Ultima vizită a fost: Acum este 17 Iun 2024, 15:07


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 804 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 41  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata - vol. IV
MesajScris: 23 Iul 2007, 21:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
multumesc,roxy,pt felicitari.
acum,fetelor,am o MARE problema...cum Dumnezeu reactionezi si ce atitudine sa iei cind omul care iti e cel mai bun prieten,pe care-l vezi k pe fratele tau iti spune k,de fapt,esti singura femeie din viata lui??
eu una sint in stare de soc,nu m-as fi imaginat asa ceva...park nu am avut gura sa-i zic nimic...:gun::gun::gun:ar trebui sa spun k omul asta de 2ani e singur,doar relatii de...ochii lumii,arata fff bine,e ff fin si destept,iar eu sint intr-o mare incurcatura:((E CEL MAI BUN PRIETEN AL MEU...incep sa cred k cel care a spus k o femeie si un barbat nu pot fi strict prieteni a avut mare dreptate...:nbump::nbump::nbump:



cred ca ar trebui sa ii explici foarte clar cum stau lucrurile.sa nu isi faca sperante.banuiesc ca nu simti nimic pt el,nu?
incearca sa ii gasesti o prietena.poate uita de tine

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata - vol. IV
MesajScris: 23 Iul 2007, 21:51 
Diva

Membru din: 07 Iun 2007, 11:53
Mesaje: 868
Citat:


cred ca ar trebui sa ii explici foarte clar cum stau lucrurile.sa nu isi faca sperante.banuiesc ca nu simti nimic pt el,nu?
incearca sa ii gasesti o prietena.poate uita de tine


ii cautam prietena de ceva timp,dar vad k nu se leaga nimic,si doar sintem o gasca mare:((recunosc,k barbat da,e super,vorba aia,e animal de rasa si sincer,fizic m-a atras intotdeauna,dar mi-am vazut de ale mele si a ramas tot timpul umarul pe care am plins,cel care m-a sprijinit cind mi-a fost greu si cel care m/a sfatuit ce si cum sa fac atunci cind eu si logodnicul meu nu stateam chiar pe..roze:((mi-e frica sa dau ochii cu el,mi-e groaza,nu vreau sa sufere nimeni


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata - vol. IV
MesajScris: 23 Iul 2007, 21:55 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

ii cautam prietena de ceva timp,dar vad k nu se leaga nimic,si doar sintem o gasca mare:((recunosc,k barbat da,e super,vorba aia,e animal de rasa si sincer,fizic m-a atras intotdeauna,dar mi-am vazut de ale mele si a ramas tot timpul umarul pe care am plins,cel care m-a sprijinit cind mi-a fost greu si cel care m/a sfatuit ce si cum sa fac atunci cind eu si logodnicul meu nu stateam chiar pe..roze:((mi-e frica sa dau ochii cu el,mi-e groaza,nu vreau sa sufere nimeni



important e sa nu suferi tu.si tu trebuie sa sti cel mai bine ce iti doresti.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata - vol. IV
MesajScris: 23 Iul 2007, 22:01 
Diva

Membru din: 07 Iun 2007, 11:53
Mesaje: 868
Citat:


important e sa nu suferi tu.si tu trebuie sa sti cel mai bine ce iti doresti.


ai pus punctul pe i,laura...ma intrebam oare eu ce imi doresc cu adevarat??ink nu pot rationa corect:~*nustiucesicumsimt ...trebuie sa fac o introspectie ffff amanuntita:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata - vol. IV
MesajScris: 23 Iul 2007, 22:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

ai pus punctul pe i,laura...ma intrebam oare eu ce imi doresc cu adevarat??ink nu pot rationa corect:~*nustiucesicumsimt ...trebuie sa fac o introspectie ffff amanuntita:(



wow....asta e foarte grav.de raspunsul asta imi era frica.e nasol.ca daca il respingi ...poate o sa-l regreti toata viata.daca te desparti de cel care urmeaza sa-ti fie sot, poate nu te vei intelege bine cu celalalt.mai ales ca ai si un bebel.
gandeste-te ca poate e numai o toana.nu face cevA ce poate vei regreta mai tarziu

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata - vol. IV
MesajScris: 23 Iul 2007, 22:59 
Diva

Membru din: 07 Iun 2007, 11:53
Mesaje: 868
Citat:


wow....asta e foarte grav.de raspunsul asta imi era frica.e nasol.ca daca il respingi ...poate o sa-l regreti toata viata.daca te desparti de cel care urmeaza sa-ti fie sot, poate nu te vei intelege bine cu celalalt.mai ales ca ai si un bebel.
gandeste-te ca poate e numai o toana.nu face cevA ce poate vei regreta mai tarziu


:npray::ninja::gun:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata - vol. IV
MesajScris: 24 Iul 2007, 00:48 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:

Laura multumesc de sfat, dar aici in Moldova e putin diferit fata de Ardeal. Aici se face chef in toata regula ca la nunta cu 50 - 100 pers. si se cinsteste. La Cluj si eu as fi pus cam la fel, dar aici. Uff, cu atatea traditii (!)

