Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 11:15


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 1998 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 17 Mar 2010, 14:34 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
puffy_is scrie:
vai elly...cu ce drag as venit.....crede-ma......imi facy mai mare dor de cate ori ne inviti:D cine stie cand voi reusi , sper cat mai repede....
:*

oana esti bine venita oricand.....doar sa ma anunti cu o zi inainte de sosire :nlol: :hug:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 17 Mar 2010, 16:02 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:16
Mesaje: 907
Localitate: Bucuresti
fetelor daca aveti prietene gravidutze si au nevoie de clexane de 0,2 sa ma anuntati ca mai am vre-o 30 de doze la rece si expira in mai mai exact pe 16 le dau gratis le-am tinut la rece ma chinuiesc sa le dau la o gravida sau lauza de are nevoie si nu am reusit asa ca daca auziti sa imi spuneti .Le dau sa fie de ajutor cuiva pentru ca sunt si destul de scumpe :hug: :hug:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 17 Mar 2010, 16:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:16
Mesaje: 907
Localitate: Bucuresti
manu86 scrie:
Buna fetelor :hug:
Mi-au ajuns funditele :njump: asa k de azi ma apuc de treaba cu marturiile :rofl:
A iesit soarele azi si la mn cu toate k ieri si alaltaieri a nins,poate vine si primavara :flowers:



manu ce fundite ai luat de unde ca am si eu nevoie de funda pentru corsaje si ma bucur ca esti happy de funditele tale :hug: :hug:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 17 Mar 2010, 16:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:16
Mesaje: 907
Localitate: Bucuresti
elyt1000 scrie:




buna fetele!!!
pe cat de frumos,pe atata de adevarat...mi-a placut tare mult......
felicitari roxi ptr balerini,sunt tare simpatici si bomboanele frumusele foc,cred ca si delicioase
la mine e primavara.....15 grade,soare.....merg mai tarziu sa fac o plimbarica,nu prea lunga,ptr ca obosesc tare repede......asa ca va invit pe toate la mine la un ceai(eu cafea nu beau)


ely inca nu am gustat bombonele am inteles ca sunt de cioco cred sunt bunicele cand le comand va spun gustul :p :p :p

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 17 Mar 2010, 16:08 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:16
Mesaje: 907
Localitate: Bucuresti
mlcu7za scrie:
bună fetele :flowers:
am revenit şi eu printre voi, după o mini-vacanţă în TM la părinţi...
v-am urmărit din umbră, am citit tot tot tot... dar n-am avut timp să stau la poveşti :ok:
am profitat de fiecare zi şi m-am întâlnit cu prietenii, foste colege de facutate şi servici... m-am plimbat prin oraş, prin magazine, am probat rochite, am semnat contract cu firma de prăjituri... :clap:
luni seara am fost cu ai mei în clubul unde cântă formaţia care o voi avea la nuntă. ne-am distrat pe cinste până pe la 2:30, deşi ai mei dragi părinţi mergeau la servici dimineaţa devreme :ndance: ... nu am decât cuvinte de laudă despre formaţie :hap_w: noi am semnat contractul de anul trecut, însă eu n-am avut ocazia să-i ascult live până acum... sunt super încântată de ei, abia aştept ziua X :nmarried:
mă apuc de treabă prin casă... dat cu aspiratorul, băgat la spălat, şters praful... :wacko:
felicitări miresicilor care au fost harnice şi au mai achiziţionat câte ceva :p
Roxiiiiiiiii.... bine ai revenit, scumpa mea !!! mă bucur că bebe e bine... te pup :hug:

v-am pupat iubitelor !! la AB este un soare de toată frumuseţea, abia aştept să ies din casă... :party:


uite cine se distreaza si pe noi ne lasa singure aici pe forum O:) O:) :lips: :lips: ma bucur pt tine micutza si pt ce ai mai semnat din contracte

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 17 Mar 2010, 16:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
roxisss scrie:
fetelor daca aveti prietene gravidutze si au nevoie de clexane de 0,2 sa ma anuntati ca mai am vre-o 30 de doze la rece si expira in mai mai exact pe 16 le dau gratis le-am tinut la rece ma chinuiesc sa le dau la o gravida sau lauza de are nevoie si nu am reusit asa ca daca auziti sa imi spuneti .Le dau sa fie de ajutor cuiva pentru ca sunt si destul de scumpe :hug: :hug:

ce sunt alea clexane??? e prima data cand aud.....si la ce se folosesc?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 17 Mar 2010, 16:23 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:16
Mesaje: 907
Localitate: Bucuresti
elyt1000 scrie:
[
ce sunt alea clexane??? e prima data cand aud.....si la ce se folosesc?


