Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 11:36


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 256 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 12 Ian 2006, 01:14 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Am intrat si eu anul trecut in magazin dar nu am ramas deloc impresionata de modelele lor, ci din contra. Si au si preturi maricele.
Dar asta este parerea mea. Poate altora place.
Cat despre dorinta de a-ti face rochia, este cea mai buna alegere ... sa fie facuta exact pe corpul tau. In februarie se deschid targurile de nunti; te poti orienta mai bine asupra unei case de moda care sa iti poata face rochia cu modelul ales si pe dimensiunile tale si nu te costa nimic in plus. Am intrebat eu.

Acum ... am sa il rog pe prietenul meu sa caute acel videoclip de care esti tu interesata. El se pricepe la download-uri, numai ca am sa te rog sa imi spui exact denumirea melodiei si numele tipei care o canta; te rog frumos.

Multumesc.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 12 Ian 2006, 01:18 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
adelline-o noapte asa speciala..eu am cautat videoclipul de m-am plictisit..poate are mai mult noroc prietenul tau..mersic mult..:love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 12 Ian 2006, 01:21 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
am vb si eu cu o prietena din buc si la fel mi-a zis si ea despre magazin..nimic frumos si preturi maricele..iar site-ul nici macar nu cred ca e actualizat..sunt niste poze acolo de prin 2002..:wokno:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 12 Ian 2006, 01:28 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
am vb si eu cu o prietena din buc si la fel mi-a zis si ea despre magazin..nimic frumos si preturi maricele..iar site-ul nici macar nu cred ca e actualizat..sunt niste poze acolo de prin 2002..:wokno:

Stiu ... am vazut si eu.
Iti pot recomanda CASA TUDOR; are un magazin in pasajul de la Cocor si an altul pe Lipscani, undeva pe partea stanga. Modelele sunt frumoase, nu sunt foarte comune iar preturile foarte acceptabile si fac si la comanda. Acolo am vazut prima rochie care m-a impresionat. Si personalul de acolo este foarte dragut si intotdeauna bine intentionat ... cel putin asa s-au purtat cu mine.
Spor la cautari!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 12 Ian 2006, 01:30 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
iti dai seama ca in principiu pt mine buc e o necunoscuta..sper sa nu intervina nimic si sa pot ajunge si eu la targul de mirese..vad ca esti relativ informata despre targ..ai mai fost?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 12 Ian 2006, 23:13 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
iti dai seama ca in principiu pt mine buc e o necunoscuta..sper sa nu intervina nimic si sa pot ajunge si eu la targul de mirese..vad ca esti relativ informata despre targ..ai mai fost?

Nu am mai fost; si pentru noi este pentru prima data, dar am citit foarte multe de pe internet si din revista MIREASA din ultimul numar aparut (iulie 2005). Si am aflat foarte multe si din discutiile de pe Forum.
Fiind din provincie este mai greu sa poti participa la toate, dar din 3 iti poti alege macar unul, cel care iti convine cel mai mult ca perioada.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia
MesajScris: 13 Ian 2006, 00:54 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
ce parere aveti despre coronitele de mireasa?

Si eu voi folosi ... cu siguranta ... trebuie sa fiu si sa ma simt ca o printesa. D-abia astept!;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia
MesajScris: 14 Ian 2006, 00:56 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
mi-am gasit rochia de vis..am renuntat la rochia scurta.asta e mult prea tare..vreau sa-mi spuneti si voi cum vi se pare..e la galerie,pe prima pagina,a doua din dreapta,sub rochia de vis..


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: CUM SE PUN LINKURI PE FORUM!!!!!
MesajScris: 14 Ian 2006, 04:25 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
mi-am gasit rochia de vis..am renuntat la rochia scurta.asta e mult prea tare..vreau sa-mi spuneti si voi cum vi se pare..e la galerie,pe prima pagina,a doua din dreapta,sub rochia de vis..


Fetelor, pentru a posta un link se procedeaza asa: COPIATI TOT ce este trecut in address-bar la browser (incepand cu http: //www.... ) si devine singur activ linkul. Deci doar copiati in intregime ce e sus n browser ca adresa, si apoi dati paste aici in mesaj!!

Ia incercati, ca sa vedem si noi despre ce poze vorbiti!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUM SE PUN LINKURI PE FORUM!!!!!
MesajScris: 14 Ian 2006, 04:34 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
https://www.ghidulmiresei.ro/gallery.php ... -1&open=-1
zic ca e bine acuma..:blink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia
MesajScris: 23 Ian 2006, 14:29 
Veteran

Membru din: 11 Ian 2006, 10:39
Mesaje: 256
Citat:
Cum?
Tot ce stiu e ca vreau sa fie stil princess, daca se oate dintr-o bucata, nu corset si fusta), dar partea de sus sa fie "incorsetata"

Cat?
pana in 15 bulioane

Cand?
De la anu' incolo, dupa targuri :D

O prietena de a mea si-a luat o rochie exact ca cea descrisa de tine cu fix 15.
Eu acum caut pt ca o sa o cumparam in mai.
:lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia
MesajScris: 23 Ian 2006, 17:12 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
cine a fost la mariajlux dupa rochita? am vazut mai demult pe net ceva care mi-a placut si as vrea as ajung pana acolo. chestia e ca vreau sa stiu cam ce preturi au, sa nu bat drumul de pomana.
krelia, parca tu spuneai ca ai vazut ceva. ai fost? te-ai interesat? cine poate sa-mi raspunda? pliiiizzzzzzz :D


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 256 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 37 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România