Ultima vizită a fost: Acum este 26 Apr 2024, 01:38


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 268 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cresterea parului
MesajScris: 23 Mar 2006, 17:12 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:


Azi ma duc la coafor..Trebuie neaparat sa-i iau varfurile ca e jale..Dupa aia o sa ma vopsesc...


si eu ma duc azi la coafor: tuns, vopsit si proba de coc :blink: am ceva emotii, ca vreau sa schimb culoarea... si daca iar nu-mi place, nu mai ajung cu par la nunta... :wacko: :mellow: :zoombie:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cresterea parului
MesajScris: 23 Mar 2006, 20:27 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

si eu ma duc azi la coafor: tuns, vopsit si proba de coc :blink: am ceva emotii, ca vreau sa schimb culoarea... si daca iar nu-mi place, nu mai ajung cu par la nunta... :wacko: :mellow: :zoombie:



multa bafta ......sa revii sa ne zici ce si cum?:wok::ok::wok:%%-%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cresterea parului
MesajScris: 24 Mar 2006, 13:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Am fost si m-a tuns super. Mi-a lua destul de mult din par vreo 4-5 cm da am lasat-o ca avea de unde si erau varfurile super naspa...M-a si coafat super frumos si parul meu cel prost inca arata ca aseara, dupa ce m-a batut vantul ingrozitor...
Da m-a costat 500 de mii ceea ce e cam mult... Da e in centru, asta e!

Oricum, sunt super multumita;)

Sapt viit ma duc sa ma vopsesc. Vopsitul e 300 de mii...Mai bine... Cat o cutie de Safira, da nu-l chinui pa Iubi si nu murdaresc prosoapele:D

doar tuns si coafat 500.000???? e scump!! si tu crezi ca doar 300 000 o sa te coste vopsitul? O sa te mai incarce ....pt. ca nu cred ca ele iau in calcul si uscatul ...spalatul pe cap...toate produsele folosite (sampon,balsam, unele coafoare mai au si tratamente : cheratina ..etc) Sper sa fie ok si sa nu iti ceara ma mult! Aaa...si sa nu uitam si spaga!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cresterea parului
MesajScris: 24 Mar 2006, 13:50 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:


multa bafta ......sa revii sa ne zici ce si cum?:wok::ok::wok:%%-%%-


ok, am revenit :p
dupa cum va spuneam, am fost la coafor... tuns, vopsit si proba la coc. de tuns, doar varfurile... insa v-am zis ca aveam emotii cu culoarea... de revelion m-au apucat damblalele si m-am facut blonda :wacko: proasta inspiratie, ca de la satenul meu natural a ajuns o chestie asa de stearsa... imi statea ca naiba :x dar aseara m-am facut un castaniu inchis, cu reflexe rosiatice si cu suvite blonde... nu stiu cum suna cand cititi, dar sunt superba!!! :p :p :p exagerez, normal, dar chiar imi place cum a iesit...
cat despre coc... frumos lucrat, dar caut alt model :mellow: :mellow: :mellow:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cresterea parului
MesajScris: 24 Mar 2006, 13:51 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

ok, am revenit :p
dupa cum va spuneam, am fost la coafor... tuns, vopsit si proba la coc. de tuns, doar varfurile... insa v-am zis ca aveam emotii cu culoarea... de revelion m-au apucat damblalele si m-am facut blonda :wacko: proasta inspiratie, ca de la satenul meu natural a ajuns o chestie asa de stearsa... imi statea ca naiba :x dar aseara m-am facut un castaniu inchis, cu reflexe rosiatice si cu suvite blonde... nu stiu cum suna cand cititi, dar sunt superba!!! :p :p :p exagerez, normal, dar chiar imi place cum a iesit...
cat despre coc... frumos lucrat, dar caut alt model :mellow: :mellow: :mellow:



ma bucur ca iti place cum te-au facut! Esti tare cu cocul....apropo ...cati bani ti-a luat pt. proba de coc??


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cresterea parului
MesajScris: 24 Mar 2006, 14:03 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:


ma bucur ca iti place cum te-au facut! Esti tare cu cocul....apropo ...cati bani ti-a luat pt. proba de coc??


n-am intrebat cat e fiecare... cu totul mi-a luat 1.100.000: vopsit, suvite, spalat, tuns, coc :blink: dar cred ca a meritat, mi-a placut mult tipa :p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cresterea parului
MesajScris: 26 Mar 2006, 00:19 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
FETELOR, DISCUTIA CONTINUA AICI:

https://www.ghidulmiresei.ro/forum_displ ... &mid=11242

NE VEDEM ACOLO!! :rocker:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 268 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 28 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România