unele gravide fac in sarcina tombofilie sau sindromul fosfolipidic adika pe romaneste boala sangelui gros eu asa am patit si erau sa se infunde arterele uterine si sa moara bebe in burta si injectiile astea subtiaza sangele si nu il afecteaza pe bebe din burtica

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 17 Mar 2010, 16:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
roxisss scrie:
unele gravide fac in sarcina tombofilie sau sindromul fosfolipidic adika pe romaneste boala sangelui gros eu asa am patit si erau sa se infunde arterele uterine si sa moara bebe in burta si injectiile astea subtiaza sangele si nu il afecteaza pe bebe din burtica

oooo....ce naspa.....nu am mai auzit pana acum de asa ceva.......doamne cate chestii mai sunt,ma ingrozesc,pe zi ce trece aflu cate ceva nou......ma doare capul,vreau sa fiu maaaareeeee cat mai repede si sa iasa bebe.......

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 17 Mar 2010, 16:32 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:16
Mesaje: 907
Localitate: Bucuresti
elyt1000 scrie:
oooo....ce naspa.....nu am mai auzit pana acum de asa ceva.......doamne cate chestii mai sunt,ma ingrozesc,pe zi ce trece aflu cate ceva nou......ma doare capul,vreau sa fiu maaaareeeee cat mai repede si sa iasa bebe.......



este o chestie foarte intalnita la gravida e bine sa fie descoperita din timp ca sa poti trata trece sa vezi ce repede te trezesti ca ajungi la spital sa nasti :ok: :ok:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 17 Mar 2010, 17:41 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2009, 15:23
Mesaje: 639
Localitate: Piatra Neamt
roxisss scrie:

manu ce fundite ai luat de unde ca am si eu nevoie de funda pentru corsaje si ma bucur ca esti happy de funditele tale :hug: :hug:


Eu am facut comanda de panglicute de satin personalizate cu numele nostru si data nuntii,care o sa le prind pe cutiutele pt marturii.Se pot face de toate dimensiunile.E o firma din cluj,dak te intereseaza iti pot trim site-ul lor.
Am fost si mi-am dat comanda de lentile :njump: ajung pe 19 aprilie.Din pacate nu le pot face colorate :sad: pt k am astigmatism.Mi-ar fi placut sa am ochii verzi la nunta....dar sa sper sa fie macar soare si sa nu ploua k la lumina ii am si eu verzi :rofl: ....mai depinde si cu ce culori ma machez....o sa vad la proba :lol:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 17 Mar 2010, 17:57 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
elyt1000 scrie:
oana esti bine venita oricand.....doar sa ma anunti cu o zi inainte de sosire :nlol: :hug:



vin si eu, ma primesti si pe mine? :nlol: ...dar vezi ca eu nu glumesc si vin cu tot cu Mihai :rofl:

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 17 Mar 2010, 19:52 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
carlita stai asa oleak....sa putem merge si noi:D si mergem, impreuna....eu zic ca o sa te anuntam mai devreme de 1 zi:D
carlita e buna bucatareasa asa ca , eu cerd ca o sa o sechestrezi acolo ceva timp:)):)):))
fetelor eu sunt foarte happy astazi cu toata oboseala....am fost toata ziua la scoala .......am avut niste probleme in timpul studiului...dar am avut fericire maxima , cand dupa 2 ore de interviu cu exercitii de matematica si intrebari cateva zeci......si dupa un arspuns ca te sunam in doua saptamani sa iti spunem daca esti angajat sau nu....puiul meu a fost sunat doar in 2 ore:D
eu acuma ma duc la socrela mea.....ca a facut papa bun bun bun....si am foame de mor:*:*:* ne vedenm pe maine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 17 Mar 2010, 21:03 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
carlita scrie:
vin si eu, ma primesti si pe mine? :nlol: ...dar vezi ca eu nu glumesc si vin cu tot cu Mihai :rofl:

