Ultima vizită a fost: Acum este 03 Iun 2024, 18:46


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 414 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol.II
MesajScris: 16 Mar 2006, 14:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Pai rochiile sunt unicat si nu mi-ar fi convenit sa iau o rochie cu urme pe ea. Pentru ca se fac urme daca pun mana pe ea multe persoane....Oricat de curata ai fi pe maini....Si de obicei mireasa merge cu o mama, soacra, nasa, domnisoara, sau chiar cu toate odata si iti dai seama....


eu cred ca cel mai bine au procedat cei de la care mi-am luat eu rochia!!Au facut una pe post de "ciorna" pe care sa puna toata lumea mana ..sa o probeze sa-i faca orice...apoi daca te hotarasti sa iei ceva de acel gen ..iti croiesc ei una nou noutza!! Fara "amprente"!!:D:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol.II
MesajScris: 16 Mar 2006, 15:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Pai in cazul in care in spatele magazinului e un atelier, asa e cel mai bine. Da ce te faci daca rochiile sunt aduse de gata si nu exista decat una din fiecare model(?)
(?)(?)(?)nu mai cumperi!!:p:p:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol.II
MesajScris: 18 Mar 2006, 16:44 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

n-as crede ca exista doar un model..de obicei au ceva in expozitie si iti face alta noua sau iti da alta ...oricum nu cea din expozitie. doar ca magazinul cu pricina basca e in mijlocul orasului...mai era si reprezentatul unui atelier...mi se pare ok sa iti dea manusi sau sa te uiti la o rochie si sa iti dea una "curata"...dar unii chiar sunt teribili cum incearca sa isi vanda marfa...sau nuh...


mie stiti ce nu mi-a palcut? cand mi-am luat rochita mi-a pus-o intr-o punga de plastic mare,si bineinteles cand am ajuns acasa mi-am aranjat-o eu si mi-am pus-o intr-o husa si mi-am sigilat-o sa nu intre praful!
e bine sa iti iei rochia de-a gata din magazin o si probezi iti sta bine o iei nu-ti sta bine si nu-ti place mai cauti pana gasesti o rochita potrivita tie.;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol.II
MesajScris: 20 Mar 2006, 15:01 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

Hihihi. Multa bafta. Depinde si de cat timp vrei sa-ti petreci pe la noi prin capitala. Ca sunt atat de multe magazine cu rochite....Multa bafta! Sper sa gasesti ce-ti place.:wok:


adevarul ca axxyutza are ceva de cautat la cat de mare e bucurestiul. maica-mea zicea ca daca nu-mi gaseam rochie aici la mine in oras mergeam in bucuresti,dar nu stiu mie mi se par scumpe anumite lucruri acolo,probabil ca eu sunt obisnuita cu cei de aici. nu stiu daca m-as adapta cu viata din buc.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol.II
MesajScris: 20 Mar 2006, 19:03 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Mie nu prea-mi place nici dupa 5 ani de stat aici:~* M-as intoarce acasa fara sa clipesc....:D


da??? :o:o:o nici picata cu ceara nu m-as putea intoarce undeva unde e mai prost .....in momentul in care ai dat de bine....nu vad ce te-ar putea determina sa te intorci in locul de care ai fugit!!(X)(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol.II
MesajScris: 20 Mar 2006, 19:16 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

da??? :o:o:o nici picata cu ceara nu m-as putea intoarce undeva unde e mai prost .....in momentul in care ai dat de bine....nu vad ce te-ar putea determina sa te intorci in locul de care ai fugit!!(X)(X)


asta asa e. eu una zic ca o duc bine chiar aici unde sunt,chiar nu mi-as dori sa fiu in alta parte. eu zic ca acolo unde te simti tu bine acolo e locul tau.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 414 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România