Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 11:11


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 1998 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 96, 97, 98, 99, 100  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 18 Mar 2010, 10:08 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:16
Mesaje: 907
Localitate: Bucuresti
buna dimineatza fetelor

pupici niko si ai grija cu atata munca si scoala mai relaxeaza-te un pic ca nu e bine :hug: :hug: :hug:

dienuka abia astept sa reviii la barfit cu n :hug: oi aici pe forum imi este dor de tine

blondo stii expresia " cheala" asa procedez de ani de zile si tot ma mai trec toate apele cand ma duc la epilat :npray: :npray: :npray:

floriciki bafta la gasit vereghete

Eu azi vreau sa dau comanda de invitatii

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 18 Mar 2010, 10:12 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:16
Mesaje: 907
Localitate: Bucuresti
manu86 scrie:
[Eu am facut comanda de panglicute de satin personalizate cu numele nostru si data nuntii,care o sa le prind pe cutiutele pt marturii.Se pot face de toate dimensiunile.E o firma din cluj,dak te intereseaza iti pot trim site-ul lor.
Am fost si mi-am dat comanda de lentile :njump: ajung pe 19 aprilie.Din pacate nu le pot face colorate :sad: pt k am astigmatism.Mi-ar fi placut sa am ochii verzi la nunta....dar sa sper sa fie macar soare si sa nu ploua k la lumina ii am si eu verzi :rofl: ....mai depinde si cu ce culori ma machez....o sa vad la proba :lol:



te rog da-mi pe mess link-ul cu firma :-* :-* :-*

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 18 Mar 2010, 10:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Dec 2009, 20:11
Mesaje: 654
Localitate: Suceava
buna dimineata fetiliii

roxi bine ai revenit printre noi, ma bucur ca bebele e bine

:hug:

dienuk cum faci nunta in craiova???cu 2 saptamani inainte??? :-`

am deja rochita acasaaaaaa :-` :party:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 18 Mar 2010, 10:42 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:16
Mesaje: 907
Localitate: Bucuresti
ionela_mihaela scrie:
buna dimineata fetiliii

roxi bine ai revenit printre noi, ma bucur ca bebele e bine

:hug:

dienuk cum faci nunta in craiova???cu 2 saptamani inainte??? :-`

am deja rochita acasaaaaaa :-` :party:



buna iubita te pupik

bravos ma bucur de rochitza si eu tot acasa o am :had_d: :had_d:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 18 Mar 2010, 10:53 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Dec 2009, 20:11
Mesaje: 654
Localitate: Suceava
iupyyyy.....o tin in casa o ascund de miresoi sa nu o vada , am noroc ca el nu e curios

o astept pe mami ca sa vina sa o mai pot imbraca si dupa o pun in cutie si n-o mai scot pan la nunta :lol: :lol:
miresoiul in sfarsit are si el costumul, ne mai lipsesc verighetele
acum mai tre sa ma uit dupa papucei si accesorii si voal

am mai luat si bautura ....pepsi, vodca, vinul, whisky
mai tre sa iau sucul natural si ceva bautura pt femei (crema di limoncello)

roxi si eu vreau sa iau bomboanele pt marturii in forma de inimioara, am gasit aici si au diferite arome, imi trebuie saculetii ca sa pot pregati marturiile

unde ati facut invitatiile?? un site ceva ca sa ma inspir??ink nu am idee...ceva simplu as vrea sa fie

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 18 Mar 2010, 11:02 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:16
Mesaje: 907
Localitate: Bucuresti
ionela_mihaela scrie:
iupyyyy.....o tin in casa o ascund de miresoi sa nu o vada , am noroc ca el nu e curios

o astept pe mami ca sa vina sa o mai pot imbraca si dupa o pun in cutie si n-o mai scot pan la nunta :lol: :lol:
miresoiul in sfarsit are si el costumul, ne mai lipsesc verighetele
acum mai tre sa ma uit dupa papucei si accesorii si voal

am mai luat si bautura ....pepsi, vodca, vinul, whisky
mai tre sa iau sucul natural si ceva bautura pt femei (crema di limoncello)

