumva in invitatie.lasa ca o pun la instrumente sa o vedeti mai bine!;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nr invitatii
MesajScris: 21 Mar 2006, 17:57 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:
Normal asa ar trebui sa se faca orice lucrare.


noi am dat un avans inainte. ne-am ales invitatia ,a notat ce sa scrie pe invitatie .fontul si culoarea care am zis sa o faca. si azi le-a adus.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nr invitatii
MesajScris: 21 Mar 2006, 18:49 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:


BT-ul e foarte important:ok: Eu stiu pe cineva care nu si-a dat acceptul pentru lucrare si s-a trezit ca aia le gresisera...:gun::gun: Si au incercat sa modifice cu liner negru "ca nu se vede, domnule...":gun::gun::gun: Si a ieshit un....(ma scuzati) si nu le-au facut altele la aceeasi calitate in banii aia :gun::gun::gun::gun: Si cum aia erau in criza de timp au acceptat sa le faca pe alta hartie si tiparite diferit:gun:
Nu stiu de ce au acceptat ca doar cat dura sa mearga in alta parte? Chit ca platea o taxa de urgenta.... Eu oricum ma duceam la aia cu OPC-ul, da ce sa-i faci? Ca n-a semnat un BT.....):(


da mare greseala au facut! daca nu a semnat ,nu avea ce sa le mai faca. degeaba venea cu opc-ul ,daca nu a semnat .


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nr invitatii
MesajScris: 21 Mar 2006, 19:12 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

noi am dat un avans inainte. ne-am ales invitatia ,a notat ce sa scrie pe invitatie .fontul si culoarea care am zis sa o faca. si azi le-a adus.


ai postat-o la instrumente???


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nr invitatii
MesajScris: 21 Mar 2006, 19:21 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

ai postat-o la instrumente???


abia diseara iau invitatiile,o sa pun poza maine. asa ca surpriza!!!;):p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nr invitatii
MesajScris: 21 Mar 2006, 19:24 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

abia diseara iau invitatiile,o sa pun poza maine. asa ca surpriza!!!;):p


abia asteptam(X)(X)(X)(X)(X)(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nr invitatii
MesajScris: 21 Mar 2006, 19:25 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

abia asteptam(X)(X)(X)(X)(X)(X)


ma bucur,tu invitatii ai facut Angelina? ce ti-ai mai cumparat?;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nr invitatii
MesajScris: 21 Mar 2006, 19:52 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

inca o data...Romania, dc pot sa te fraiereasca o fac! ori te duce pe tine capu sa faci ca la carte si sa poti duce OPC-ul dupa tine...ori esti la cheremul lor...


in Romania mai mult esti la cheremul lor decat sa ai inspiratia sa chemi opc-ul. multi se lasa fraieriti decar sa cheme protectia consumatorului.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nr invitatii
MesajScris: 21 Mar 2006, 19:57 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

stiu, de aceea am si spus ce am spus...pentru ca multi nu stiu cum se procedeaza. dar dc ii ameninti cu OPC-ul schimba placa! la mine a functionat dar in alt context (ceva computer luat de la un lantz mare de o prietena si ii lipseau 256 RAM..idiotu nu stia nici unde sa se uite la configuratie , a zis ca am deschis calculatoru sa ma uit :) :mellow::mellow::mellow:)


tot pe tine dau astia vina,nu ca ar fi el prost si nu ar stii ce sunt 256 ram.pana si tata stie care nu are nici o treaba cu calculatoarele.;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nr invitatii
MesajScris: 21 Mar 2006, 20:02 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

faza a fost ca pe factura scria 512 si in calc in sytem information erau clar 256

si zice "dar ai deschis sa te uiti?" zic "nu, sunt 3 feluri in care poti sa vezi cati rami are un calc"...in fine, a tb sa ii explic si care sunt alea 3 feluri :mellow::mellow::mellow:


glumesti?(X) doamne dar ala chiar nu avea idee cum poti sa afli cat ram are calc ? ce chestie!(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nr invitatii
MesajScris: 21 Mar 2006, 20:10 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

nuh, nuh glumesc si era sef de magazin ! zau dc stiu cum a fost angajat acolo omu

si recent am fost eu sa intreb de ceva laptop (intre timp am luat din alta parte, in fine) si am intrebat despre el se uita la mine ca bou la poarta noua...ce Wi-Fi, ce PC card ?! :mellow:(X)


wow chiar nu stiam ca mai exista oameni ca astia sa nu stie niste lucruri elementare. ma intreb cum l-or fi angajat aia acolo daca nu stie asemenea lucruri.(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nr invitatii
MesajScris: 21 Mar 2006, 20:17 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

Romania is my country...traiasca Vama Veche hi hi hi back la alea noastre invitatii ca ne taie webmasterul hi hi hi


da,cate invitatii faceti ?


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 337 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România