Ultima vizită a fost: Acum este 26 Apr 2024, 09:38


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 268 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cresterea parului
MesajScris: 14 Mar 2006, 15:08 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
ma duc la coafor,(eu am la mine in bloc la parter) si vb. cu fetele sunt numai fete tinere coafezele si poate imi dau ele vreo idee,doar au facut atatea mirese pana acum chiar sunt de treaba si ma voi face odata de proba sa vad cum e daca imi place .

sa -mi zici si mie ce si cum ..u unde stai?? Sa zici si pretul pls....ca poate vin si eu!!:huh::huh:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cresterea parului
MesajScris: 14 Mar 2006, 15:46 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
am gasit coafura perfecta este asa cum imi doresc am intrat la noi pe site la coafuri este prima de acolo e o roscata si e postata de xania e super sa va uitati si voi sa imi spuneti ce parere aveti.


perfect ...asa vreau si eu ...asta e genul de "coc rebel"!! sper sa ne iasa ok!! Daca e ceva si fetele de la tine sunt mai "ieftine" ..vin in Berceni!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cresterea parului
MesajScris: 14 Mar 2006, 15:49 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
tu unde stai gina?vb cu ele dar cred ca saptamana viitoare si iti spun ok?:ok:

ok ..superb!! Eu stau in Crangasi ..dar tot tambalaul cu nunta va pleca din Salajan (Nicolae Grigorescu) ....d-aia mi-ar surade Berceniul ca e mai aproape ...cat de cat!!:lips::lips::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cresterea parului
MesajScris: 14 Mar 2006, 15:55 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
o voi scoate la imprimanta poza si ma duc la coafeze cu ea :D ha ha ha ;)


asa...ca sa le poti arata cum s-o faca!!(X)(X)(X)(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cresterea parului
MesajScris: 14 Mar 2006, 15:55 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
sigur au si ele dar chiar imi place mult cu e tipa asta.


e draguta coafura dar am si eu o intrebare...cum vreti sa va puneti diadema? asa cum e in poza, aproape de coc sau mai pe frunte...eu o vreau mai pe frunte...asa cum purtau printesele in filme...dar nu stiu cum o sa fie prinsa...asa cum e in poza pare mai usor de prins...sa nu cada la prima aplecare a capului...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cresterea parului
MesajScris: 14 Mar 2006, 15:59 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

e draguta coafura dar am si eu o intrebare...cum vreti sa va puneti diadema? asa cum e in poza, aproape de coc sau mai pe frunte...eu o vreau mai pe frunte...asa cum purtau printesele in filme...dar nu stiu cum o sa fie prinsa...asa cum e in poza pare mai usor de prins...sa nu cada la prima aplecare a capului...


da..da..da mai pe frunte ..nu la baza cocului!! si stai linistita ca e maleabila..se indoaie ca e din aluminiu gros la baza...si ti-o poate pune coafeza cu clame mici o va prinde de par si nu va cade!! M-am maimutarit si eu in oglinda si nu pica (desi eu doar am infipt-o bine in cap)!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cresterea parului
MesajScris: 14 Mar 2006, 16:14 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

da..da..da mai pe frunte ..nu la baza cocului!! si stai linistita ca e maleabila..se indoaie ca e din aluminiu gros la baza...si ti-o poate pune coafeza cu clame mici o va prinde de par si nu va cade!! M-am maimutarit si eu in oglinda si nu pica (desi eu doar am infipt-o bine in cap)!!


super...ma bucur ca nu sunt singura...
alea pe care le-am vazut eu la Oradea nu mi se pareau prea maleabile...dar cred ca tot trebuie sa existe solutii pentru prindere...si la biserica cum o sa facem? atunci cand trebuie sa ne puna coroana aceea...


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 268 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 17 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România