roxi si eu vreau sa iau bomboanele pt marturii in forma de inimioara, am gasit aici si au diferite arome, imi trebuie saculetii ca sa pot pregati marturiile

unde ati facut invitatiile?? un site ceva ca sa ma inspir??ink nu am idee...ceva simplu as vrea sa fie



tocmai am dat comanda de invitatii intra pe mess sa iti dau link-ul de la invitatii am gasit un site cu niste modele un pic mai altfel zic eu :flowers:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 18 Mar 2010, 13:21 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
dienuka1984 scrie:
Ely...bomboanele negre de care vb sunt si aici....si nu sunt printre preferatele mele.....

buna fetele!!
beac,cum am mai spus nici nu pot sa le miros da pai sa le mananc....tu esti in spania nu? mai precis unde stai? stiu ca exista si acolo ptr ca am locuit 4 luni si eu in Spania,mai precis in Andalucia-Sevillia........in afara de limba si oras nu mi-a placut absolut nimic.......
simo lasa fetele sa vina la mine,daca vor....nu-i problema.....mie sincer imi place sa ma epilez cu ceara si cred ca epilarea inghinala este o durere suportabila.....ok,prima oara e mai greu,dupa te vei obisnui si nu va mai fi asa de dureros :ok: .......in romania aveam o cosmeticiana tare buna,nici nu simteam ca ma epileaza,din pacate aici nu am gasit nici una ca lumea....am schimbat vreo 3 si degeaba......mai caut.. :nlol: :heart:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 18 Mar 2010, 14:51 
Diva

Membru din: 02 Oct 2008, 19:07
Mesaje: 928
bune fetele, felicitari pentru tot ce ati cumparat, inca putin si va vedeti in ziua nuntii :p
Simo ai fost criminala cu ceara ta, eu ma fac singura, inghinal si picioare, axila ma face ori mama, ori sormea, cu ceara profesionala, injur eu, ma strofoc, da imi place de mor rezultatul dupa :had_d:
Ely ce fc mamico??
Roxi, bine ca e puiutul ok, invitatia e superba :hap_w:
fetele a venit primavara :clap:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 18 Mar 2010, 17:27 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
amely85 scrie:
Simo ai fost criminala cu ceara ta, eu ma fac singura, inghinal si picioare, axila ma face ori mama, ori sormea, cu ceara profesionala, injur eu, ma strofoc, da imi place de mor rezultatul dupa :had_d:
Ely ce fc mamico??
fetele a venit primavara :clap:

buna amely.....din ce in ce mai bine fac....mersic de intrebare.....azi de ex am stat putin si am trebaluit prin gradina.....ma pun incet incet pe picioare......burta creste,asteptam acum sa miste,sa joace fotbal ,sa faca balet,sa faca ce o vrea ....numai sa faca
tu ce faci? cum esti? mirela e bine? cand naste?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 18 Mar 2010, 19:26 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Ce treaba ai facut in gradina Eli? :)
Eu abia astept sa se incalzeasca putin mai mult si la noi, sa vina odata caldura si sa nu mai place...m-am saturat de iarna asta friguroasa.

Eu astazi nu prea am fost asa de activa, iubitul meu si-a luat liber de la servici astazi pentru ca a avut meci, defapt inca nici nu a ajuns acasa iar eu am stat pe acasa...de dimineata am fost amandoi sa facem cateva cumparaturi pe jos, in plimbare si am fost pana la un magazin cu pantofi ce s-a deschis de 2-3 zile sa vedem ce gasim, din pacate inca nu sunt multi...dar sunt frumosi in orice caz, apoi el a mers la meci iar eu am ramas acasa si am gatit ceva, m-am jucat pe farmville pe facebook si cam atat...maine daca e mai cald ma apuc si eu de curatenie, trebuie sa spal geamurile, sa sterg mobila din camera, sa curat bine pe jos, sa spal perdelele si doar aspir de data aceasta, covoarele le-am spalat inainte de Craciun :) .....cu bucataria am terminat de curatat :)

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 18 Mar 2010, 20:03 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
carlita scrie:
Ce treaba ai facut in gradina Eli? :)
Eu abia astept sa se incalzeasca putin mai mult si la noi, sa vina odata caldura si sa nu mai place...m-am saturat de iarna asta friguroasa.

