Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 14:12


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 2179 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 109  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Discutii generale V
MesajScris: 14 Ian 2010, 16:22 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Un nou volum pentru fetele vorbarete :flowers:

Vol. IV il gasiti aici: viewtopic.php?f=96&t=1580052

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale V
MesajScris: 14 Ian 2010, 16:30 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
carlita scrie:
Un nou volum pentru fetele vorbarete :flowers:

Vol. IV il gasiti aici: viewtopic.php?f=96&t=1580052


chiar ma gandeam mai devreme cand il inchizi :)

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale V
MesajScris: 14 Ian 2010, 16:36 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Ayrun scrie:
chiar ma gandeam mai devreme cand il inchizi :)



Aveam de gand sa il inchid acum 2 zile, dar atunci se vorbea foarte mult si am zis ca o las pe mai tarziu....si acum m-am trezit sa-l inchid :nbride:

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale V
MesajScris: 14 Ian 2010, 16:38 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Ce spuneti de Madalina Manole, va place noul look? :\ Cum arata la cei 42 de ani? ...am inteles ca acum scoate un nou album!

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale V
MesajScris: 14 Ian 2010, 16:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
ellly felicitari.....iti doresc multa sanatate si tie si bebe-ului tau.....sa ai parte de o sarcina cat mai usoara ....abia astept sa te vad cu burtica:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale V
MesajScris: 14 Ian 2010, 16:42 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
puffy_is scrie:
ellly felicitari.....iti doresc multa sanatate si tie si bebe-ului tau.....sa ai parte de o sarcina cat mai usoara ....abia astept sa te vad cu burtica:D

mersic.....abia astept sa ma vad si eu cu burtica.........fratele meu ma incurajeaza si imi spune ca voi arata cat casa scanteiei :rofl: :rofl:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale V
MesajScris: 14 Ian 2010, 17:31 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Nu-mi vine sa cred ca dupa ce aproape 2 luni de zile m-am tot chinuit cu o rana la ureche si am incercat toate cremele posibile recomandate de doamna doctor...in sfarsit mi-a trecut rana...stiti cu ce? :) cu crema de maini skin so soft de la avon :nlol:

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale V
MesajScris: 14 Ian 2010, 17:58 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
buna fetele! eli te felicit oficial si sa iti dea Dumnezeu un bb sanatos si bun, sa nu fie plangacios! :hap_w:
corina si eu iti doresc numai succes si cum iti doresti asa sa ti se implineasca si anul acesta sa aduca bebele mult dorit.
eu i-am zis lui eli ca nu as reusi 9 luni sa ma abtin sa nu stiu ce e bebe.si nici nu prea inteleg lucrul asta. adica nu pot fi decat 2 posibilitati si in ambele te bucuri nespus, cu exceptia catorva cazuri .inainte inteleg ca nu se stia si vedeai la sfarsit ce bebe ai, dar acum ...in fine e doar parerea mea.
si eu sunt sceptica cu vaccinul asta ! se face valva prea mare pe o chestie care nu e atat de grava. decesele se inregistreaza in urma complicatiilor la persoanele cu afectiuni preexistente.
oi fi eu paranoica, dar ultima data cand s-a facut valva pe seama unui vaccin si toata lumea vaccina prosteste copii, s-au contaminat cu hiv sute de persoane. nu o fi vorba tot de acelasi lucru, dar o chestie de profit tot e la mijloc :ninja:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale V
MesajScris: 14 Ian 2010, 19:55 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
Ely, felicitari!!!!!! ma bucur tare mult, e o veste minunata. sa dea Dumnezeu sa ai o sarcina usoara, un bebe sanatos si voi sa fiti fericiti. cat despre sex, asa e, il veti iubi indiferent ce va fi, asa cum nu va puteti imagina ca puteti iubi :)

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale V
MesajScris: 14 Ian 2010, 19:58 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
madutz scrie:
buna fetele! eli te felicit oficial si sa iti dea Dumnezeu un bb sanatos si bun, sa nu fie plangacios! :hap_w:
corina si eu iti doresc numai succes si cum iti doresti asa sa ti se implineasca si anul acesta sa aduca bebele mult dorit.
eu i-am zis lui eli ca nu as reusi 9 luni sa ma abtin sa nu stiu ce e bebe.si nici nu prea inteleg lucrul asta. adica nu pot fi decat 2 posibilitati si in ambele te bucuri nespus, cu exceptia catorva cazuri .inainte inteleg ca nu se stia si vedeai la sfarsit ce bebe ai, dar acum ...in fine e doar parerea mea.
si eu sunt sceptica cu vaccinul asta ! se face valva prea mare pe o chestie care nu e atat de grava. decesele se inregistreaza in urma complicatiilor la persoanele cu afectiuni preexistente.
oi fi eu paranoica, dar ultima data cand s-a facut valva pe seama unui vaccin si toata lumea vaccina prosteste copii, s-au contaminat cu hiv sute de persoane. nu o fi vorba tot de acelasi lucru, dar o chestie de profit tot e la mijloc :ninja:

pai, e foarte simplu, asa cum sunt persoane care se vaccineaza sau nu, asa sunt si persoane care vor sau nu sa stie ce sex are copilu. nu se poate explica ..zic eu...simti intr-un fel sau altul :) totul e cum si ce simti

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale V
MesajScris: 14 Ian 2010, 20:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
logodnica scrie:
pai, e foarte simplu, asa cum sunt persoane care se vaccineaza sau nu, asa sunt si persoane care vor sau nu sa stie ce sex are copilu. nu se poate explica ..zic eu...simti intr-un fel sau altul :) totul e cum si ce simti

mersic Daria.......asta am spus si eu......nu stiu,eu zic ca e mai emotionat sa nu stii pana vei naste care este sexul bb si apoi surpriza......nu sunt adepta albastrului la baietei si rozului la fetite,ca sa zic ca sunt disperata sa ii fac camera roz ori albastru.......eu sper sa ma pot abtine 9 luni si sa nu stiu ce este :nlol: ....

