Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 16:48


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 2093 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 101, 102, 103, 104, 105
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 17 Sep 2010, 16:23 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Feb 2007, 18:47
Mesaje: 1146
laura_sandu scrie:
ei...trebuie sa mai trec pe la tine, ca mai am chestii simple pe care le fac.Rapid rezolvam de ceva pui chinezesc :))

te astept cu mare drag oricand Laura :hug: ...am invatat o gramada de lucruri bune de la tine :)

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 17 Sep 2010, 16:53 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Feb 2007, 18:47
Mesaje: 1146
laura_sandu scrie:
da ...si eu mai fac paste uneori...dar mai rarut ca ingrasa :lol: :lol: :lol: si suntem toata familia la cura de slabire si de masaj.
Mi-am cumparat saptamana asta aparatul ala Relax&Tone si sunt maxim multumita de el.Ma tot masez si parca vad si rezultate .Sper sa nu fie numai imaginatia mea dornica sa ma vada slaba si tonifiata :-` :~*


sa stii ca si eu am aparat de masaj Laura, nu e relax &tone ci asta http://www.marketonline.ro/aparate-de-m ... 4in-1-m240, tot cam acelasi lucru face ca si relax&tone si eu sunt tare multumita de el....imi arata pielicica tare bine :D

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 17 Sep 2010, 16:57 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:54
Mesaje: 493
Localitate: Timisoara / Alba Iulia
laura_sandu scrie:
pai de ce a durat asa de mult sa le primesti daca ati avut nunta in iulie?

bună fetele :flowers:
pozele au durat atât pt că au avut tot câte 2 nunţi/sâmbătă + duminicile şi n-au prea avut timp, iar mai apoi nu mi-au mai găsit album alb, cum îl voiam... :ok: ... oricum, ne-au anunţat de la început că va dura ceva timp... asta e ! suntem fff mulţumiţi de rezultate :)

mulţumim pt gândurile bune, fetelor :hug: :-*
se pare că nu sunt singura căreia nu-i place să gătească... mă simţeam ciudată, dar m-am relaxat :rofl: ... azi gătesc spaghete bologneze. vă invit la o "spaghetă" :nlol:
voi iar vorbiţi de slăbit şi eu nu ştiu ce să mai fac să mă îngraş :huh:

_________________
La Timişoara nu se discută, se iubeşte ! :love:

:ncouple: 17 iulie 2010 - Timişoara
:ncouple: 24 iulie 2010 - Alba Iulia

Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 17 Sep 2010, 17:00 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
ramonelle scrie:
sa stii ca si eu am aparat de masaj Laura, nu e relax &tone ci asta http://www.marketonline.ro/aparate-de-m ... 4in-1-m240, tot cam acelasi lucru face ca si relax&tone si eu sunt tare multumita de el....imi arata pielicica tare bine :D

dada,asta am vazut din poze...pielicica ta arata super bine,deci e bun asta de ceva,i-a sa ma uit si eu de aparatul asta aici,poate o functiona si la mine.....hai mai Ramo ca mi-ai promis ca facem schimb.....tu dolofana si eu fotomodel......sa stii ca te mai astept inca o luna,hai maxim 2..... :lol:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 17 Sep 2010, 17:03 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
mlcu7za scrie:
mulţumim pt gândurile bune, fetelor :hug: :-*
se pare că nu sunt singura căreia nu-i place să gătească... mă simţeam ciudată, dar m-am relaxat :rofl: ... azi gătesc spaghete bologneze. vă invit la o "spaghetă" :nlol:
voi iar vorbiţi de slăbit şi eu nu ştiu ce să mai fac să mă îngraş :huh:

nu,nu esti singura....si eu sunt in aceeasi categorie......nu imi place sa gatesc,dar trebuie....urasc bucataria,iubesc restaurantele :lol: ......
lasa mai bine slabutza....cat am fost in liceu am fost ''2oase si un zambet'',incredibil de slaba....imi doream sa ma ingras si dupa am explodat,dar sincer numai stiu cum si ce fel,acum numai stiu ce sa fac sa slabesc....ai grija ce iti doresti,ca se poate implini

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 17 Sep 2010, 17:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
ramonelle scrie:

sa stii ca si eu am aparat de masaj Laura, nu e relax &tone ci asta http://www.marketonline.ro/aparate-de-m ... 4in-1-m240, tot cam acelasi lucru face ca si relax&tone si eu sunt tare multumita de el....imi arata pielicica tare bine :D

am si eu un aparat de masaj in genul asta dar din pacate ii folosesc cam rar...cred ca ar trebui sa ma mobilizez sa-l folosesc poate are efecte si pt mine

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 17 Sep 2010, 17:21 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Feb 2007, 18:47
Mesaje: 1146
elyt1000 scrie:
dada,asta am vazut din poze...pielicica ta arata super bine,deci e bun asta de ceva,i-a sa ma uit si eu de aparatul asta aici,poate o functiona si la mine.....hai mai Ramo ca mi-ai promis ca facem schimb.....tu dolofana si eu fotomodel......sa stii ca te mai astept inca o luna,hai maxim 2..... :lol:

pai trimite-mi barzoiul ala ce l-ai avut tu in fata casei si poate se intampla ceva :rofl: ...da\ sa-i explici bine drumul sa nu se rataceasca :lol: .....las ca peste vreo 3 sapt cand te pui tu la cura , o sa preiau eu stafeta :-`
un pupic de la mine pt Veronique :hug: :-*