Eu astazi nu prea am fost asa de activa, iubitul meu si-a luat liber de la servici astazi pentru ca a avut meci, defapt inca nici nu a ajuns acasa iar eu am stat pe acasa...de dimineata am fost amandoi sa facem cateva cumparaturi pe jos, in plimbare si am fost pana la un magazin cu pantofi ce s-a deschis de 2-3 zile sa vedem ce gasim, din pacate inca nu sunt multi...dar sunt frumosi in orice caz, apoi el a mers la meci iar eu am ramas acasa si am gatit ceva, m-am jucat pe farmville pe facebook si cam atat...maine daca e mai cald ma apuc si eu de curatenie, trebuie sa spal geamurile, sa sterg mobila din camera, sa curat bine pe jos, sa spal perdelele si doar aspir de data aceasta, covoarele le-am spalat inainte de Craciun :) .....cu bucataria am terminat de curatat :)


sincer am niste copaci care an de an trebuie sa le tai crengile ca altfel in 2-3 ani am cu adevarat o padure acasa si nu eplacut deloc.....socrul meu i-a taiat si eu am pus crengile in remorca,am maturat curtea si mi-am plivit floricele....lalele mele sunt maricele,in aprilie sigur le am inflorite.....drept sa-ti spun aum sunt cam obosita si ma cam doare mijlocul,cred ca am exagerat un pic......dar ma bag mai incolo in cada si gata,pacat ca numai pot sa pun jacuzzi :wall:......am interzis la solar si jacuzzi.......asta e
maine intri in priza carlita la 220W.....si eu trebuie sa-mi sterg geamurile si sa-mi spal perdelele dar asta saptamana viitoare,nu de alta dar vine sora mea,barim sa profit si eu putin :nlol:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 18 Mar 2010, 20:30 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
elyt1000 scrie:
sincer am niste copaci care an de an trebuie sa le tai crengile ca altfel in 2-3 ani am cu adevarat o padure acasa si nu eplacut deloc.....socrul meu i-a taiat si eu am pus crengile in remorca,am maturat curtea si mi-am plivit floricele....lalele mele sunt maricele,in aprilie sigur le am inflorite.....drept sa-ti spun aum sunt cam obosita si ma cam doare mijlocul,cred ca am exagerat un pic......dar ma bag mai incolo in cada si gata,pacat ca numai pot sa pun jacuzzi :wall:......am interzis la solar si jacuzzi.......asta e
maine intri in priza carlita la 220W.....si eu trebuie sa-mi sterg geamurile si sa-mi spal perdelele dar asta saptamana viitoare,nu de alta dar vine sora mea,barim sa profit si eu putin :nlol:



Ai grija de tine, nu munci asa de mult...mai pune si pe altii la treaba :P:P macar acum ca esti graviduta sa scapi de una alta :nblink:

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 18 Mar 2010, 21:58 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2009, 15:23
Mesaje: 639
Localitate: Piatra Neamt
Buna fetele :hug:
Ce faceti?Eu azi am umblat toata ziua fleaura,am profitat k a iesit soarele si la noi.Am rezolvat si la biserica,am programat la ora 17.
Felicitari fetele pt toate achizitionarile,usor usor se leaga lucrurile si cresc emotiile :rofl:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 18 Mar 2010, 22:09 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Eu ma uit la fotbal si mananc cereale asa goale :,

Ma gandesc ce sa pregatesc maine de mancare ca deseara avem ceva musafiri si vreau sa fac niste aperitive si un fel de mancare...numai ca nu stiu ce sa fac la aperitive :)