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale V
MesajScris: 14 Ian 2010, 20:17 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
elyt1000 scrie:
mersic Daria.......asta am spus si eu......nu stiu,eu zic ca e mai emotionat sa nu stii pana vei naste care este sexul bb si apoi surpriza......nu sunt adepta albastrului la baietei si rozului la fetite,ca sa zic ca sunt disperata sa ii fac camera roz ori albastru.......eu sper sa ma pot abtine 9 luni si sa nu stiu ce este :nlol: ....

pai..daca asa simti, asa vei simti pana cand vei naste. eu asa am simtit...ca nu vreau sa stiu sexul ci doar daca e bine; ca e sanatos si ca eu fac tot posibilul sa fie bine. tot ce tine de mine. Nici noi nu am facut camera bleu sau roz, am facut-o in culoarea lavandei. iar hainute am cumparat f putine inainte, si albe sau galbene. cele cateva salopetele si body-uri. dar nici acum nu prea mergem pe roz..imi place chiar mai mult cum ii sta mariei in albastru sau bleu. :love:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale V
MesajScris: 14 Ian 2010, 20:52 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Feb 2007, 18:47
Mesaje: 1146
Ely draga, ce veste frumoasa....ma bucur fffff mult pentru tine :hug: ....sper sa va pot da si eu vestea asta cat mai repede :p ...astazi am terminat cu tratamentul si ne putem apuca de treaba :D

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale V
MesajScris: 14 Ian 2010, 20:59 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
ramonelle scrie:
Ely draga, ce veste frumoasa....ma bucur fffff mult pentru tine :hug: ....sper sa va pot da si eu vestea asta cat mai repede :p ...astazi am terminat cu tratamentul si ne putem apuca de treaba :D



mult, mult succes Ramo ! sa se intample cat mai repede :hug:

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale V
MesajScris: 14 Ian 2010, 21:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
ramonelle scrie:
Ely draga, ce veste frumoasa....ma bucur fffff mult pentru tine :hug: ....sper sa va pot da si eu vestea asta cat mai repede :p ...astazi am terminat cu tratamentul si ne putem apuca de treaba :D

mult succes ramo si asteptam sa ne dai vestea cat mai repede

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale V
MesajScris: 14 Ian 2010, 21:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 01:09
Mesaje: 1488
Localitate: Tulcea
carlita scrie:
Ce spuneti de Madalina Manole, va place noul look? :\ Cum arata la cei 42 de ani? ...am inteles ca acum scoate un nou album!

Nu am fost niciodata innebunita dupa Madalina Manole dar......arata SUPERB ....o femeie care radiaza prin toti porii de frumusete,sanatate si buna dispozitie...felicitarile mele la adresa ei !:napplause:

_________________
"Este pustie lumea fara tine
Si cerul de deasupra ei
Si vantura oceanul de scantei,
Nemaiavand la cine sa se-nchine" (pentru mami...vesnic in inima mea !!!)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale V
MesajScris: 14 Ian 2010, 21:25 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
ramonelle scrie:
Ely draga, ce veste frumoasa....ma bucur fffff mult pentru tine :hug: ....sper sa va pot da si eu vestea asta cat mai repede :p ...astazi am terminat cu tratamentul si ne putem apuca de treaba :D



Ramo, draga, eu abia astept sa ne dai vestea si sa ne spui ca esti graviduta:)

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale V
MesajScris: 14 Ian 2010, 22:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
carlita scrie:
Ce spuneti de Madalina Manole, va place noul look? :\ Cum arata la cei 42 de ani? ...am inteles ca acum scoate un nou album!



arata bine dar...nu vreau sa fiu rautacioasa...cu un machiaj adecvat cred ca 90%din femei arata bine iar referitor la corp, din moment ce nu prea a muncit in adevaratul sens al cuvantului si a avut timp sa se intretina ar fi chiar culmea sa nu arate bine.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale V
MesajScris: 14 Ian 2010, 22:41 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
ramonelle scrie:
Ely draga, ce veste frumoasa....ma bucur fffff mult pentru tine :hug: ....sper sa va pot da si eu vestea asta cat mai repede :p ...astazi am terminat cu tratamentul si ne putem apuca de treaba :D


prevad ca peste putin timp o sa ne anunti ca vei aveau un bebelus! vei vedea


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale V
MesajScris: 14 Ian 2010, 22:43 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
SimoBobo scrie:
Nu am fost niciodata innebunita dupa Madalina Manole dar......arata SUPERB ....o femeie care radiaza prin toti porii de intelepciune,frumusete,sanatate si buna dispozitie...felicitarile mele la adresa ei ! :napplause:


din ce ti-ai dat seama ca este atat de inteleapta? :unsure:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 2179 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 109  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 46 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România