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 17 Sep 2010, 17:24 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:54
Mesaje: 493
Localitate: Timisoara / Alba Iulia
elyt1000 scrie:
nu,nu esti singura....si eu sunt in aceeasi categorie......nu imi place sa gatesc,dar trebuie....urasc bucataria,iubesc restaurantele :lol: ......
lasa mai bine slabutza....cat am fost in liceu am fost ''2oase si un zambet'',incredibil de slaba....imi doream sa ma ingras si dupa am explodat,dar sincer numai stiu cum si ce fel,acum numai stiu ce sa fac sa slabesc....ai grija ce iti doresti,ca se poate implini

eu dintotdeauna am fost slabă... părinţii, bunicii, neamurile nu sunt nici măcar unul mai plini, deci n-am pe cine semăna...
aş vrea totuşi să mai iau în greutate măcar vreo 5 kg... poate pe când vine bebe :love: , deşi am citit pe aici că trebuie şi atunci să ai o greutate anume. încep să-mi fac griji :ok: :nlol:

_________________
La Timişoara nu se discută, se iubeşte ! :love:

:ncouple: 17 iulie 2010 - Timişoara
:ncouple: 24 iulie 2010 - Alba Iulia

Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 17 Sep 2010, 17:41 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
laura_sandu scrie:
Mi-am cumparat saptamana asta aparatul ala Relax&Tone si sunt maxim multumita de el.Ma tot masez si parca vad si rezultate .Sper sa nu fie numai imaginatia mea dornica sa ma vada slaba si tonifiata :-` :~*


serios e bun? si eu ma gandeam sa-l cumpar , cu toate ca acum merg(sau vine acasa) la masaj de 2 ori pe saptamana si se vede diferenta fata de data trecuta cand eram gravi, dar dupa ce nasc as vrea sa-l folosesc

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 17 Sep 2010, 18:23 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:13
Mesaje: 1189
Localitate: Brasov
mlcu7za scrie:
eu dintotdeauna am fost slabă... părinţii, bunicii, neamurile nu sunt nici măcar unul mai plini, deci n-am pe cine semăna...
aş vrea totuşi să mai iau în greutate măcar vreo 5 kg... poate pe când vine bebe :love: , deşi am citit pe aici că trebuie şi atunci să ai o greutate anume. încep să-mi fac griji :ok: :nlol:


nu stiam ca trebuie sa ai o greutate anume. Sora mea cand a ramas prima oara gravida avea 49 kg la 1,70 cm si nu a avut probleme din cauza asta. Cel mai bine e sa mergi la doctor inainte de a ramane gravida, sa-ti faci analizele si in functie de recomandarea doctorului sa iei ceva vitamine, daca e cazul. :hug:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 17 Sep 2010, 18:36 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:54
Mesaje: 493
Localitate: Timisoara / Alba Iulia
SweetNicoleta scrie:
nu stiam ca trebuie sa ai o greutate anume. Sora mea cand a ramas prima oara gravida avea 49 kg la 1,70 cm si nu a avut probleme din cauza asta. Cel mai bine e sa mergi la doctor inainte de a ramane gravida, sa-ti faci analizele si in functie de recomandarea doctorului sa iei ceva vitamine, daca e cazul. :hug:

probabil depinde de organismul fiecareia... mi-aduc aminte, că undeva prin clasa 9-10, o stresam pe doctoriţa de familie cât eram de slabă şi la un moment dat îmi zice: "Fată dragă, pune mână şi îngraşă-te că vine vremea să faci un copil şi n-o să poţi ţine sarcina"... deci, undeva e un adevăr :ok:
încă nu-i cazul la noi de bebe, dar cu siguranţă vom face analizele necesare :)

pe când vedem pozici cu bebelinu tău ? O:)

_________________
La Timişoara nu se discută, se iubeşte ! :love:

:ncouple: 17 iulie 2010 - Timişoara
:ncouple: 24 iulie 2010 - Alba Iulia

Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 17 Sep 2010, 18:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:13
Mesaje: 1189
Localitate: Brasov
mlcu7za scrie:
probabil depinde de organismul fiecareia... mi-aduc aminte, că undeva prin clasa 9-10, o stresam pe doctoriţa de familie cât eram de slabă şi la un moment dat îmi zice: "Fată dragă, pune mână şi îngraşă-te că vine vremea să faci un copil şi n-o să poţi ţine sarcina"... deci, undeva e un adevăr :ok:
încă nu-i cazul la noi de bebe, dar cu siguranţă vom face analizele necesare :)

pe când vedem pozici cu bebelinu tău ? O:)


de la ultimul ecograf 4d nu am poze, doar filmare si nu am cum sa o pun pe net. Sapt viitoare voi primi sigur poze de la eco, voi incerca sa le scanez si sa le pun pe picassa, dar nu promit ca si reusesc, nu am un scaner f bun.

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 17 Sep 2010, 20:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
ramonelle scrie:
pai trimite-mi barzoiul ala ce l-ai avut tu in fata casei si poate se intampla ceva :rofl: ...da\ sa-i explici bine drumul sa nu se rataceasca :lol: .....las ca peste vreo 3 sapt cand te pui tu la cura , o sa preiau eu stafeta :-`
un pupic de la mine pt Veronique :hug: :-*

uite mai ce buna idee.....unul ptr tine si unul ptr Corina.....le dau adresa corecta....trebuie sa ajunga si la voi cu siguranta.....asa te vreau,super optimista...
si Veronique iti trimite un pupic mare si vrea de la tine cat de curand o prietena......eu te vad mama de fetita sincer......numai pe mine nu ma vedeam :lol: :lol: si uite ca sunt :hug:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 2093 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 101, 102, 103, 104, 105

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România