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 18 Mar 2010, 23:09 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
buna seara fetelor......ce faceti?
sper sa reusesc sa citesc si eu zilele ce urmeaza ce ati mai vb ca momentan nu ma sikmt delok in stare.......sunt obosita de abioa vad ce scriu....sa va povestesc pe scurt:aseara la soacra mea m-am culcat pe la 2....si m-am trezit la 7 fara ceas , doar asa.....si nu am mai putut dormi...am plecat la 9 la facultate , de la 12 la ora 5 am alergat cu iuby de la un cabinet la altul...cu analize ......pentru angajare......si asa nu e sigur ca il angajeaza decat dupa ce ii vad ei analizele...si ajung la concluzia daca da sau nu....:(:(:(:(
apoi m-am intors iar la facultate ca aveam orchestra....si am stat 2 ore degeaba ca nu avea de cantat la piesa respectiva cu care a inceput....si am stat in picioare , pana cand si-a dat seama ca nu are rost sa mai stau o ora cat trebuia......
si am ajuns la 8 acasa....pune masa....strange masa......si inca un pic de curatzenie caci au fost musafiri la noi.....sunt extenuata...
maine ma trezesc la 6:((:((:((:(( ma duc cu iuby sa ii mai i-a sange ca azi dimineatza mancase...si apoi la cazier....iar pana la 5 cand tre sa ajung iar la scoala cred ca voi face somn de voie......
fetelor eu va las acuma si va rez o seara cat mai frumoasa......:*:*:*:*:*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 18 Mar 2010, 23:17 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:54
Mesaje: 493
Localitate: Timisoara / Alba Iulia
bună seara !!
linişte deplină pe aici... unde umblaţi fetelor ? :eek:
eu astăzi de dimineaţă am gătit ciorbiţă de pui cu legume şi friptură de pui cu cartofi piure, am mai confecţionat câteva invitaţii :nblink: apoi am mers la miresoi la salon să-l ajut puţin pe acolo şi drept răsplată s-a oferit să mă răsfeţe cu un spălat şi masaj la podoaba capilară :p iar apoi coafat :hap_w:
mâine sper să reuşim să ne întâlnim cu cineva de la firma pt deco, s-o rezolvăm şi pe asta... şi spoi sunt mai liniştită... :ok:
ne-au mai rămas de achiziţionat rochiţa, costumul şi pantofii, lumânările, cocardele, de cumpărat băutura pt TM... invitaţiile sunt în curs de fabricare, iar mărturiile şi aranj pt maşini aşteaptă să mă apuc de ele :ndance:

Manu sunt foarte curioasă de panglicuţele comandate. trimite-mi pls un PM cu site-ul să le văd şi eu :npray:

vă îmbrăţişez cu drag :hug: :lips:

_________________
La Timişoara nu se discută, se iubeşte ! :love:

:ncouple: 17 iulie 2010 - Timişoara
:ncouple: 24 iulie 2010 - Alba Iulia

Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 18 Mar 2010, 23:50 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:16
Mesaje: 907
Localitate: Bucuresti
hello nu mai este nimeni in zona liniste????????? :unsure: :unsure:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 19 Mar 2010, 01:09 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:54
Mesaje: 493
Localitate: Timisoara / Alba Iulia
Semnificaţia florilor :flowers:

