Ultima vizită a fost: Acum este 16 Iun 2024, 07:09


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 243 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 23 Ian 2006, 21:34 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
ce am gasit cautand o destinatie pt luna de miere (cea mai interesanta)

Si eu am mai gasit ceva - Ibiza, Spania:
http://www.ibiza-hotels.com/florencio/


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 25 Ian 2006, 03:03 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
nu e scump de loc si imi place :)
frumusele poze...gaby

Acesta este locul in care am dorit noi initial sa mergem insa ne-am razgandit pentru ca ne-am dat seama ca atmosfera din Ibiza nu se potriveste cu o luna de miere.
Cel mai frumos este sa mergi in gasca cu prietenii pentru ca acolo este locul in care poti simti distractia la maxim.
Ne-am propus sa mergem cu alta ocazie. Sper sa avem parte de ea!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 26 Ian 2006, 01:31 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Si in luna de miere cu gasca??????????
(X)nu doar e luna de miere macar atunci doar noi doi.:kiss:nu as accepta asa ceva.

Tocmai din acest motiv am renuntat si noi la idea de a merge acolo. Acum ne-am ales alta locatie.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 31 Ian 2006, 20:46 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Noi ne-am gandit la Paris dar am inteles ca este foarte scump.

... pe Coasta de Azur ... este si mai scump; dar cred ca in general Franta este mai scumpa pentru buzunarele noastre.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 05 Feb 2006, 15:31 
Junior

Membru din: 29 Noi 2005, 16:01
Mesaje: 79
aici la noi, la mare, vara este frumos, dar este si scump in sezon, si exagerat de inghesuiala. in extrasezon preturile ajung sa se injumatateasca. anul trecut chiar, in extrasezon, a fost vreme mai frumoasa decat in sezon. nici nu se mai platea taxa de intrare in mamaia, pusa de inteligentul nostru primar... sunt frumoase ruinele vechii cetati tomis, catedrala, cazinoul, delfinariul era frumos, acum mai e doar un delfin, acvariul, planetariul. statiunile sunt luminoase si frumoase dasr si aglomerate, bineinteles, iar plaja e full. iarna asta merita avenit aici sa vedeti marea inghetata, pana departe. am mers pana departe, ceea ce vara nu fac fiindca apa e adanca si mie mi-e cam frica de apa adanca. am facut si poze ca sa nu uitam... a fost super, ce mai... si cand te gandesti ca aici iarna nu ai ce vedea... totul e pustiu...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 06 Feb 2006, 20:25 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Deci cred ca litoralul romanesc este destinatie buna pt luna de miere.
gaby

Daca ne-am duce in luna de miere la noi la mare nu am simti nimic deosebit fata de celelalte concedii de pana acum ... poate doar putina euforie datorata evenimentului. Mai degeraba am merge in nordul Bucovinei si am vizita locuri pe care nu le-am vazut niciodata.
Pentru mine, pentru noi, luna de miere trebuie sa aduca / sa fie ceva nou, inedit, pur si simplu sa simtim ca incepem o noua viata si ca formam o noua familie. :flowers:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 07 Feb 2006, 18:42 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
:)fetelor,vad ca voi va faceti luna de miere in afara in Ibiza ,Paris,etc. Noi doi ne simtim bine oriunde ne-am duce. Noi am ales sa mergem in luna de miere la mare in Eforie Nord unde am mai fost si in anii trecuti. nu suntem pretentiosi mai ales ca nu avem timp de plimbari in afara ca trebuie sa ne aranjam si casa. noi ne-am simtit cel mai bine la mare.;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 07 Feb 2006, 20:03 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
:)fetelor,vad ca voi va faceti luna de miere in afara in Ibiza ,Paris,etc. Noi doi ne simtim bine oriunde ne-am duce. Noi am ales sa mergem in luna de miere la mare in Eforie Nord unde am mai fost si in anii trecuti. nu suntem pretentiosi mai ales ca nu avem timp de plimbari in afara ca trebuie sa ne aranjam si casa. noi ne-am simtit cel mai bine la mare.;)


Cea mai frumoasa luna de miere ...in viziunea mea...este sa pleci pe nepregatite ...cu masina .....sa conduci pe autostrada ....sa fiti doar voi 2, apoi cand ajungeti la mare sa innoptati pe plaja , iar dimineata sa va mangaie soarele la prima ora...sa nu aveti un program fix si fiecare sa faca ce vrea...sa dea frau liber imaginatiei si emotiilor. Stiu eu un loc minunat ..intim ....aproape pustiu..la malul marii..ideal pentru o escapada de acest gen...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 08 Feb 2006, 00:20 
Senior

Membru din: 12 Noi 2005, 16:55
Mesaje: 118
Stiu eu un loc minunat ..intim ....aproape pustiu..la malul marii..ideal pentru o escapada de acest gen...
zine si noua nu tine doar pt.tine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 08 Feb 2006, 16:29 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
... Stiu eu un loc minunat ..intim ....aproape pustiu..la malul marii..ideal pentru o escapada de acest gen...

Ii place sa ne tina in suspans ... sau poate vrea sa vada cate si cat de interesate suntem...
Chiar vrem sa stim. :lol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 09 Feb 2006, 15:27 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Promitem sa nu venim sa va spionam:ninja:



Hihiih .......acum am ajuns in sectiunea asta ...pai...e la Eforie Sud..mai bine zis la cativa km de Eforie, la Tuzla, pa plaja ..langa far. Am fost anul trecut..pozele de pe site-ul meu sunt acolo facute..e si un sat de pescari in zona.. ca-n filme :heart::kiss::heart::kiss:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 18 Feb 2006, 23:32 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
DA CE FRUMOS FOARTE ROMANTIC.:love::heart::love:

Luna de miere o sa fie frumoasa si romantica oriunde ne-am duce ... singurei bineinteles!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 243 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 15 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România