Ultima vizită a fost: Acum este 29 Apr 2024, 03:31


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 293 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 20 Iun 2007, 02:46 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
noi ne-am schimbat destinatia lunii de miere,mergem in grecia ,am fost la o agentie de turism si am gasit o oferta super ieftina si anume transport cu autocarul(pt ca mi-e frica sa merg cu avionul),9 zile,hotel de 3 stele,3 mese pe zi si platim 89 de euro si inca 2 mil de pers plus o taxa de 14 euro cand ne urcam pe bac...cred ca este una dintre cele mai avantajoase oferte posibile...abia atept sa mergem:wok:



suuper...unde anume in grecia?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 20 Iun 2007, 14:35 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
pe biletele pe care le-am primit scrie asa(o sa iti scriu tot ,pt ca sincer nu cunosc deloc zona respectiva si nu prea stiu sa iti spun cu exactitate statiunea,pt ca sunt cateva denumiri si nu stiu sigur care ii) Rivera Olimpului , Paralia Katerini - Olimpic Beach - Nei Pori...ma gandesc ca este vb despre paralia katerini locul exact unde mergem...dar daca vrei cand ma duc sa platesc tot o sa cer mai multe informatii concrete si precise si o sa iti scriu



ok...si eu tot Paralia Katerini cred ca este si acolo cred ca vom merge si noi:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 20 Iun 2007, 14:36 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
Eu plec pe 11.07.2007 in luna de miere in Tunisia. Abia astept.:ndance:



:napplause::njump:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 22 Iun 2007, 18:04 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
am fost ieir la o agentie de turism sa ne interesam de grecia, pt luna de miere...si din ce am vazut aveau preturi cam mari pt luna sept, undeva pe 14, pt Paralia katerini...pretul nu e mare pt luna de miere, dar mi se pare mare pt perioada si pt locatie...220euro/pers/7 nopti...voi ce ziceti?este inclusa cazarea, transportul cu autocarul, micul dejun...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 23 Iun 2007, 02:23 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
am fost ieir la o agentie de turism sa ne interesam de grecia, pt luna de miere...si din ce am vazut aveau preturi cam mari pt luna sept, undeva pe 14, pt Paralia katerini...pretul nu e mare pt luna de miere, dar mi se pare mare pt perioada si pt locatie...220euro/pers/7 nopti...voi ce ziceti?este inclusa cazarea, transportul cu autocarul, micul dejun...


crezi ca e scump 220 de Eur?E intr-adevar extrasezon....dar nu e scump delocIn schimb vei plati pe lang toate excursiile, croaziera.Mancarea nu e scumpa deloc in Grecia.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 23 Iun 2007, 03:00 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

crezi ca e scump 220 de Eur?E intr-adevar extrasezon....dar nu e scump delocIn schimb vei plati pe lang toate excursiile, croaziera.Mancarea nu e scumpa deloc in Grecia.



220 euro nu e scump pt o luna de miere...dar ma gandeam ca nasii mei au dat anul trecut in sezon 140 si acum e asa de mult...:nwink:
si de mancare stiu ca nu e scumpa...va intrebam sa vad daca voi stiti cam ce preturi ar fi pt grecia


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 23 Iun 2007, 13:51 
Veteran

Membru din: 20 Feb 2007, 12:06
Mesaje: 388
Are dreptate Laura. Nu e scumpa deloc mancarea in Grecia.O masa de 2 pers, doar cu felul 2, desert si ceva de baut (bere, suc ) costa intre 12 si 15 euro. Asta in conditiile in care felul 2 inseamna calamari, scoici sau peste...:food:
Si, aprape peste tot, desertul este din partea casei....asa ca , sunt super ok grecii.:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 23 Iun 2007, 14:49 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
Are dreptate Laura. Nu e scumpa deloc mancarea in Grecia.O masa de 2 pers, doar cu felul 2, desert si ceva de baut (bere, suc ) costa intre 12 si 15 euro. Asta in conditiile in care felul 2 inseamna calamari, scoici sau peste...:food:
Si, aprape peste tot, desertul este din partea casei....asa ca , sunt super ok grecii.:)



in ceea ce priveste mancare nu am de ce sa ma plang...toata lumea zice ca e mai mult decat ok:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 23 Iun 2007, 23:41 
Nou Venit