Anemona - dragoste neîmpărtăşită
Aloe - tristeţe
Busuioc - dragoste şi noroc
Begonia - apărare
Brad - răbdare, timp
Bujor - timiditate, sfială
Camelia - noroc
Cactus - rezistenţă
Crizantema - bucurie, "eşti o prietenă minunată"
Crizantema roşie - iubire
Crizantema albă - adevăr
Crizantema galbenă - dragoste măruntă
Crin - virtute, frumuseţe, eleganţă, ii ţine pe nepoftiţi departe
Crin portocaliu - ură
Crin sălbatic - mândrie
Crin alb - virginitate, puritate, "e o binecuvantare să fiu cu tine"
Crin galben - fals, neîncredere
Floarea Soarelui - loialitate
Feriga - sinceritate
Frezie - inocenţă
Garoafa - fidelitate fără sfărşit, dragoste durabilă (din partea unei femei)
Garoafa roz - "nu te voi uita niciodată"
Garoafa roşie - capricios, schimbător
Garoafa cu pete - refuz, "îmi pare rău că nu pot fi cu tine"
Garoafa galbenă - dispreţ, desconsiderare
Gardenia - bucurie, dragoste secretă
Gladiola - generozitate
Iris - credinţă, înţelepciune, soartă
Iedera - prietenie şi fidelitate
Iasomie - graţie şi eleganţă
Lalea - faimă, succes, amant ideal
Lalea roşie - "crede-ma", declaratie de dragoste
Lalea galbenă - succes în viaţa profesională dar probleme în dragoste
Lămâie - savoare, picanterie
Liliac mov - prima iubire, sentimente profunde
Liliac alb - tinereţe, prospeţime
Flori de măr - noroc, şansă
Margareta - soartă, simplitate, despărţire.
Magnolia - dulceaţă, frumuseţe, dragoste de natură
Narcisa - respect, stabilitate şi dorinţă
Nufăr - puritate
Orhidee - apreciere a frumuseţii
Panseluţe - iubire timpurie, mereu cu gândul la persoana iubită
Petunia - resentiment, furie, "prezenţa ta mă întristează"
Rozmarin - amintiri
Smochin - satiră
Salvie - virtute domestică
Trifoi - noroc
Trandafir - dragoste
Trandafir alb - dragoste eternă, eleganţă, tandreţe, fineţe
Trandafir roz - prietenie, solidaritate, încredere
Trandafir gablen - prietenie, gelozie dar în acelaşi timp exprimă o bucurie imensă de a trăi şi bucuria de fi îndrăgostit
Trandafir roşu - pasiune, exprimă sentimente ce greu pot fi ţinute sub control, adeseori ele sunt exprimate cu ardoare
Vâsc - "sărută-mă", planta sfântă a Indiei
Violeta - încredere, modestie
Violeta albastră - grijă, "voi fi întotdeauna sincer"
Violeta albă - "să încercăm sa fim fericiţi"
Zambila salbatică (clopoţel) - modestie, constant
Zambila albastră - constanţă
Zambila purpurie - "imi pare rău", "iartă-mă"
Zambila roşie sau roz - joacă
Zambila albă - drăgălăşenie, "mă voi ruga pentru tine"
Zambila galbenă - gelozie

_________________
La Timişoara nu se discută, se iubeşte ! :love:

:ncouple: 17 iulie 2010 - Timişoara
:ncouple: 24 iulie 2010 - Alba Iulia

Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 19 Mar 2010, 01:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2009, 15:23
Mesaje: 639
Localitate: Piatra Neamt
Ce faceti? Eu n-am somn.Am vb cu sora mea si cu iuby pe mess,le-am aratat marturiile k am facut cateva.O sa va arat si voua cand o sa fac poze,acum nu am aparatul foto si de cand am reinstalat pc nu mai am instalat bluetooth sa descarc de pe tel.
Apoi am jucat cu iuby remi pe net :rofl:
Micutza ti-am trim pm :hug:
Carli dak vrei idei pt aperitive iti pot recomanda un blog.....poti da un search teo kitchen si e primul care apare.
Noapte buna dragele mele :lips:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (III)
MesajScris: 19 Mar 2010, 09:31 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
manu86 scrie:
Ce faceti? Eu n-am somn.Am vb cu sora mea si cu iuby pe mess,le-am aratat marturiile k am facut cateva.O sa va arat si voua cand o sa fac poze,acum nu am aparatul foto si de cand am reinstalat pc nu mai am instalat bluetooth sa descarc de pe tel.
Apoi am jucat cu iuby remi pe net :rofl:
Micutza ti-am trim pm :hug:
Carli dak vrei idei pt aperitive iti pot recomanda un blog.....poti da un search teo kitchen si e primul care apare.
Noapte buna dragele mele :lips:



M-am gandit deja la meniu, mai trebuie sa ma duc sa cumpar una alta astazi :) La aperitiv o sa fac: tartine cu somon, tartine cu icre, rosii cu vinete, ardei cu branza, dobos, snitele si chiftelute....iar ca si un fel principal de mancare m-am gandit la cartofi auri, orez alb si rulouri din piept de pui (aici sunt deschisa la propuneri, daca are cineva ceva idei...ce as putea face altceva bun) :)

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 1998 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 96, 97, 98, 99, 100  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 37 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România