Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 09:40


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 256 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 18 Feb 2006, 18:58 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Azi, la Expomariage, am probat 2 modele diferite de rochita ... in ambele imi sta minunat ;). Un model a fost mai simplu, celalalt mai amplu (ca de printesa).
M-am vazut si eu mireasa pentru prima data ... am avut atatea emotii ca abia mai puteam sa ma misc. :~*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 18 Feb 2006, 19:05 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
Azi, la Expomariage, am probat 2 modele diferite de rochita ... in ambele imi sta minunat ;). Un model a fost mai simplu, celalalt mai amplu (ca de printesa).
M-am vazut si eu mireasa pentru prima data ... am avut atatea emotii ca abia mai puteam sa ma misc. :~*


minunat...abia astept sa probez si eu ceva...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 18 Feb 2006, 20:18 
Senior

Membru din: 12 Noi 2005, 16:55
Mesaje: 118
Citat:

minunat...abia astept sa probez si eu ceva...

si eu eram foarte emotionata cand am intrat dar cand am vazut ca nu gasesc nimic pe placul meu am fost tare suparata.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 18 Feb 2006, 20:54 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Am intrebat de inchiriat iar preturile incep de la 8 milioane, in functie de rochia respectiva.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 18 Feb 2006, 21:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
si eu eram foarte emotionata cand am intrat dar cand am vazut ca nu gasesc nimic pe placul meu am fost tare suparata.



Nici eu nu am gsit nimik ( ma refer la rochie). In schimb am cumparat cosuletul de flori si tiara!:love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 18 Feb 2006, 22:38 
Nou Venit

Membru din: 28 Oct 2005, 13:30
Mesaje: 21
Citat:


Nici eu nu am gsit nimik ( ma refer la rochie). In schimb am cumparat cosuletul de flori si tiara!:love:


Fetelor, AT si-a facut fisa aici pe site. In sfarsit! Eu le-am scris sa le spun de problemele cu probatul in Bucuresti. Cu ocazia asta poate le spuneti si voi! AU si link din acela pentru mesaj privat. Poate ei (nefiind din Bucureati) nici nu stiu de povestea cu vanzatoarele de aici. Eu sper ca macar sa puna niste poze aici pe site, ca acolo mi-a fost cam jena sa ma uit, ca era cu ochii pe mine ca le ating rochiile.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 19 Feb 2006, 01:31 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
Citat:

unde e magazinul asta ca ma duc sa caut material pt marturii?
shopping!!!(X)

gaby

vav spitalu judetean,venezia se numeste..


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 20 Feb 2006, 13:45 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Si eu am probat vreo patru...si am avut aceeasi senzatie. Ideea e ca... mi-am si cumparat. De fapt...am platit avansul de 50% pentru ca nu aveau marimea mea. Toate erau prea mari. Oricum, e de la Salonul Gabriela, adusa din Italia, superba dar f. f. f. scumpa. Dar mi-am calcat pe inima si am luat-o. O voi avea peste 3 luni. M-am linistit.


Eu pana in acest moment nu am probat nici o rochie si nici nu vreau sa probez. Ma vai imbraca numai cu rochia mea. Atat!! Comanda o voi face in aprilie! Pana atunci nu vreau sa aud de altceva....ca poate alte rochii ma vor ispiti si ma vor baga in ceata .....oricum cea pe care am pus ochii va fi superba...este rochie...nu 2 piese (corset si fusta)...si stiu ca va sta perfect pe mine!%%-:love::heart::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 20 Feb 2006, 13:57 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
FELICITARI TUTUROR fetelor care si-au cumparat rochia de mireasa sa le purtati cu placere sa fiti frumoase sa va aduca noroc..%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 20 Feb 2006, 20:56 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Nici eu nu am gsit nimik ( ma refer la rochie). In schimb am cumparat cosuletul de flori si tiara!:love:

Ce fel de tiara si de la cine??? Mie mi-au placut la nebunie cele cu cristale Swarovski.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 20 Feb 2006, 21:00 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Si eu am probat vreo patru...si am avut aceeasi senzatie. Ideea e ca... mi-am si cumparat. De fapt...am platit avansul de 50% pentru ca nu aveau marimea mea. Toate erau prea mari. Oricum, e de la Salonul Gabriela, adusa din Italia, superba dar f. f. f. scumpa. Dar mi-am calcat pe inima si am luat-o. O voi avea peste 3 luni. M-am linistit.