mai fetelor eu va primesc .....de ce nu? am unde sa va cazez deci puteti veni impreuna fara probleme...... :hug:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 17 Mar 2010, 22:16 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:13
Mesaje: 1189
Localitate: Brasov
Mi-a fost fost foarte dor de voi, zilele astea nu am avut deloc timp sa va raspund!
roxi, bine ca bb e bine, ca nu a patit mai rau :hug:
Duminica am dat comanda pentru invitatii, ramane sa mergem sa alegem textul. Tot duminica am fost sa ne cumparam diverse lucuri pentru casa (cadou din partea socrilor).
Saptamana asta am avut mult de lucru la serviciu(de fapt am ca mai sunt 2 zile din sapt) , dupa serviciu am fost la scoala, iar seara picam de oboseala. In weekend voi pleca la Bucurestim,o sa dau o tura prin Europa si Doraly poate mai iau ceva pt nunta iar dupa voi avea o sedinta foto/video, care va iesi (cred) povestea noastra de iubire, este un cadou din partea cumnatului meu care va fi si nasul meu. Nu stiu ce va iesi sau ce trebuie sa iasa, ne-au transmis doar sa nu ne imbracam sport :nblink: . va pup pe toate si imi cer scuze ca nu am apucat sa va scriu tuturor. :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 17 Mar 2010, 22:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 01:09
Mesaje: 1488
Localitate: Tulcea
Buna seara iubitelor...vad ca vreti sa fugiti la Ely...tz tz tz :p
Nu se "mireseste "nimeni in seara asta?la patut gata? :. sau hoinariti prin oras? :unsure:
Eu azi am facut ceva "deosebit"in viata mea :rofl: ....primul epilat inghinal la coafor... :woow: :woow: :woow: Fratieeeeeeeeeeeeeee am zis ca mor acolo si nu alta....a ras saraca Magda(patroana si cosmeticiana)de se prapadea...tipam si injuram vulgar si apoi dadeam in ras si-mi curgeau lacrimi...pffffffffffffffff o experienta in adevaratul sens al cuvantului...cat a fost iubi plecat la fotbal am umblat in "dondonica"libera prin casa cu o tona de crema pentru "calmare"...asta pe langa faptul ca merg aproape cracanici :rofl:
E prima chestie pentru care nu eu sunt liderul in gasca mea de prietene...de data asta ele m-au "tradus"pe mine...bine ca am inceput...imi doream de o vreme sa fac profi treaba asta !!!
Pupi si noapte buna :hug:

_________________
"Este pustie lumea fara tine
Si cerul de deasupra ei
Si vantura oceanul de scantei,
Nemaiavand la cine sa se-nchine" (pentru mami...vesnic in inima mea !!!)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 17 Mar 2010, 22:29 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:13
Mesaje: 1189
Localitate: Brasov
SimoBobo scrie:
Buna seara iubitelor...vad ca vreti sa fugiti la Ely...tz tz tz :p
Nu se "mireseste "nimeni in seara asta?la patut gata? :. sau hoinariti prin oras? :unsure:
Eu azi am facut ceva "deosebit"in viata mea :rofl: ....primul epilat inghinal la coafor... :woow: :woow: :woow: Fratieeeeeeeeeeeeeee am zis ca mor acolo si nu alta....a ras saraca Magda(patroana si cosmeticiana)de se prapadea...tipam si injuram vulgar si apoi dadeam in ras si-mi curgeau lacrimi...pffffffffffffffff o experienta in adevaratul sens al cuvantului...cat a fost iubi plecat la fotbal am umblat in "dondonica"libera prin casa cu o tona de crema pentru "calmare"...asta pe langa faptul ca merg aproape cracanici :rofl:
E prima chestie pentru care nu eu sunt liderul in gasca mea de prietene...de data asta ele m-au "tradus"pe mine...bine ca am inceput...imi doream de o vreme sa fac profi treaba asta !!!
Pupi si noapte buna :hug:


simo....felicitari ca ai avut acest curaj...eu inca nu am curaj sa epilez cu ceara, mai ales inghinal :hug:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 17 Mar 2010, 22:32 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:13
Mesaje: 1189
Localitate: Brasov
dienuka, ce mai faci? vad ca ne citesti.... cand revii printre noi? :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Iti simt lipsa :hug: :hug: :hug:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 17 Mar 2010, 22:59 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Dec 2009, 23:44
Mesaje: 553
Localitate: suceava, madrid
buna seara scumpele mele!!!!!!!!
Nico...ce ochisori ai.... :hug: ...asa e, va citesc in fiecare seara..... :neyes:

nu am mai postat nimik, ptr ca pur si simplu nu avem noutati, deocamdata am stagnat cu pregatirile, sper ca nu ptr mult timp si de aceea nu am vrut sa va plictisesc cu "nebuniile" mele, am preferat sa va citesc si .....atat
in seara asta am umblat de la 5 pana la 8 dupa o amarata de hartoaga de nu imi mai simt picioarele....
s-ar putea sa facem cununia civila cu 2 sapt inainte de nunta la Craiova, si nu la Suceava in ziua nuntii ,la biserica....cum stabiliseram, ptr ca domnii de la primarie nu vor sa-si mai deplaseze :back: .....dar oricum cred ca ar fi mai bine asa, am avea timp dupa se ne schimbam toate actele pana la nunta...si sa nu mai fim nevoiti sa stam dupa nunta sa pierdem timp.....

blondoooooo....nebunika mai esti..de fapt cracanici :tongue: , lasa ca trece...."blonda" la frumusete rabda :rofl:

Puffy....sa stii ca te-am votat si eu, am descoperit intr-o zi 50 de monezi :clap:

Ely...bomboanele negre de care vb sunt si aici....si nu sunt printre preferatele mele.....

Roxiiii...iubita, foarte frumoasa rochita, bine ca ai avut timp sa iti dai comanda de alta,
....sa il pupi pe ingeras din partea mea...ma bucur ca e bine :flowers:

pup dulce toatiiiiiiiiii fetili(nasika, Jami, Cat, Maddy, Manu, Anda,Carlita,Anda, Ana... ) si sa fiti cumintele!!!!!!!

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 17 Mar 2010, 23:11 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:13
Mesaje: 1189
Localitate: Brasov
dienuka1984 scrie:
buna seara scumpele mele!!!!!!!!
Nico...ce ochisori ai.... :hug: ...asa e, va citesc in fiecare seara..... :neyes:

nu am mai postat nimik, ptr ca pur si simplu nu avem noutati, deocamdata am stagnat cu pregatirile, sper ca nu ptr mult timp si de aceea nu am vrut sa va plictisesc cu "nebuniile" mele, am preferat sa va citesc si .....atat
in seara asta am umblat de la 5 pana la 8 dupa o amarata de hartoaga de nu imi mai simt picioarele....
s-ar putea sa facem cununia civila cu 2 sapt inainte de nunta la Craiova, si nu la Suceava in ziua nuntii ,la biserica....cum stabiliseram, ptr ca domnii de la primarie nu vor sa-si mai deplaseze :back: .....dar oricum cred ca ar fi mai bine asa, am avea timp dupa se ne schimbam toate actele pana la nunta...si sa nu mai fim nevoiti sa stam dupa nunta sa pierdem timp.....

blondoooooo....nebunika mai esti..de fapt cracanici :tongue: , lasa ca trece...."blonda" la frumusete rabda :rofl:


Puffy....sa stii ca te-am votat si eu, am descoperit intr-o zi 50 de monezi :clap:

Ely...bomboanele negre de care vb sunt si aici....si nu sunt printre preferatele mele.....

Roxiiii...iubita, foarte frumoasa rochita, bine ca ai avut timp sa iti dai comanda de alta,
....sa il pupi pe ingeras din partea mea...ma bucur ca e bine :flowers:

pup dulce toatiiiiiiiiii fetili(nasika, Jami, Cat, Maddy, Manu, Anda,Carlita,Anda, Ana... ) si sa fiti cumintele!!!!!!!


te-am vazut in mai multe seri :hug: asteptam sa mai intri la trancaneala cu noi :hug:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 18 Mar 2010, 09:35 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 04 Ian 2010, 12:37
Mesaje: 395
Localitate: Bucuresti
Neata!Se pare ca astazi eu dau cafeaua , ceiutul si ciocolata calda,va astept!!!

Simo felicitari pt curaj, eu ma fac de aproape 2 ani cu ceara peste tot si a fost mai greu la inceput acum aproape ca nu mai simt nimic , nici la inghinal doar o intepatura mica.O sa vezi ce bine e !!! Astazi plec in cautare de verighete .Sper sa le gasesc!!! :lips:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 1998 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 27 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România