Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 14:32


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Rochie de mireasa comandata online superba !
MesajScris: 02 Apr 2010, 02:20 
Nou Venit

Membru din: 02 Apr 2010, 05:02
Mesaje: 1
Buna Fetelor!!!
Tot citesc forumuri de cateva luni, iar acuma m-am decis sa imi fac un cont si sa ma sfatuiesc cu voi ( care doriti sa-mi raspundeti binenteles).
Am nunta in pe 26 iunie 2010 si vreau sa va marturiesc ca am gasit o doamna pe net care aduce rochitele de mireasa din SUA,la comanda, chiar dupa poza, si m-am gandit sa incerc sa vad ce iase :D....si mi-a sosit rochia :D:D:D sunt foarte happy , tin sa va spun, foarte multuminta. Ceea ce am dorit eu , rochia pe care o vroiam era una de pe site -ul maggiesottero.com,va pot spune si modelul exact daca va intereseaza, iar copia este absolut identica cu originalul, si am platit numai 1400 lei , comparativ cu preurile pe care le-am gasit in tot felul de magazine...pe unde am umblat in ultimele luni in cautarea rochiei.Imi amintesc prin februarie am inceput sa ma uit dupa modele, si am probat o rochita tip sirena , nemaipomenit de frumoasa dar la fel de incomoda, si era 1700 lei :(

Recunosc la inceput am fost putin sceptica , in ceea ce priveste rochia, i-am mai trimis domnei un mail cu masurile mele exacte ca sa fiu sigura ca nu imi gresesc masurile, dar in final totul a iesit mai bine decat m-as fi asteptat.
Eu sunt din Cluj, daca credeti ca va incumetati si voi eu va dau numarul de telefon si adresa de mail cu cea mai mare placere.
Va doresc tuturor o nunta superba! si sper sa am parte de companie pe forum :)
V apup fetelor.
Alina :)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochie de mireasa comandata online superba !
MesajScris: 02 Apr 2010, 10:16 
Nou Venit

Membru din: 02 Apr 2010, 13:11
Mesaje: 1
Vand rochita de mireasa superba Demetrios,model 2751,masura 38,alba cu cristale Swarovski,trena cu sistem de prindere.Corsetul impune o tinuta dreapta,iar rochita este foarte usor de purtat mai ales daca optezi si pentru o crinolina.Rochita a fost achizitionata de la Mariaj Lux din Bucuresti si este impecabila.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochie de mireasa comandata online superba !
MesajScris: 05 Apr 2010, 18:11 
Nou Venit

Membru din: 05 Apr 2010, 21:01
Mesaje: 1
Alina_Ingrid scrie:
Buna Fetelor!!!
Tot citesc forumuri de cateva luni, iar acuma m-am decis sa imi fac un cont si sa ma sfatuiesc cu voi ( care doriti sa-mi raspundeti binenteles).
Am nunta in pe 26 iunie 2010 si vreau sa va marturiesc ca am gasit o doamna pe net care aduce rochitele de mireasa din SUA,la comanda, chiar dupa poza, si m-am gandit sa incerc sa vad ce iase :D....si mi-a sosit rochia :D:D:D sunt foarte happy , tin sa va spun, foarte multuminta. Ceea ce am dorit eu , rochia pe care o vroiam era una de pe site -ul maggiesottero.com,va pot spune si modelul exact daca va intereseaza, iar copia este absolut identica cu originalul, si am platit numai 1400 lei , comparativ cu preurile pe care le-am gasit in tot felul de magazine...pe unde am umblat in ultimele luni in cautarea rochiei.Imi amintesc prin februarie am inceput sa ma uit dupa modele, si am probat o rochita tip sirena , nemaipomenit de frumoasa dar la fel de incomoda, si era 1700 lei :(

Recunosc la inceput am fost putin sceptica , in ceea ce priveste rochia, i-am mai trimis domnei un mail cu masurile mele exacte ca sa fiu sigura ca nu imi gresesc masurile, dar in final totul a iesit mai bine decat m-as fi asteptat.
Eu sunt din Cluj, daca credeti ca va incumetati si voi eu va dau numarul de telefon si adresa de mail cu cea mai mare placere.
Va doresc tuturor o nunta superba! si sper sa am parte de companie pe forum :)
V apup fetelor.
Alina :)

Buna Alina
Numele meu este Cipriana iar marele eveniment este pe data de 25 iulie 2010. Mi-a atras atentia in mod deosebit mesajul tau si as dori daca se poate mai multe detalii. Recunosc ca am avut si eu la un moment dat un astfel de gand sa-mi comand rochia online la un pret mult mai mic dar mi-a fost teama. Ai putea sa imi dai mailul doamnei sau nr de tel? Inca nu sunt decisa....am nevoie de mai multe informatii ca sa ma conving ca se merita iar timpul trece....
Multumesc !!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 32 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România