Ultima vizită a fost: Acum este 29 Apr 2024, 20:42


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 256 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Rochia
MesajScris: 23 Ian 2006, 22:17 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:


Am pus si eu intrebarea asta si o miresica mi-a raspuns ca de la 1000 in sus.

Din pacate, eu m-am hoatrat sa-mi micsorez bugetul pt rochie si nu ma mai incadrez.:((

Bafta!


mda.... :(( nu e cazul la mine, din pacate, desi imi ramasese sufletul la una. imi pusesem sperante, asa ca acum ma simt cam... :zoombie:
asta e. o sa fiu o mireasa superba in rochie mai... accesibila (ieftina suna naspa :) )


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia
MesajScris: 24 Ian 2006, 16:47 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
dragele mele mirese stie vreo-una cat costa o roche de la pronovias? mie mi s-a cam pus pata pe rochiile de acolo si ...asta e.
cat peste/sub 1000E?


da-le si tu un telefon macar. vezi ca au adresa si nr de telefon pe site, la "store locator" (sau ceva de genul). si spune-ne si noua. eu asa am sunat la un magazin, sa vad de preturi. dar nu le-am spus din prima. am zis ca vroiam sa stiu ce program au, daca se face programare la proba, ca sunt din alta localitate si sa stiu daca merita deplasarea. si, din aceleasi considerente, am intrebat de preturi, ca sa stiu cu ce suma sa vin la mine, eventual :D
adevarul e ca nu erau de nasul meu... :(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia
MesajScris: 24 Ian 2006, 17:00 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:


Accesibila nu inseamna ieftina. Ca doar nu o iei din Europa cu 500 de mii.:huh:


ca veni vorba... ce suma aveti alocata pentru rochie? eu ma gandesc ceva pana in 15 mil. dar daca voi gasi ceva care sa ma dea pe spate, mai pot plusa, eventual, cu 2-3 mil maxim.
faza e ca practic nu prea am bani :~*. insa nasa mea a zis ca-mi da ea bani de rochie si eu ii voi da inapoi in timp, pana dupa nunta. cum sa n-o iubesti? si mi-a platit si fotograful si cameramanul :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia
MesajScris: 26 Ian 2006, 00:32 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
eu ma gandeam in jur de 30. desigur nu-i am dar o data (sper eu) ma marit asa ca...
la mine nasii nu platesc nimic, doar parintii si un pic noi (super parinti stiu si eu)asa ca cel putin la rochie am sa o fac lata :))

Pai daca nunta o platesc parintii este si pacat sa nu iti cumperi rochia de vis si sa te avanti la 30 milioane.
Noi, care ne platim singuri tot, ne vom limita undeva mai mult sub tine, dupa posibilitati.
Dar vom fi si noi multumite! Ne ajuta Doamne - Doamne!O:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia
MesajScris: 26 Ian 2006, 00:35 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
foarte frumos...din pacate nasa mea nu este in tara, poate ma ajuta si ea cu idei...
gaby

Si eu sufar din aceasta cauza si va trebui sa imi aleg rochita singura. Dar sper sa nu dezamagesc pe nimeni!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia
MesajScris: 26 Ian 2006, 13:30 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Pai daca nunta o platesc parintii este si pacat sa nu iti cumperi rochia de vis si sa te avanti la 30 milioane.
Noi, care ne platim singuri tot, ne vom limita undeva mai mult sub tine, dupa posibilitati.
Dar vom fi si noi multumite! Ne ajuta Doamne - Doamne!O:)


Felicitari..inca un cuplu cu capul pe umeri..care isi ia viata in propriile maini..E chiar marfa sa iti faci nunta singur, pe bune.. Nu te sacaie nimeni ce si cum sa cumperi..sa faci...etc. Si la urma, poti oricand sa le tai macaroana socrilor in cazul in care comenteaza ceva ;):gun:B) Inca o data "Felicitari!":lol::wok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia
MesajScris: 26 Ian 2006, 19:08 
Veteran

Membru din: 11 Oct 2005, 14:30
Mesaje: 247
Citat:
Posted by gabriela

:-*Eu nu stiu daca sa imi fac rochita cu sau fara bretelute. Sunt destul de indecisa in aceasta privinta!:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia
MesajScris: 26 Ian 2006, 19:12 
Veteran

Membru din: 11 Oct 2005, 14:30
Mesaje: 247
Citat:
Posted by gabyena

tipa de unde imi fac eu rochia mi-a zis ca asta e o decizie f importanta. in sensul ca daca ai ca baga in decolteu trebuie neaparat bretelute, pt ca altfel toata noaptea o sa tragi de corset pt ca are tendinta de a pica. :~*
gaby


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia
MesajScris: 26 Ian 2006, 19:15 
Veteran

Membru din: 11 Oct 2005, 14:30
Mesaje: 247
Citat:
Posted by mady_grigore

Poti sa-ti faci niste bretelute f. subtirele si esti sigura ca nu risti nimic.:wok:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 256 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 35 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România