Membru din: 19 Ian 2006, 13:44
Mesaje: 6
in grecia ma gandeam si eu sa merg,dar am auzit ca la paralia e cam nasol,eu as opta ptr santorini.la ce agentie ai mers tu? ce agentii imi recomandati din bucuresti?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 24 Iun 2007, 00:38 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
in grecia ma gandeam si eu sa merg,dar am auzit ca la paralia e cam nasol,eu as opta ptr santorini.la ce agentie ai mers tu? ce agentii imi recomandati din bucuresti?


eu am inteles ca paralia e ok, mai ales ca au si cluburi si noi vrem sa si iesim seara nu vrem un loc de odihna. eu am fost la o agentie din sv, instantprest parca ceva de genul:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 02 Iul 2007, 18:40 
Senior

Membru din: 07 Mar 2007, 18:50
Mesaje: 190
noi am hotarat sa mergem in italia la tatal meu ptr k ne-a invitat de multsa venim la el sa mergem sa vizitam italia.si cu ocazia nuntiiam hotaratsa mergem acolo(desi el va veni la nunta).si acuma 2 luni am vazute niste poze frumoase de acolo si chiar as vrea sa merg si sa vizitez italia.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 02 Iul 2007, 19:12 
Nou Venit

Membru din: 23 Mai 2007, 20:07
Mesaje: 16
NOI NU CRED CA O SA AVEM TIMP SA PLECAM PE UNDEVA,PENTRU CA DUPA NUNTA NE INTOARCEM LA MUNCA.POATE INAINTE DE NUNTA MERGEM PRIN ROMANIA PE LA MUNTE.VA DORESC CASA DE PIATRA LA TOATE MIRESICILE.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 02 Iul 2007, 19:45 
Veteran

Membru din: 06 Feb 2007, 16:47
Mesaje: 283
noi vrem sa plecam 2 sapt cuba+jamaica :njump::njump::njump:(X)(X)(X)
ne place f mult sa ne plimbam prin lume, asa ca fratele meu ne-a oferit drept cadou luna de miere !!
:ndance::rocker::ndance::rocker:
pana acum n-am avut concediu 2 sapt, dar pt cuba fac orice santaj, demisie .. numai sa plec:njump::njump:
suntem asa de incantati!!!! iubitul meu a crezut ca glumesc cand i-am zis. dar acum e mai nerabdator ca mine:ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 02 Iul 2007, 21:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
noi vrem sa plecam 2 sapt cuba+jamaica :njump::njump::njump:(X)(X)(X)
ne place f mult sa ne plimbam prin lume, asa ca fratele meu ne-a oferit drept cadou luna de miere !!
:ndance::rocker::ndance::rocker:
pana acum n-am avut concediu 2 sapt, dar pt cuba fac orice santaj, demisie .. numai sa plec:njump::njump:
suntem asa de incantati!!!! iubitul meu a crezut ca glumesc cand i-am zis. dar acum e mai nerabdator ca mine:ndance:



super tare.
nu-i spun sotului meu ca innebuneste.ceva de genul isi dorea si el....:ok::ok:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 02 Iul 2007, 22:07 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:
noi vrem sa plecam 2 sapt cuba+jamaica :njump::njump::njump:(X)(X)(X)
ne place f mult sa ne plimbam prin lume, asa ca fratele meu ne-a oferit drept cadou luna de miere !!
:ndance::rocker::ndance::rocker:
pana acum n-am avut concediu 2 sapt, dar pt cuba fac orice santaj, demisie .. numai sa plec:njump::njump:
suntem asa de incantati!!!! iubitul meu a crezut ca glumesc cand i-am zis. dar acum e mai nerabdator ca mine:ndance:


Si noi ne dorim o vacanta! dar poate la anul! dar cred ca la anul ne apucam de casa...si iar o sa amanam! dar... pana atunci pot face planuri, nu!??:ndance::ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 02 Iul 2007, 22:08 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

Si noi ne dorim o vacanta! dar poate la anul! dar cred ca la anul ne apucam de casa...si iar o sa amanam! dar... pana atunci pot face planuri, nu!??:ndance::ndance:


eu zic sa incerci sa si mergi.cel putin o sap.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 02 Iul 2007, 22:14 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:

eu zic sa incerci sa si mergi.cel putin o sap.

Fara iubitelul meu!?? el la munca si eu in vacanta!? una din prietenele mele cele mai bune ma tot tenteaza cu asa o vacanta! :wacko: dar astept pana la iarna, cand vine acasa, si poate atunci fugim si noi pe undeva!:love:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 293 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 35 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România