Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 10:53


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 2089 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 105  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 19 Mar 2010, 14:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:13
Mesaje: 1189
Localitate: Brasov
Topic-ul nr 4....va astept aici sa miresim :clap:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 19 Mar 2010, 14:53 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:54
Mesaje: 493
Localitate: Timisoara / Alba Iulia
superrrrrrr Nico !!! :njump:
până în iulie ajungem sigur la capitolul 6-7... cu cât de apropiem mai mult, cu atât emoţiile cresc şi trebuie împărtăşite :had_d:
să vedem după nunţi care cum ce mai povesteşte... :nchat:

iubita, eu te las să-ţi faci bagajul... mă bag la duş şi apoi plec la miresoi :love:
drum bun şi să te întorci cu genţile pline :p
te aşteptăm cu drag :hug: :lips:

_________________
La Timişoara nu se discută, se iubeşte ! :love:

:ncouple: 17 iulie 2010 - Timişoara
:ncouple: 24 iulie 2010 - Alba Iulia

Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 19 Mar 2010, 14:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:13
Mesaje: 1189
Localitate: Brasov
mlcu7za scrie:
superrrrrrr Nico !!! :njump:
până în iulie ajungem sigur la capitolul 6-7... cu cât de apropiem mai mult, cu atât emoţiile cresc şi trebuie împărtăşite :had_d:
să vedem după nunţi care cum ce mai povesteşte... :nchat:

iubita, eu te las să-ţi faci bagajul... mă bag la duş şi apoi plec la miresoi :love:
drum bun şi să te întorci cu genţile pline :p
te aşteptăm cu drag :hug: :lips:


Weekend placut ! :hug: :hug: :hug: :hug:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 19 Mar 2010, 15:13 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 04 Ian 2010, 12:37
Mesaje: 395
Localitate: Bucuresti
Dar unde sunt fetele???Au disparut iar ???
Hai la miresit cu voi nu mai trageti chiulul ca va pedepsim!!!

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 19 Mar 2010, 15:20 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2009, 15:23
Mesaje: 639
Localitate: Piatra Neamt
Wow vorbaretelor :argue: alt topic

Eu fac marturiile :p si am pus si ceva papa la cuptor,mai trag cate un ochi la voi :flowers:
Nico drum bun si sper sa gasesti ce-ti doresti :lips:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 19 Mar 2010, 15:21 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2009, 15:23
Mesaje: 639
Localitate: Piatra Neamt
Nu stiu ce a patit tickerul meu k nu se mai vede bn.....crek a racit :sick: :rofl:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 19 Mar 2010, 16:24 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
buna ziua fetelor.....s-a deschis un nou topic....super....
floricik felicitari pentru verighete....nu au dat delok mult.....manu spor la facut marturii....
imi pare rau ca nu rpea mai am timp in momentul asta sa stau de vb cu voi.....dar sunt la scoala mai toata ziua.....
astazi m-au sunta si pe mine de la mall....am avut doua oferte de munca....am lasat cv-ul am discutat,. acuma astept saptamana viitoare sa vad care e mai rentabila:D
va urez un wekeend placut...sper sa ne vedem mai tarziu


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 19 Mar 2010, 18:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 08 Iul 2009, 00:52
Mesaje: 1193
Localitate: Bucuresti
buna, fetelor
de mult nu am mai scris ..
am trecut sa va salut, trebuie sa ma apuc de facut bagaje, maine dimi plecam din Bucuresti.
va urez weekend placut!

_________________
Mai ai un lucru sa-mi dai - un singur lucru mai ai si-astept momentul acela Perfect!
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 19 Mar 2010, 21:21 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 04 Ian 2010, 12:37
Mesaje: 395
Localitate: Bucuresti
Cat_Eyes scrie:
buna, fetelor
de mult nu am mai scris ..
am trecut sa va salut, trebuie sa ma apuc de facut bagaje, maine dimi plecam din Bucuresti.
va urez weekend placut!



Te asteptam inapoi la miresit,ne-ai abandonat!

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 19 Mar 2010, 22:17 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 08 Iul 2009, 00:52
Mesaje: 1193
Localitate: Bucuresti
floriciki scrie:


Te asteptam inapoi la miresit,ne-ai abandonat!


Doamne fereste, cum asa? :ninja:
doar ca nu am mai facut nimic legat de nunta intre timp.. si am avut si lucruri pe cap. v-am citit zilnic, oricum!
abia astept sa merg la targul de luna aceasta.. mergeti?
eu sper sa-mi gasesc tiara... :drool:

_________________
Mai ai un lucru sa-mi dai - un singur lucru mai ai si-astept momentul acela Perfect!
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 19 Mar 2010, 22:37 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
buna seara fetelor......dar nu prea ati fost active astazi........:( pe undi umblati:D ?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 20 Mar 2010, 09:22 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 14:29
Mesaje: 267
Localitate: Targu-Jiu
buna dragele mele!!! ca de obicei, absentez mult, dar si mai motivat.

