Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 09:50


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 7 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: doresc cateva informatii despre dansul miresei!!!
MesajScris: 07 Ian 2010, 17:32 
Nou Venit

Membru din: 07 Ian 2010, 19:27
Mesaje: 2
:~* ajutati-ma si pe mine cu cateva informatii. Anul acesta am nunta si vreau sa iau alaturi de logodnicul meu cateva lectii particulare de dans. Stam in zona brancoveanu, as vrea sa stiu daca stiti vreo sala sau scoala in apropiere care tine astfel de cursuri? Specific ca el este mai timid si am prefera sa fim singuri in sala cu profesorul. :unsure:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: doresc cateva informatii despre dansul miresei!!!
MesajScris: 07 Ian 2010, 21:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
corina02 scrie:
:~* ajutati-ma si pe mine cu cateva informatii. Anul acesta am nunta si vreau sa iau alaturi de logodnicul meu cateva lectii particulare de dans. Stam in zona brancoveanu, as vrea sa stiu daca stiti vreo sala sau scoala in apropiere care tine astfel de cursuri? Specific ca el este mai timid si am prefera sa fim singuri in sala cu profesorul. :unsure:




majoritatea scolilor de dans ofera si lectii particulare. insa, daca o sa cauti strict in zona brancoveanu nu cred ca o sa gasesti.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: doresc cateva informatii despre dansul miresei!!!
MesajScris: 07 Ian 2010, 23:58 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
corina02 scrie:
:~* ajutati-ma si pe mine cu cateva informatii. Anul acesta am nunta si vreau sa iau alaturi de logodnicul meu cateva lectii particulare de dans. Stam in zona brancoveanu, as vrea sa stiu daca stiti vreo sala sau scoala in apropiere care tine astfel de cursuri? Specific ca el este mai timid si am prefera sa fim singuri in sala cu profesorul. :unsure:

incearca sa cauti pe net, trebuie sa gasesti ceva. si da, majoritatea scolilor de dans, ofera lectii de cateo ora cu un instructor, doar pentru voi doi. sunt insa cam scumpe...acum un an si ceva stiu ca erau in jur de un milion, cam asa.

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: doresc cateva informatii despre dansul miresei!!!
MesajScris: 19 Ian 2010, 20:12 
Nou Venit

Membru din: 16 Ian 2010, 09:26
Mesaje: 1
buna, sora mea s-a casatorit anul trecut si i-am facut cadou de nunta cateva lectii de dans la o scoala din zona timpuri noi. Eu nu am asistat la cursuri dar am vazut-o la nunta, vreau sa spun ca au facut senzatie amandoi! Am inteles de la ea ca acolo orele particulare asa se tin, intr-o sala o singura pereche. Iti dau un numar de contact 0723.XX.XX.XX %%-

Edit: Numerele de telefon e bine sa fie date prin mesaje private.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: doresc cateva informatii despre dansul miresei!!!
MesajScris: 19 Ian 2010, 21:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
maria_c scrie:
buna, sora mea s-a casatorit anul trecut si i-am facut cadou de nunta cateva lectii de dans la o scoala din zona timpuri noi. Eu nu am asistat la cursuri dar am vazut-o la nunta, vreau sa spun ca au facut senzatie amandoi! Am inteles de la ea ca acolo orele particulare asa se tin, intr-o sala o singura pereche. %%-

asa se tin cam toate orele de dans pentru o pereche.

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: doresc cateva informatii despre dansul miresei!!!
MesajScris: 23 Mar 2010, 01:16 
Nou Venit

Membru din: 07 Ian 2010, 19:27
Mesaje: 2
am vorbit cu maria_C pe pm si mi-a dat toate detalii . Intr-adevar orele sunt in particular , instructori foarte capabili .

Cuvintele sunt numai de lauda !

Scoala se afla in zona fostului restaurant BUDAPESTA , central .

Pentru fetele interesate , detalii le puteti afla aici www.lectiidedans.ro .


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: doresc cateva informatii despre dansul miresei!!!
MesajScris: 25 Mar 2010, 11:38 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
corina02 scrie:
am vorbit cu maria_C pe pm si mi-a dat toate detalii . Intr-adevar orele sunt in particular , instructori foarte capabili .

Cuvintele sunt numai de lauda !

Scoala se afla in zona fostului restaurant BUDAPESTA , central .

Pentru fetele interesate , detalii le puteti afla aici http://www.lectiidedans.ro .



super...inseamna ca ai rezolvat problema

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 7 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 35 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România