Ultima vizită a fost: Acum este 28 Apr 2024, 13:44


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 347 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: biserica...
MesajScris: 16 Mar 2006, 13:30 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:


Asa a zis si Iubi, ca le vrea mai late.:D Adevarul e ca alea prea inguste se vedeau naspa pe mana lui....Si am luat unele....sa se vada si din avion ca e insurat;)



super...cand trec cu avionul va anunt...:)
bine, gusturile nu se discuta dar noi vrem mai late pt ca si noi suntem oameni mari...adica Marius are o mana...:) vreau sa se vada ca avem verighete...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: biserica...
MesajScris: 16 Mar 2006, 14:27 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Mai e un avantaj, cele late fiind mai mari ca gramaj rezista mai bine in timp. Si o sa vreti sa le aveti si peste 50 de ani.:lol:


oricum daca sunt mari ..nepotii o sa ni le ia de la mana cand ne vor ingropa!!:D:D:D:D Mai bine mai mici sa nu fie tentati!!:p:p:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: biserica...
MesajScris: 17 Mar 2006, 12:03 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Fosta tot fosta ramane,DJ. a fost candva importanta vorba ta acum TU ESTI CEA MAI IMPORTANTA FEMEIE DIN VIATA LUI! sa inteleaga o data femeia! oof!
fetele , noi am vazut niste verighete tare dragute aseara dar suntem in pana cu banii ca am mai dat avansul pt invitatii si trebuie sa facem o pauza cu cheltuitul banilor !!(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: biserica...
MesajScris: 17 Mar 2006, 12:36 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:
Oricum cred ca a aflat ca de vreo saptamana a incetat cu telefoanele si mesajele.

Nici noi nu am luat inca verighetele, dar cred ca stiu la cine voi apela sa ni le duca la biserica; fetita posibililor viitori nasi! E foarte dulce!


eu stiam ca dusul verighetelor pe pernita se face doar la catolici sau se face si la ortodoxi sau cum? ca eu stiam ca doar la catolici!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: biserica...
MesajScris: 17 Mar 2006, 13:01 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:


Si mie:wok: Pe-ale noastre le duce un nepot de-al lui Emil:ok:


daca ati vorbit cu preotul si e de accord atunci e ok. daca nu si zice ca asa e la catolici nu sti sa zic.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 347 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 41 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România