Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 16:14


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 2089 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 25 Mai 2010, 08:39 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 14 Sep 2009, 19:16
Mesaje: 204
Localitate: Botosani, Torino
floriciki scrie:
Neata miresici!Simo te sustinem si ai grija de mami tau sper sa se faca bine!
Pup si va astept la palavre!

neatza flori
poftim la cafelutza :,

_________________
Iubirea inseamna a fi doi si a nu fi decat unul. Un barbat si o femeie ce se topesc intr-un inger.
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 25 Mai 2010, 08:41 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
puffy_is scrie:
buna seara fetelor.....am reusit sa [pun cateva pozici......singurik:D va atasez linkul.....
http://picasaweb.google.com/10603345513 ... zaNoastra#


buna dimineata, fetelor!
Oana, si eu sunt de acord cu fetele....imi placea mai mult bruneta.Desi de obicei brunetul imbatraneste, tie iti statea foarte bine.Oricum...astept blondul final.....:)

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 25 Mai 2010, 09:04 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 04 Ian 2010, 12:37
Mesaje: 395
Localitate: Bucuresti
Lady_Anamaria scrie:
neatza flori
poftim la cafelutza :,


Neata Ana!Deja ma baut jumatate de cana,cred ca pana la sfarsitul zilei mai beau una ..aseara am visat ca eram in ziua nuntii si ca nu imi ajunsese formatia,i-am sunat in vis si mi-au zis :pai nu stiam ca trebuie sa lucram astazi , m-am trezit ingrozita!!!

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 25 Mai 2010, 09:05 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 04 Ian 2010, 12:37
Mesaje: 395
Localitate: Bucuresti
laura_sandu scrie:

buna dimineata, fetelor!
Oana, si eu sunt de acord cu fetele....imi placea mai mult bruneta.Desi de obicei brunetul imbatraneste, tie iti statea foarte bine.Oricum...astept blondul final.....:)


Neata Laura! Si eu am trecut de la blond la ciocolatiu si dupa la aproape negru.Acum sunt maronie si imi place mai mult decat blonda.Am hotarat sa raman asa dupa aproape 8 ani de blonda!

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 25 Mai 2010, 10:05 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Buna dimineata fetelor, ieri am ajuns destul de tarziu acasa si am fost foarte obosita, am intrat si v-am citit putin dar apoi m-am pus in pat. Ieri am fost la o prietena in vizita la Satu-Mare, ne-am distrat super tare.

Azi de dimineata m-am apucat sa fac putina curatenie in dormitor la mine, am spalat geamurile, am sters tot praful si mobila prin camera, am aspirat, spalat haine, spalat vase...acum mi-am facut cafeluta si stau putin cu voi pana vine o prietena la mine, nu am mai vazut-o de mult si nici nu am mai vorbit de mult cu ea iar ieri m-a sunat sa-mi spuna ca vine in Cluj si ca trece pe la mine, sa stau acasa :)


Simo, ii doresc multa sanatate mamei tale, sa se faca bine si sa traiasca multi ani de acum incolo, sa isi vada nepoteii crescand :)


Bianca, foarte frumos tortul ales, imi place!


Oana, ma bucur ca ati rezolvat problema pana la urma si ca tinerii ce urmeaza sa se casatoreasca v-au ales ca nasi, abia astept sa vad poze si sa vad ce rochita o sa-ti iei :P


Roxiss iti doresc multa sanatate si fericire alaturi de persoanele iubite. La multi ani :flowers:

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 25 Mai 2010, 10:47 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 01:09
Mesaje: 1488
Localitate: Tulcea
Buna dimi iubitele :hap_w:
Multumesc din suflet pentru grija ce mi-o purtati ,pentru cuvintele dulci si imbratisarile calde :flowers:
La multi ani Roxi :nmusic: :nchampagne: :ncake: :npiano: :nparty: :-` sa ne traiesti iubito...sa ai parte de tot ce e mai bun pe lume,sa fii santoasa,fericita,implinita alaturi de familia ta minunata !!! te iubi mult :hug:
Oana ma bucur sa aud de bine si in privinta parului daca tie iti place cum iti sta fa-te si verde iubi....nu noua tre sa ne placa si da mai ai pana sa ajungi la nuanta de blond dorita de tine :ok:
Frumos tortul Bia...bravo :napplause:
Carli draga de tine te-ai distrat ei...bun asa...emani atata energie pozitiva si ma faci sa zambesc de cate ori citesc ce scrii tu :flowers:
Comic visul tau Flori...o s ao luma razna in ritmul asta :wacko:
Felicitari Lady ptr premiu
Slava Domnului ca ieri am dat de un medic extrem de bun si bineanteles ca nu o opereaza pe mami...riscurile sunt mult prea mari,a certat-o ca nu e atenta la suferinta ei de baza si cauta scuze cu alte dureri...fierea,stomacul etc,a sfatuit-o sa se trateze si sa lase "prostiile" !!!
Foarte profi medicul...cu atata drag i-a vorbit,a studiat toate investigatiile minute in sir,nota 10 doctor Razvan Popescu :napplause: ....ne-a dat numarul personal de telefon pentru orice nevoie,intrebare,durere a mamei sa-l sunam sa vedem ce putem face.Am convins-o pe mami sa reanceapa chimio dar sa nu aud de Tulcea...o vom duce la Constanta,ne ajuta cineva sa ajungem la un oncolog foarte bun de acolo.
Cat despre mine sunt bine psihic dar fizic...iar la pamant...ma intepeneste mijlocul.Am dureri de vreo 2 saptamani ...pe care le-am neglijat si de ieri ma misc ca un robotel si tip la miscari bruste.
O sa incerc azi dupa ce fac mancare sa ajung la farmacie sa-mi iau niste injectii care cica-s foarte bune...1 pe zi timp de 4 zile si trece tot ! Incerc...daca nu se rezolva merg la medic :mrgreen:

_________________
"Este pustie lumea fara tine
Si cerul de deasupra ei
Si vantura oceanul de scantei,
Nemaiavand la cine sa se-nchine" (pentru mami...vesnic in inima mea !!!)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 25 Mai 2010, 10:54 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 15 Dec 2009, 19:58
Mesaje: 272
Localitate: Suceava
SimoBobo scrie:
Buna dimi iubitele :hap_w:
Multumesc din suflet pentru grija ce mi-o purtati ,pentru cuvintele dulci si imbratisarile calde :flowers:
La multi ani Roxi :nmusic: :nchampagne: :ncake: :npiano: :nparty: :-` sa ne traiesti iubito...sa ai parte de tot ce e mai bun pe lume,sa fii santoasa,fericita,implinita alaturi de familia ta minunata !!! te iubi mult :hug:
Oana ma bucur sa aud de bine si in privinta parului daca tie iti place cum iti sta fa-te si verde iubi....nu noua tre sa ne placa si da mai ai pana sa ajungi la nuanta de blond dorita de tine :ok:
Frumos tortul Bia...bravo :napplause:
Carli draga de tine te-ai distrat ei...bun asa...emani atata energie pozitiva si ma faci sa zambesc de cate ori citesc ce scrii tu :flowers:
Comic visul tau Flori...o s ao luma razna in ritmul asta :wacko:
Felicitari Lady ptr premiu
Slava Domnului ca ieri am dat de un medic extrem de bun si bineanteles ca nu o opereaza pe mami...riscurile sunt mult prea mari,a certat-o ca nu e atenta la suferinta ei de baza si cauta scuze cu alte dureri...fierea,stomacul etc,a sfatuit-o sa se trateze si sa lase "prostiile" !!!
Foarte profi medicul...cu atata drag i-a vorbit,a studiat toate investigatiile minute in sir,nota 10 doctor Razvan Popescu :napplause: ....ne-a dat numarul personal de telefon pentru orice nevoie,intrebare,durere a mamei sa-l sunam sa vedem ce putem face.Am convins-o pe mami sa reanceapa chimio dar sa nu aud de Tulcea...o vom duce la Constanta,ne ajuta cineva sa ajungem la un oncolog foarte bun de acolo.
Cat despre mine sunt bine psihic dar fizic...iar la pamant...ma intepeneste mijlocul.Am dureri de vreo 2 saptamani ...pe care le-am neglijat si de ieri ma misc ca un robotel si tip la miscari bruste.
O sa incerc azi dupa ce fac mancare sa ajung la farmacie sa-mi iau niste injectii care cica-s foarte bune...1 pe zi timp de 4 zile si trece tot ! Incerc...daca nu se rezolva merg la medic :mrgreen:

Ce injectii Simo, movalis cumva?

_________________
[color=#FF8080]Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 25 Mai 2010, 10:56 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
buna fetele,
roxis la multi ani, iti doresc sa ai nunta visurilor tale,sa fi iubita si fff fericita!!!
oana sunt sigura ca intr-un final vei avea culoare de blond mult dorita....procesul de la brunet la blond e lung si dureros cateodata(cazul tau)......eu am fost 12 ani blonda si de fiecare data cand imi vopseam radacinile aveam coji,ma ustura si aveam mancarimi......acum de vreo 2 ani sunt culoarea ciocolatei si sunt ffff multumita.....nu mai am nici un stres,culoarea ideala :hug:
bianca ff frumos tortul si cred ca este si delicios....
ana-maria felicitari ptr concurs
simo ma bucur din suflet ptr vestile pe care le ai.....multa sanatate in continuare mamei tale si intregi familii :hug:
ai grija cu mijlocul.....acelasi lucru l-am patit si eu anul trecut inainte de nunta,m-am inchilozat,nici din pat nu ma mai puteam ridica pana am ajuns la urgenta.....eu am luat pastile,dar sa ma tai daca mai stiu cum se numesc.......multa sanatate
fetele va doresc o zi buna......merg sa-mi termin curatenia la pestisori si vb mai tarziu

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 25 Mai 2010, 10:57 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 15 Dec 2009, 19:58
Mesaje: 272
Localitate: Suceava
Neata fetele. S-au terminat ploile pe la voi ca aici se pare ca nu vor sa se mai opreasca.
Aaaa...am auzit aseara la tv ca cica vara aceasta va fi foarte calduroasa, cea mai calduroasa :(

_________________
[color=#FF8080]Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 25 Mai 2010, 11:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 01:09
Mesaje: 1488
Localitate: Tulcea
bianca24miresica scrie:
Ce injectii Simo, movalis cumva?