Si eu am probat una de la ei dar nu prea am fost incantata de cum imi venea, e drept ca nu era un model de 1000 euro ci era mai ieftina dar eu nu vreau sa investesc atat de mult pentru rochia de mireasa cand am nevoie mai mare de alte lucruri ... gen casa (avand in vedere ca stau la camin).


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 20 Feb 2006, 21:29 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Ce fel de tiara si de la cine??? Mie mi-au placut la nebunie cele cu cristale Swarovski.


Si mie mi-au placut alea...insa cele montate pe metal ....nu cele lucrate de mana( mai era un stand si cu d-alea) Am luat-o de la standul cu cele metalice...1 milion( aveau si d-astea mai ieftine ):(( ...Alea cu cristale erau superbe....dar...nu puteam da 7 milioane pe asa ceva!!!:(:(:ermm:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 20 Feb 2006, 21:32 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:

Si mie mi-au placut alea...insa cele montate pe metal ....nu cele lucrate de mana( mai era un stand si cu d-alea) Am luat-o de la standul cu cele metalice...1 milion( aveau si d-astea mai ieftine ):(( ...Alea cu cristale erau superbe....dar...nu puteam da 7 milioane pe asa ceva!!!:(:(:ermm:

Stiu, si mie imi plingea sufletul dupa ele si mi-a placut tare mult ideea ca dupa ce le folosesti la nunta le poti folosi ca medalion ... iti dadeau ei un dispozitiv de prins la gat. Si erau aduse din Grecia, d-abia intelegeam ce spunea tipa care ne-a dat mai multe amanunte.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 20 Feb 2006, 21:34 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Stiu, si mie imi plingea sufletul dupa ele si mi-a placut tare mult ideea ca dupa ce le folosesti la nunta le poti folosi ca medalion ... iti dadeau ei un dispozitiv de prins la gat. Si erau aduse din Grecia, d-abia intelegeam ce spunea tipa care ne-a dat mai multe amanunte.



aha..........grecoaica....super...am vazut eu ca le cam stalcea..dar nu am stat sa mai insist....banuiam ca o sa-mi dea iar preturi ...de "firma" :((:-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 20 Feb 2006, 21:36 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:

Si mie mi-au placut alea...insa cele montate pe metal ....nu cele lucrate de mana( mai era un stand si cu d-alea) Am luat-o de la standul cu cele metalice...1 milion( aveau si d-astea mai ieftine ):(( ...Alea cu cristale erau superbe....dar...nu puteam da 7 milioane pe asa ceva!!!:(:(:ermm:

Cele metalice unde erau ca eu nu le-am gasit?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 20 Feb 2006, 21:38 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Cele metalice unde erau ca eu nu le-am gasit?


Imediat cum treceai de "zidul de fier" de la intrare faceai stanga ....apoi dreapta si imediat pe partea dreapta era o "taraba " plina cu accesorii...( mai exact..daca iti amintesti chestia aia cu fantanile de ciocolata ....pe partea cu ele ....spre iesire). Aveau si lanturi....bratari....accesorii de pus in par...plus cocarde pt. invitati!:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 20 Feb 2006, 21:41 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:

Imediat cum treceai de "zidul de fier" de la intrare faceai stanga ....apoi dreapta si imediat pe partea dreapta era o "taraba " plina cu accesorii...( mai exact..daca iti amintesti chestia aia cu fantanile de ciocolata ....pe partea cu ele ....spre iesire). Aveau si lanturi....bratari....accesorii de pus in par...plus cocarde pt. invitati!:p

Aha, pai cred ca vorbim de acelasi loc ... acolo am vorbit cu tipa din Grecia; si aveau si o coronita ca de imparateasa pusa pe o perna la intrare, nu?


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 256 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 10 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România