Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 16:44


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 347 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: biserica...
MesajScris: 15 Mar 2006, 13:49 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:
Si noi ne dorim copii, de fapt cred ca e motivul principal pentru care facem nunta si nu mergem doar la starea civila. Mai ales ca el e divortat de cativa ani si cum ar fi, peste ceva ani, sa intrebe copiii privind pozele de la prima lui nunta, "Dar mama unde e?".
In plus, sunt foarte curioasa cum va reactiona fosta sotie cand va afla mai ales ca il vrea inapoi...
Recunosc ca nu ne-am hotarat inca asupra bisericii, dar gasim noi!


cam nasol daca il vrea inapoi,sa-si dea seama ca l-a pierdut de cand a divortat .
felicitari pt nunta! sa fie intr-un ceas bun!
ce sa zic.cand aveti nunta ca nici nu stiu?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: biserica...
MesajScris: 15 Mar 2006, 14:01 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:
Prostia ei si norocul meu! E drept ca la ceva ani distanta.
Pe 29 iulie avem nunta.


esti mai devreme decat mine. eu am pe 19 august. felicitari pt evenimentul cel mare si multa fericire!:lol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: biserica...
MesajScris: 15 Mar 2006, 14:12 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

Multumesc mult! Si voua la fel!

PS Desi la cat de bine ne intelegem sigur va fi o casnicie fericita!:)


asa si trebuie ,oricum ceea ce se va schimba este ca veti fi casatoriti. conteaza sa va intelegeti bine si sa va iubiti mai mult ca inainte !
laurita felicitari si tie pt evenimentul cel amre care se apropie !numai fericire si multa multa dragoste!:love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: biserica...
MesajScris: 15 Mar 2006, 14:59 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
nu mai conteniti cu urarile si complimentele!! hai sa voin si eu!! Casa de piatra ..sa fiti iubite si adorate toata viata!! Sunt sigura ca toate nuntile vor fi superbe...stiti si voi ca nu conteaza cat a costat nunta, cati invitati au venit, cati au lipsit, ....toate aceste nimikuri : noi sa fim sanatosi si fericiti!!!%%-%%-%%-%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: biserica...
MesajScris: 15 Mar 2006, 17:06 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

dah, si la noi e la fel, toti ne zic sot/sotie...pe el il intreba "unde e sotia" pe mine "unde e sotul". si asta de 2 ani de la logodna. asa ca...nu vad ce s-ar mai schimba, bah chiar imi place placere sa mi se spuna asa :lol:


noua inca nu incepe sa ne zica nimeni de "sotul" sau "sotia",cred ca abia dupa. pe noi ne striga pe nume. ca il mai alint eu "sotiorul meu" asta e alta treaba.:ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: biserica...
MesajScris: 15 Mar 2006, 18:59 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:


Noua ni se mai spune. Si imi vine sa rad, da ma abtin:D


eee de ce? doar o sa fiti in curand sot si sotie. abia astepti nu sa te vezi cu veritheta pe deget nu?:lol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: biserica...
MesajScris: 15 Mar 2006, 19:14 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:


Da, abia astept(X)(X)
O mai port prin casa cateodata, ca aia mici:D Si Iubi la fel. A dormit cu ea pe deget intr-o noapte:D


noi inca nu le-am cumparat verighetele,trebuie sa le luam si noi in curand pe luna viitoare cred . cam as azicea iubi dar sa vedem ca trebuie sa ma tin de el sa-l cicalesc :mellow:;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: biserica...
MesajScris: 16 Mar 2006, 01:37 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

noi inca nu le-am cumparat verighetele,trebuie sa le luam si noi in curand pe luna viitoare cred . cam as azicea iubi dar sa vedem ca trebuie sa ma tin de el sa-l cicalesc :mellow:;)


nici noi nu le-am luat dar vreau neaparat sa le avem inainte de Paste...o sa incepem si noi sa cautam, inca nici nu stiu cum as vrea sa fie...late...asta stiu...nu mici si finute...mai mari...sa se vada pe deget...


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 347 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 34 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România