1. la serviciu, pb peste pb, dar slava domnului ca am un serviciu si se pare ca mi-l voi pastra. banii vin cu taraita, saptamana viitoare primim jumate din salariul pe februarie. Greu de tot.

2. Sanatatea. Mi-a facut figuri iarasi in ultima vreme, din cauza stresului acumulat, oboselii sio nervilor. Sunt bine dar am slabit mult in total, de cand a inceput toata povestea cu spatele si sanatatea, cred ca 5 kile, pt ca acum rochita mea imi vine si mai la fix, strang corsetul la maxim, si e masura 4, nu stiu cat in seamna in romaneste (cand am luat-o in decembrie, avbeam 60 kile, acum cred ca am 55, vad si la haine, cantarit m-am cantarit sat trecuta si aveam 57, acum iar am mai slabit, port cu 2 nr mai mici la blugi, a tb sa mi iau niste blugi noi, efectiv nu am pantaloni care sa mai stea pe mine). Imi place faza cu slabitul, tot imi doream eu vreo 2-3 kile, acu daca s-a intamplats a slabesc pe stres si consum psihic, asta e, o sa incerc sa ma mentin asa, cu sala si masaj in continuare si papa sanatos dar trebuie sa fiu atenta la sanatatea psihica.

3. Multe treburi si probleme/problemute. Un deces in familie, socant, neasteptat, intamplat ieri (o matusa a miresoiului meu, detsuld e tanara, 53 ani, radu tinea mult la ea). Deci zilele astea agitatie si nebunie, iar eu duminica, colac peste pupaza (scuzati cacofonia), merg in harghita cu sreviciul, ma intorc luni noapte. Si acasa agitatie peste agitatie.

In alta pordine d eidei, am schimbat biserica, asta v-am mai spus. O sa gravez verighetele, nbu stiu daca v-am mai zis. Am hotarat sa renuntam la marturii de nunta dupa ce am stat d evb cu multi prieteni care au avut nunti si cu patroana firmei care imi decoreaza sala, spune ca in marea majoritate a cazurilor sunt bani aruncati degeaba. Dar ca sa imi satisfac pofta de fluturi, vom lua cativa pt a atarna prin sala, pe draperii etc, ca si decor (eu nu vreau baloane). Deocamdata am ramas hotarata la faza cu oenele de strut ca si aranjamente pe masa, acum sa vedem pretul...in ultima vreme toate sunt exorbitante si daca mi se pare in neregula pt bugetul nostru, revin la planul initial cu margaretele. pe masa mirilor vor fi niste suporturi de lumanari luate deja de mine, culoare maron ciocolata cu aplicatii de catiofea si margele maron oriental, si la mijloc un aranjament cum vrea si simo bobo, sfesnic cu lumanari si margele si niste flori in mijloc, simplu si elegant....nu vreau prezidiu.

ieri am primit figurina de tort, luata de la bazar de pe celalalt forum, e o simpatica, mica dar dulcica, e ok. Nu ne-am putut bucura de ea, v-am spus mai sus de ce.

vreau sa schimb inelul de logodna in curand, cand ne vom permite, probabil in mai/iunie, cred ca v-am mai spus si asta.

am hotarat sa nu facem obiceiuri, brad si dezgatot si galeata sau mai stiu eu ce, nu are rost, familiile noastre sunt ca si noi la minte si au fost de acord, prefer sa ma bucur de cununia religioasa, de sedinta foto, de petrecere, fara sa ma mai agit in plus.

mi-e dor de voi toate si va pup cu drag!!!!!

ps: am hotarat sa imi vand si eu rochita dupa nunta, dar la pachet cu accesoriile, voalul etc, s afie tinuta completa, asta in caz daca voi reusi sa gasesc cumparator, o sa incerc sa pun la vanzare dupa nunta pe alt forum, sa imi recuperez macar o parte din bani si nu numai de asa...ma tot uit la ea, chiar as vrea sa mai bucure si pe altcineva (mama ce suna a cliseu, desi e o realitate) si chiar imi pare rau de ea, plus ca nu o vreau in dulap cu anii sau la cutie, desi probabil tot acolo ajunge la un moment dat. Credeti ca 20 mil e un pret rezonabil, avand in vedere ca sunt mai multe produse in acest pret? oricum va mai intreb eu si dupa nunta.

_________________
Maktub... așa este scris.

Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 20 Mar 2010, 12:43 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:54
Mesaje: 493
Localitate: Timisoara / Alba Iulia
"fetele astea..." :nlol:
profitaţi de primăvară, aşa-i ? nu se vede nasul niciuneia dintre voi pe aici... :blink:
eu sunt vraişte cu răceala, mai ales dimineaţa şi noaptea... cât de curând aplic "reţeta" voastră cu serveţelele umede :ok:
ies şi eu la plimbărică, deseară mergem în vizită la naşi... abia aştept :ndance:
v-am pupăcit pe toate toate... un weekend simpatic vă doresc, cu soare mult şi bucurie :flowers: :hug:

_________________
La Timişoara nu se discută, se iubeşte ! :love:

:ncouple: 17 iulie 2010 - Timişoara
:ncouple: 24 iulie 2010 - Alba Iulia

Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 20 Mar 2010, 12:47 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 18 Ian 2010, 00:15
Mesaje: 623
Localitate: Bucuresti
buna fetele :hug: ce dor imi este de voi din pacate nu prea mai am timp sa stau la mireseala cu voi,am citit tot nu am ratat nimic,vad ca ati deschis alt volum,pana in iulie mai facem 2-3 :nblink:
felicitari fetelor care au mai achizitionat cate ceva pentru nunta
roxi bine ca bebe este bine si sper din suflet sa nu aibe nimic nici pe viitor
noi nu am mai achizitionat nimic asteptam sa fie gata invitatiile,meniurile si place-card-urile si speram dupa Paste sa achizitionam si restul lucrurilor:pantofi,camasile lui,rochia mea de cununie,bijuteriile mele,figurina tort si cam atat cred,nu mai sunt asa multe
va pup pe toate si va doresc un weekend minunat ca soarele de afara :hug: :-*

_________________
Imagine

"Fluturii traiesc doar o zi pe pamant,asa ca ma bucur din plin de viata in fiecare zi"


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 20 Mar 2010, 14:41 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
buna feyelor......si eu ma bucuir de caldura./......este super cald la noi......am renuntat la gecutza de iarna...cred ca sunt vreo 15 grade:P
mda....eu imi petrec timpul mai mult la facultate....deci nu prea am avut timp sa intru.....dar dupa concertul de miercuri o sa fiu mai libera...asta daca nu ma angajez....si voi mai sta la vb cu voi....
jamilla condoleante....pacat ca era tanara.....asta este viata ...asa vine....asa trece.....
acuma ma duc pana la soacra mea........facem gratar....azi m-am spovedit si m-am impartasit:D acuma pot manca si altdceva....cu toate ca mi-am propus sa tin tot postul....poate saptamana viitoare mai tin ...da de luni...ca wekeend-ul are planuri:D
va doresc un sfarsit de saptaman cu soare....si sa va bucurati de el.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 21 Mar 2010, 10:14 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Jamilla82 scrie:
ps: am hotarat sa imi vand si eu rochita dupa nunta, dar la pachet cu accesoriile, voalul etc, s afie tinuta completa, asta in caz daca voi reusi sa gasesc cumparator, o sa incerc sa pun la vanzare dupa nunta pe alt forum, sa imi recuperez macar o parte din bani si nu numai de asa...ma tot uit la ea, chiar as vrea sa mai bucure si pe altcineva (mama ce suna a cliseu, desi e o realitate) si chiar imi pare rau de ea, plus ca nu o vreau in dulap cu anii sau la cutie, desi probabil tot acolo ajunge la un moment dat. Credeti ca 20 mil e un pret rezonabil, avand in vedere ca sunt mai multe produse in acest pret? oricum va mai intreb eu si dupa nunta.



Poti sa pui rochita la vanzare dupa nunta si pe site-ul nostru, inaintea aveam un magazin online dar din pacate face cateva probleme asa ca am deschis un topic la "Tinute pentru nunta" - Mica publicitate unde toata lumea isi pune ce are la vanzare. Pretul eu zic ca este foarte bun la cat de frumos este totul!

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 21 Mar 2010, 10:15 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
mlcu7za scrie:
"fetele astea..." :nlol:
profitaţi de primăvară, aşa-i ? nu se vede nasul niciuneia dintre voi pe aici... :blink:
eu sunt vraişte cu răceala, mai ales dimineaţa şi noaptea... cât de curând aplic "reţeta" voastră cu serveţelele umede :ok:
ies şi eu la plimbărică, deseară mergem în vizită la naşi... abia aştept :ndance:
v-am pupăcit pe toate toate... un weekend simpatic vă doresc, cu soare mult şi bucurie :flowers: :hug:




profitam, profitam...eu am fost pleacata din Cluj...dar am stat toata ziulica la soare...foarte frumoasa primavara :D cat am asteptat-o...din pacate marti se raceste vremea putin.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 21 Mar 2010, 11:26 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 20:44
Mesaje: 305
buna dimineata miresici dragi,ce dor mi-a fost de voi :hug: .Cand pot, o sa ma ocup si eu de recuperat ca sa vad despre ce ati mi vorbit si ce ati facut ca nici nu am avut timp.va pup dulce si va urez o duminica frumoasa :lips: :lips: :lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 21 Mar 2010, 11:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
buna dimienatza fetelor......ce faceti?......eu am inceput o zi frumoasa:D este cald si su[perb afara cred ca am sa petrec timpul pe acolo....dar sper sa mai reusesc si cu voi stau de vorba:*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 21 Mar 2010, 13:29 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
noi aveam de gand sa mergem undeva la padure astazi dar cum aseara am ajuns tarziu nu ne-am inteles cu nimeni :) ....am fost rap[id la cumparaturi si acum m-am pus sa fac pizza...deocamdata dospeste aluatul :) :D

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 2089 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 105  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 26 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România