Ultima vizită a fost: Acum este 15 Iun 2024, 23:47


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 274 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: GINERE!!!!
MesajScris: 23 Ian 2006, 14:53 
Junior

Membru din: 04 Oct 2005, 04:36
Mesaje: 56
Fetele.... va rog mult de tot sa ma ajutati si pe mine cu o informatie. Stiti cumva unde se gasesc de inchiriat FRACURI?

Mersi mult de tot.:heart:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GINERE!!!!
MesajScris: 26 Ian 2006, 14:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Fetele.... va rog mult de tot sa ma ajutati si pe mine cu o informatie. Stiti cumva unde se gasesc de inchiriat FRACURI?

Mersi mult de tot.:heart:


http://www.agenda.ro/2004/33-04-comert.htm

nu stiu cat de mult te ajuta link-ul...sper sa gasesti :heart:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GINERE!!!!
MesajScris: 16 Feb 2006, 16:18 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
am mers cu al meu viitor sot prin oras sa ne mai cumparam cate ceva pt noua casa si ne-am uitat si pt costum pt cununia religioasa ca el vrea cu tunica costumul si am vazut lavaliera cu vesta care ii statea super!!! ma gandesc sa-i iau lavaliera si vesta aceea dar el zice sa mai asteptam. ma mai uit sa vad ce mai apre nou!;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GINERE!!!!
MesajScris: 16 Feb 2006, 16:25 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:


Exact!
Si banii economisiti i-am trecut la luna de miere.;)B)


asa fii economa!:ok:
el vrea costum cu tunica culoarea negru si restul am vazut ceva frumos la lavaliera si vest in revista mireasa! la alb si negru mi s-a parut extraordinar de scumpe , decat sa cumparam un costum de acolo mai bine ne luam ceva pt casa!;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GINERE!!!!
MesajScris: 16 Feb 2006, 16:32 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

Noi o sa luam un costum pe care sa-l poata purta si cand cununam, asa ca se mai amortizeza. Daca-l poarta si cand botezam....Chiar iesim in castig:D


pai da asa mai zic si eu ,paote ne mai ducem si la vreun botez ceva si-l ia si acolo (X) ! Bubu,noi o sa avem la nunta cam vreo 50-60 persoane si nu ne costa nunta mult! o sa fie mai in familie si cativa prieteni eu zic ca va fi ok! ;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GINERE!!!!
MesajScris: 16 Feb 2006, 16:35 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Noi o sa luam un costum pe care sa-l poata purta si cand cununam, asa ca se mai amortizeza. Daca-l poarta si cand botezam....Chiar iesim in castig:D


Eu nu am cum sa-l inmormantez cu costumul de ginere ......ca va fi fie crem...fie ivory....deci va fi de unica folosinta...iar la civila va avea nevoie de alt costum..(X):o(X):o(X) Asta e!!!:ermm:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GINERE!!!!
MesajScris: 16 Feb 2006, 16:39 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

Eu nu am cum sa-l inmormantez cu costumul de ginere ......ca va fi fie crem...fie ivory....deci va fi de unica folosinta...iar la civila va avea nevoie de alt costum..(X):o(X):o(X) Asta e!!!:ermm:


e bine ca al tau vrea costumul crem , al meu e adeptul costumului numai negru el numai culoarea astea poarta la costum. nu cred ca ii trebuie 2 costume, ca el mai are unul si il va lua pe acela la cununia civila.;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GINERE!!!!
MesajScris: 16 Feb 2006, 16:42 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

e bine ca al tau vrea costumul crem , al meu e adeptul costumului numai negru el numai culoarea astea poarta la costum. nu cred ca ii trebuie 2 costume, ca el mai are unul si il va lua pe acela la cununia civila.;)


Eeeeee... i-am zis eu ca nu pote sa-l mai imbrace dupa aia...el cica ba da ...si eu i-am zis ca va arata ca un papitoi...in crem... la o alta petrecere. Asta e..ne resemnam ..ca doar o data e ginere!!:lips::love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GINERE!!!!
MesajScris: 16 Feb 2006, 16:46 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

Eeeeee... i-am zis eu ca nu pote sa-l mai imbrace dupa aia...el cica ba da ...si eu i-am zis ca va arata ca un papitoi...in crem... la o alta petrecere. Asta e..ne resemnam ..ca doar o data e ginere!!:lips::love:


eeeeeeeee ... al meu zicea ca daca mai ia costumul asta la vreun botez sau alta nunta ii va recunoaste lumea costumul si se va uita ciudat la el ,asa ca il imbraca doar la nunta ca vorba ta o data in viata e si el ginere si trebuie sa avem si noi grija de partenerul de viata !;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GINERE!!!!
MesajScris: 16 Feb 2006, 16:49 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
si noi am sarit peste tinuta lui Claudiu (uite o idee sa ne prezentam iubitii ca saraci apar toti la titulatura mire pe aici) normal ca si daca le zicem numele nu vom tine si minte cum se numeste iubitul fiecarei fete dar macar asa pe moment ....
nu se poate hotara daca vrea deschis la culoare la starea civila si negru seara ar inclina mai degraba sa fie deschis seara la petrecere pt ca zice el multi invitati vor purta negru acum mai vedem....:glass:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GINERE!!!!
MesajScris: 16 Feb 2006, 16:54 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
si noi am sarit peste tinuta lui Claudiu (uite o idee sa ne prezentam iubitii ca saraci apar toti la titulatura mire pe aici) normal ca si daca le zicem numele nu vom tine si minte cum se numeste iubitul fiecarei fete dar macar asa pe moment ....
nu se poate hotara daca vrea deschis la culoare la starea civila si negru seara ar inclina mai degraba sa fie deschis seara la petrecere pt ca zice el multi invitati vor purta negru acum mai vedem....:glass:

E mai bine asa...seara deschis la culoare sa iasa in evidenta! Nasul obligatoriu va purta negru!! :-`Asa am citit undeva!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GINERE!!!!
MesajScris: 16 Feb 2006, 16:55 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Ce bine ca ginerele meu drag poarta din plin costume, asa ca :ok: no problem! Are ce face cu el! Dar putem face o inovatie:p: de ce numai rochiile de miresa sa poata fi inchiriate? Facem un magazin si inchiriem costumele lor!:p


Buna idee de afacere!! :ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 274 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România