Ultima vizită a fost: Acum este 25 Apr 2024, 23:10


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 268 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cresterea parului
MesajScris: 14 Mar 2006, 16:31 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

super...ma bucur ca nu sunt singura...
alea pe care le-am vazut eu la Oradea nu mi se pareau prea maleabile...dar cred ca tot trebuie sa existe solutii pentru prindere...si la biserica cum o sa facem? atunci cand trebuie sa ne puna coroana aceea...


pai ..tiara va sta pe crestet iar pirostriile vor sta pe frunte ..si in plus..va fi nasa acolo care tre sa aiba grija sa nu cada ....nu??


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cresterea parului
MesajScris: 16 Mar 2006, 17:39 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
acum ca am si eu diadema ma pot gandi la coafura tot coc dar cu ceva incretituri dar nu peste fata mi-ar place sa gasesc poza cu coafura ideala sa o duc la coafeza :ok:ar fi atat de simplu si cea la care merg eu (tot in Berceni) a coafat mulltttte mirese era bine daca le poza pe toate sa imi aleg de acolo
si am in plan urmatoarea data sa ma vopsesc cu safira ....gina culoarea chili e un roscat aprins...se vede frumos?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cresterea parului
MesajScris: 16 Mar 2006, 18:09 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
Citat:
Un rosu special superb este orhidee salbatica (6646), daca tot vorbesti de marca aceasta. Recunosc ca am ceva motive, eu cu asta ma vopsesc...


mersi :ok: o sa ma uit in catalog sa o vad...abea astept


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cresterea parului
MesajScris: 16 Mar 2006, 18:17 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
Citat:
Mai bine te uiti pe pachet sa vezi cum iese pe par negru (si eu sunt tot bruneta si mi-a iesit exact nuanta de pe pachet).


pai sincer asta e beleaua ca mai am doar o incercare de facut pana in septembrie acum sunt proaspat vopsita cu altceva si e un roscat inchis si ce aleg tre sa iasa ok ca sa repet figura la nunta zici ca iese si pe negru un rosu frumos....;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cresterea parului
MesajScris: 16 Mar 2006, 20:18 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
Citat:


Pai daca esti proaspat vopsita, de ce te vopsesti din nou? Nu-ti place? Mai bine il lasi sa se mai ohihneasca pana la nunta:wok:


pai da acum il las asa ma mai vopsesc odata prin iulie cred si inaintea nuntii in septembrie deci o incercare mai am si inainte atunci trebuie sa merg pe ceva ce am testat...:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cresterea parului
MesajScris: 16 Mar 2006, 20:28 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
acum ca am si eu diadema ma pot gandi la coafura tot coc dar cu ceva incretituri dar nu peste fata mi-ar place sa gasesc poza cu coafura ideala sa o duc la coafeza :ok:ar fi atat de simplu si cea la care merg eu (tot in Berceni) a coafat mulltttte mirese era bine daca le poza pe toate sa imi aleg de acolo
si am in plan urmatoarea data sa ma vopsesc cu safira ....gina culoarea chili e un roscat aprins...se vede frumos?


da...e roscat aprins..eu fiind saten deschisa a iesit nu chiar foarte aprins ...e rosu intens as putea spune! Identic la culoare cu feria.....E ok! Nu este nici prea aprins ..sa par un clown ...e bine asa! Eu sunt multumita de culoare!:):):)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cresterea parului
MesajScris: 16 Mar 2006, 20:30 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

pai da acum il las asa ma mai vopsesc odata prin iulie cred si inaintea nuntii in septembrie deci o incercare mai am si inainte atunci trebuie sa merg pe ceva ce am testat...:)


eu la fel ...m-am vopsit sapt. trecuta ....ma voi mai vopsi in iunie si in final exact cu o sapt. inainte de nunta!Am facut eu calculele!!;);););)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cresterea parului
MesajScris: 17 Mar 2006, 12:09 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

eu la fel ...m-am vopsit sapt. trecuta ....ma voi mai vopsi in iunie si in final exact cu o sapt. inainte de nunta!Am facut eu calculele!!;);););)


eu abia m-am vorpsit weekendul trecut,iubi ma vopseste de fel ca eu chiar nu am cum nici nu am incercat pana acum de una singura.
ma voi vopsi cu o saptamana inainte de nunta sper doar sa-mi mai creasca parul pt coafura pe care mi-am ales-o ,eu am parul pana aproape de umeri .


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 268 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 20 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România