Nu e neaparat o regula! si in Brasov se intampla ca botezul sa fie facut cu un numar mare de invitati, cu pregatiri de anvergura si asa mai departe~ Mi-e mi se pare ceva dragut si prilej bun de petrecut!~:rocker::ndance::ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata - vol. IV
MesajScris: 24 Iul 2007, 02:50 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

Laura multumesc de sfat, dar aici in Moldova e putin diferit fata de Ardeal. Aici se face chef in toata regula ca la nunta cu 50 - 100 pers. si se cinsteste. La Cluj si eu as fi pus cam la fel, dar aici. Uff, cu atatea traditii (!)



eu stiu ca la noi in zona se obisnuieste sa se dea si ceva mamei si copilului, dar si bani...sau doar bani din care mama va lua ce considera ca ii trebuie bebelului...in ceea ce priveste suma, e in fct de cat de apropiati sunteti voi, cum bine zicea si Laura...o colega de serv a botezat inaintea postului Pastelui si a dat 200 euro pe masa, plus cheltuiala cu biserica, hainitele si ce mai trebuia


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata - vol. IV
MesajScris: 24 Iul 2007, 02:57 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

ai pus punctul pe i,laura...ma intrebam oare eu ce imi doresc cu adevarat??ink nu pot rationa corect:~*nustiucesicumsimt ...trebuie sa fac o introspectie ffff amanuntita:(



intr-adevar e nevoie de introspectie amanuntita si eu zic sa lasi timpul sa decida...si eu am avut la un mom dat asa o atractie fata de un amic...dar a trecut si mi-am dat seama ca nu l-as lasa pe iubitul meu nici in ruptul capului si ca pana in mom de fata el e barbatul potrivit...
iti tin pumnii sa iei decizia potrivita!:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata - vol. IV
MesajScris: 24 Iul 2007, 04:16 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:


intr-adevar e nevoie de introspectie amanuntita si eu zic sa lasi timpul sa decida...si eu am avut la un mom dat asa o atractie fata de un amic...dar a trecut si mi-am dat seama ca nu l-as lasa pe iubitul meu nici in ruptul capului si ca pana in mom de fata el e barbatul potrivit...
iti tin pumnii sa iei decizia potrivita!:-*



pana in momentul de fata?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata - vol. IV
MesajScris: 24 Iul 2007, 11:21 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:


pana in momentul de fata?



pai in astia 7 ani a fost totul ok, dar niciodata nu stii ce iti rezerva viitorul


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata - vol. IV
MesajScris: 24 Iul 2007, 11:22 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:


pai in astia 7 ani a fost totul ok, dar niciodata nu stii ce iti rezerva viitorul



buna dimineata! sa aveti o zi usoara!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata - vol. IV
MesajScris: 24 Iul 2007, 12:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Citat:


buna dimineata! sa aveti o zi usoara!


Buna dimineata, o zi frumoasa va doresc si eu!!!!!!!!

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata - vol. IV
MesajScris: 24 Iul 2007, 12:09 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

Buna dimineata, o zi frumoasa va doresc si eu!!!!!!!!



buna dimineata.uff....caldurile astea.nici aerul conditionat nu mai razbeste

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata - vol. IV
MesajScris: 24 Iul 2007, 14:30 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
multumesc,roxy,pt felicitari.
acum,fetelor,am o MARE problema...cum Dumnezeu reactionezi si ce atitudine sa iei cind omul care iti e cel mai bun prieten,pe care-l vezi k pe fratele tau iti spune k,de fapt,esti singura femeie din viata lui??
eu una sint in stare de soc,nu m-as fi imaginat asa ceva...park nu am avut gura sa-i zic nimic...:gun::gun::gun:ar trebui sa spun k omul asta de 2ani e singur,doar relatii de...ochii lumii,arata fff bine,e ff fin si destept,iar eu sint intr-o mare incurcatura:((E CEL MAI BUN PRIETEN AL MEU...incep sa cred k cel care a spus k o femeie si un barbat nu pot fi strict prieteni a avut mare dreptate...:nbump::nbump::nbump:


important e ce simti tu si nu ce simte el... dar tocmai aici e buba... daca n-ai simti si tu "ceva" (aici numai tu stii ce), problema ar fi simpla: i-ai spune ca nu vrei sa strici o prietenie pentru asa ceva, dar ca esti dispusa sa renunti la relatia cu el daca nu-si "revizuieste comportamentul". scurt si la obiect, militareste, daca vrei :D...
in alta ordine de idei, tocmai azi, cand e cod rosu, vin si eu in bucuresti :((... cred ca sefii mei mi-au pus gand rau si nu stiu cum sa ma dea afara... asa ca ma cheama la bucuresti, ca sa mor pe strada sau in tren si sa scape mai ieftin :D :D :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata - vol. IV
MesajScris: 24 Iul 2007, 16:48 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

important e ce simti tu si nu ce simte el... dar tocmai aici e buba... daca n-ai simti si tu "ceva" (aici numai tu stii ce), problema ar fi simpla: i-ai spune ca nu vrei sa strici o prietenie pentru asa ceva, dar ca esti dispusa sa renunti la relatia cu el daca nu-si "revizuieste comportamentul". scurt si la obiect, militareste, daca vrei :D...
in alta ordine de idei, tocmai azi, cand e cod rosu, vin si eu in bucuresti :((... cred ca sefii mei mi-au pus gand rau si nu stiu cum sa ma dea afara... asa ca ma cheama la bucuresti, ca sa mor pe strada sau in tren si sa scape mai ieftin :D :D :D


chiar ca sunt nebuni! In tren o sa fie jalnic cu siguranta! Tinem pumnii sa ajungi intreaga!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata - vol. IV
MesajScris: 24 Iul 2007, 16:52 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:

chiar ca sunt nebuni! In tren o sa fie jalnic cu siguranta! Tinem pumnii sa ajungi intreaga!


merci :-* daca scap, mai vorbim vineri :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata - vol. IV
MesajScris: 25 Iul 2007, 02:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

merci :-* daca scap, mai vorbim vineri :D


aualeu...in tren.eu am fost la breasov de ieri.speram ca e mai racoare acolo...dar 38 de grade ......
acum sunt ;la casuta mea.amn ajuns cu bine.
in cj a plouat(X)(X):rocker::rocker:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 804 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 41  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România