Ultima vizită a fost: Acum este 16 Iun 2024, 06:16


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 243 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 20 Feb 2006, 14:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Luna de miere o sa fie frumoasa si romantica oriunde ne-am duce ... singurei bineinteles!!!



In cazul asta inseamna ca poti sa-ti faci luna de miere zilnic....fiind singurei in fiecare zi :kiss::heart::lips:(X)(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 20 Feb 2006, 15:58 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

noi de cand ne-am mutat impreuna spunem la toata lumea ca la noi " e vacanta tot timpul" :)
noi facem acasa exact tot ce ne dorim si a trecut mai bine de un an jumate de cand stam impreuna, dar am facut cea mai buna alegere...
acasa tot timpul era mama care spunea "fa patul cand te trezesti" sau "cum sa stai toata duminica imbracata in pijama si sa nu cobori din pat?" noi acum facem asta ori de cate ori avem chef :devil: nu mai e mama care sa tina cont E LA NOI ACASA
Concluzia: dupa ce stai impreuna toata viata e ca o luna de miere prelungita!!!

gaby
:wok::wok::ok::ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 20 Feb 2006, 21:05 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:

Concluzia: dupa ce stai impreuna toata viata e ca o luna de miere prelungita!!!

gaby

Si dupa ce vor veni copii tot la fel ne vom simti?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 20 Feb 2006, 21:10 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
Si dupa ce vor veni copii tot la fel ne vom simti?

poate doar sa fie si mai bine...:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 20 Feb 2006, 21:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
poate doar sa fie si mai bine...:)



Sa speram ca va fi asa!!!!:heart:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 20 Feb 2006, 21:29 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:

Sa speram ca va fi asa!!!!:heart:

Am auzit ca aparitia copiilor iti schimba complet viata ... acuma ramane de vazut daca va fi o luna de miere mai frumoasa sau daca devine un calvar ... oricum nu vom mai fi doar noi doi, cu siguranta!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 20 Feb 2006, 21:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Am auzit ca aparitia copiilor iti schimba complet viata ... acuma ramane de vazut daca va fi o luna de miere mai frumoasa sau daca devine un calvar ... oricum nu vom mai fi doar noi doi, cu siguranta!!!



Iti dai seama ...ca vor incepe problemele.....schimba scutece...da-i de mancare..plange...toate astea....iar cand vei mai merge si la serviciu si ala mik va face in fel si chip si nu vei reusi sa dormi...o sa innebunesti! Plus ca va trebui sa incepeti sa faceti diverse sacrificii pt. micutz!:o:(:o:((


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 20 Feb 2006, 21:38 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Iti dai seama ...ca vor incepe problemele.....schimba scutece...da-i de mancare..plange...toate astea....iar cand vei mai merge si la serviciu si ala mik va face in fel si chip si nu vei reusi sa dormi...o sa innebunesti! Plus ca va trebui sa incepeti sa faceti diverse sacrificii pt. micutz!:o:(:o:((

Si asa s-a dus luna de miere!!! :rolleyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 21 Feb 2006, 14:19 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Noi o sa plecam in luna de miere la inceputul lunii septembrie si ne-am gandit la Grecia- Creta sau Tunisia. Nasii nostri care au fost in Tunisia ne recomanda aceasta tara, ca se fac usor copii acolo, zic ei. Doar ca in septembrie e foarte cald in Tunisia. Oricum mai avem timp pana in aprilie cand apar ofertele pt toamna la agentiile de turism.
Oricum vrem sa plecam din tara, pt ca nu se stie cand se mai iveste ocazia. In tara putem merge cu prietenii sau singuri oricand vrem.



Tunisia ti-o recomand si eu! Am un amik de acolo...arab! Ai grija ...ca sunt foarte dragutzi si simpatici! Tot el mi-a aratat poze ...care m-au impresionat! E o tara super...Se vorbeste un dialect de franceza amestecat cu araba!!%%-:lol::wok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 21 Feb 2006, 21:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Si eu as fi vrut in Tunisia dar nu ma incadrez.....Daca intelegeti ce vreau sa spun:p

:(( inteleg perfect!! Dar sunt si alte destinatii frumoase!!:~*%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 243 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România