Nu iubi...ceva cu neo.....fuxin???
Ma duc la prietena mea care are farmacie si stie ea ce sa-mi dea :wacko:

_________________
"Este pustie lumea fara tine
Si cerul de deasupra ei
Si vantura oceanul de scantei,
Nemaiavand la cine sa se-nchine" (pentru mami...vesnic in inima mea !!!)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 25 Mai 2010, 11:13 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
bianca24miresica scrie:
Neata fetele. S-au terminat ploile pe la voi ca aici se pare ca nu vor sa se mai opreasca.
Aaaa...am auzit aseara la tv ca cica vara aceasta va fi foarte calduroasa, cea mai calduroasa :(




La noi se anunta vreme placuta :) momentan sunt 20 grade...cred ca ajungem la 26-27.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 25 Mai 2010, 13:21 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 01:03
Mesaje: 397
Localitate: Bucuresti
saluate miresici :hug:
Roxi - LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ncake: :nchampagne: :flowers: :-* Sa ai parte de tot cei mai bun si mai frumos. :hug:
simo - multa multa sanatate mamei tale :hug: :hug: :hug:
pupicei :-*

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 25 Mai 2010, 13:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
buna ziua fetelor.....am trecut cu brio de un examen ,. urmeaza celelalte....sper sa termin repejor....
fetelor sper sa reusesc curand cu parul si sa am un rezultat final fericit:D
va urez o zi cat mai frumoasa.......mai vorbim dupa ce ma odihnesc cputin si fac niste partituri pt examene....va pup....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 25 Mai 2010, 14:11 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:16
Mesaje: 907
Localitate: Bucuresti
Buna ziua fetelor multumesc frumos de urari va pupik pe toate va doresc si voua tot binele din lume, nunti superbe ,bebei dulci si sanatosi :hug: :hug: :hug: :hug:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 25 Mai 2010, 14:12 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Dec 2007, 15:28
Mesaje: 1470
Localitate: Arad
La multi ani Roxi..iti doresc tot binele din lume,sa fi fericita si sanatoasa. :flowers:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 25 Mai 2010, 14:15 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 04 Ian 2010, 12:37
Mesaje: 395
Localitate: Bucuresti
roxisss scrie:
Buna ziua fetelor multumesc frumos de urari va pupik pe toate va doresc si voua tot binele din lume, nunti superbe ,bebei dulci si sanatosi :hug: :hug: :hug: :hug:


La multi ani!!! :ncake: :nchampagne:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 25 Mai 2010, 14:17 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 14 Sep 2009, 19:16
Mesaje: 204
Localitate: Botosani, Torino
La Multi Ani Roxi :ncake: :party:
fetelor... pe unde sunteti? iar trageti chiulu la mireseala :nchat: :nono:

_________________
Iubirea inseamna a fi doi si a nu fi decat unul. Un barbat si o femeie ce se topesc intr-un inger.
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 25 Mai 2010, 14:23 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 15 Dec 2009, 19:58
Mesaje: 272
Localitate: Suceava
SimoBobo scrie:
Nu iubi...ceva cu neo.....fuxin???
Ma duc la prietena mea care are farmacie si stie ea ce sa-mi dea :wacko:


Aha, ma voi interesa si eu de ele dc. am si eu o mini discopatie lombara care ma mai chinuie din cand in cand.
La multi ani Roxi!!! :nparty: :nmusic: :nchampagne: :ncake: :party: :food:

_________________
[color=#FF8080]Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 25 Mai 2010, 14:24 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Fetelor, am o vesta super pentru mine :rofl: ...am castigat pe un site bijuterii (nu stiu in ce consta acestea dar abia astept sa le primesc acasa :nlol: ) ...se pare ca am noroc, neaparat trebuie sa joc la Bingo, poate iau 1 miliard :rofl: :rofl:

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (IV)
MesajScris: 25 Mai 2010, 14:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Dec 2007, 15:28
Mesaje: 1470
Localitate: Arad
carlita scrie:
Fetelor, am o vesta super pentru mine :rofl: ...am castigat pe un site bijuterii (nu stiu in ce consta acestea dar abia astept sa le primesc acasa :nlol: ) ...se pare ca am noroc, neaparat trebuie sa joc la Bingo, poate iau 1 miliard :rofl: :rofl:

:nlol: am crezut ca ti-ai luat ceva vesta...
ooo felicitari,dar esti norocoasa nu gluma..da,da..repede la loto. :p

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 2089 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 30 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România