Ultima vizită a fost: Acum este 19 Apr 2024, 14:03


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 256 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 17 Feb 2006, 17:41 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Si o sa se puna si praful pe ea..:(

Nu se pune daca o acoperi ... pentru mai multe sfaturi legat de pastrarea ei iti poate da magazinul de unde o cumperi.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 17 Feb 2006, 17:43 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:
Nu se pune daca o acoperi ... pentru mai multe sfaturi legat de pastrarea ei iti poate da magazinul de unde o cumperi.


mai bine iti iei tu singura husa, ca decat sa te bazezi pe magazin sa-ti dea ei husa mai bine te lipsesti.nu stau cei de la magazin sa-ti dea sfaturi cum sa o pastrezi poate daca ii dai ceva bani in plus.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 17 Feb 2006, 17:58 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
si apropo...unde ai sa tii rochia? pusa pe manechin o sa ocupe ceva loc...si in plus, o sa fie si la vedere...

Am sa o tin la mine in camera; avand in vedere ca ma duc acasa o data la doua saptamani nu cred ca ma va incomoda mai ales ca vreau sa ma duc sa mi-o faca pentru sfarsitul lui iulie, inceputul lui august.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 17 Feb 2006, 17:58 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:


Da, ca nu e scumpa o husa. Dar depinde de unde o cumparam. Poate ne da, totusi, de la magazin:-`


poate iti da ,dar mai bine nu te increde in cei de la magazin.vezi sa nu te trezesti ca umbli cu ea in mana. sau iti iei separat husa.cum crezi tu ca e mai bine!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 17 Feb 2006, 20:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

si eu...deja m-am plictisit...dar rochii de vis tot nu am gasit.macar ma inspiram si eu...


Eu sunt ca vulpea care nu ajunge la struguri si zice ca sunt acri!! (X)(X)(X)(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 17 Feb 2006, 21:21 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
si eu...deja m-am plictisit...dar rochii de vis tot nu am gasit.macar ma inspiram si eu...

Si eu m-am cam plictisit de atatea modele vazute si cand te gandesti ca tot una din magazin va fi ...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 17 Feb 2006, 21:40 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:

iesind putin din granitele subiectului...super restaurant v-ati ales!ce tarife practica?

35 euro (cu TVA) + bautura; daca e din partea lor ajunge la 45 euro, dar noi am ales varianta sa le aducem de acasa.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 17 Feb 2006, 21:53 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
bine de stiut ca include si TVA. cate persoane?
super fain si ii si in aer liber, natura verdeata...parca m-am saturat de clasicele nunti la un restauraunt din mijlocul aglomeratiei orasului...

Am vrea sa fie in jur 100 persoane.
Noi am ales acel local tocmai din motivul de a iesi putin din obisnuinta de a face totul cat mai aproape de casa si chiar daca este cel mai scump restaurant din oras este in acelasi timp si cel mai elegant si cel mai cautat.
Va trebui sa facem cateva sacrificii dar sunt sigura ca va merita ... o singura data in viata ne facem nunta.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 18 Feb 2006, 00:28 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
http://www.davidsbridal.com

site-ul asta e bestial...pacat ca doar visam la ce gasesti pe aici...credeti-ma, ma doare sufletul,cand vad ce rochii sunt, ce accesorii...invitatii...pur si simplu orice...fir-ar sa fie tara asta...:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 18 Feb 2006, 02:32 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
Citat:
si-a gasit cineva "rochia de vis"
:rocker:
eu tot caut pe site-uri si nimic...
am descoperit un site cu foarte multe modele de la diversi creatori dar tot nu am gasit ceva super.dc vreti intrati si voi www.brides.com/dressfinder/bride

Eu..:heart:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 18 Feb 2006, 13:13 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
Eu..:heart:



spune-ne si noua...nu tine doar pentru tine...pune-ne o poza...da-ne detalii...cum e, de unde e....de toate...:)

a...sa o porti sanatoasa si sa fi o mireasa superba !


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 18 Feb 2006, 13:39 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
Citat:


spune-ne si noua...nu tine doar pentru tine...pune-ne o poza...da-ne detalii...cum e, de unde e....de toate...:)

a...sa o porti sanatoasa si sa fi o mireasa superba !

https://www.ghidulmiresei.ro/gallery.php ... -1&open=-1
am mai pus odata linku..mersic mult..si voua la fel..sa aveti bafta sa gasiti exact ce va doriti ca mine..:blink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 18 Feb 2006, 13:42 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
Citat:
https://www.ghidulmiresei.ro/gallery.php ... -1&open=-1
am mai pus odata linku..mersic mult..si voua la fel..sa aveti bafta sa gasiti exact ce va doriti ca mine..:blink:

cat despre detalii,nu am deocamdata ce va spune..tre sa mi-o fac..probl e ca nu stiu unde pot gasi material identic si cam pe aceeasi culoare..avem in gl un mag unde aduce materiale mai deosebite,dar daca nu gasesc?stiti pe undeva prin buc?:love:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 256 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România