Ultima vizită a fost: Acum este 29 Apr 2024, 03:38


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 733 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 26 Iun 2008, 13:23 
Nou Venit

Membru din: 26 Iun 2008, 13:17
Mesaje: 1
buna fetelor,

am avut nunta in luna martie in Cluj si am avut o rochitza foarte frumoasa dar as vrea sa o dau, poate fac fericita alta miresica

cine doreste fotografii, sa-mi dea un mesaj privat.

multumesc mult


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 04 Iul 2008, 15:14 
Junior

Membru din: 19 Mar 2006, 17:53
Mesaje: 85
sunt cam nelinistita.am dat comanda de rochie acum 2 saptamani si nu am primit nici un semn de la ei.nu vreau sa-i stresez,dar luni ma duc sa le fac o vizita.:unsure:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 04 Iul 2008, 15:57 
Diva

Membru din: 04 Sep 2007, 14:17
Mesaje: 1072
dar nu ti-au spus cam in cat timp iti onoreaza comanda


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 04 Iul 2008, 19:02 
Junior

Membru din: 19 Mar 2006, 17:53
Mesaje: 85
Citat:
dar nu ti-au spus cam in cat timp iti onoreaza comanda

o saptamana -o saptamana jumate.o sa vad luni daca dau vre-un semn.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 08 Iul 2008, 19:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
Citat:
o saptamana -o saptamana jumate.o sa vad luni daca dau vre-un semn.


cum e? au dat semn?

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 08 Iul 2008, 22:50 
Junior

Membru din: 19 Mar 2006, 17:53
Mesaje: 85
Citat:

cum e? au dat semn?

nu:( am fost azi pe acolo si au zis ca mai dureaza cateva zile.ce pot sa fac decat sa astept.offf


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 09 Iul 2008, 11:46 
Diva

Membru din: 04 Sep 2007, 14:17
Mesaje: 1072
stai linistita ca totul o sa fie bine.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 17 Iul 2008, 22:48 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
Citat:
nu:( am fost azi pe acolo si au zis ca mai dureaza cateva zile.ce pot sa fac decat sa astept.offf

Andodea ce ne spui de rochita???

Eu abia astept sa vad pozele cu voi ce putin mai este la unele dintre voi, abia apuc...de mine nu mai vorbesc ca sunt asa emotionata si imi imagionez momentul cand m,a va vedea in ea:love:

apropos, sa va zic ca eu care din start am zis ca n-o vede imi zice weekendul trecut ca a vazut-o(!)ca a intrat in dormitor la ai mei sa isi faca cravata si logic ca sacul e agatat de dulap am zis ca turb da o zis ca nu so uitat nu nimic si ca numa sacul lo vazut:((:((:((:((:((sunt convinsa ca nu se baga el la ea dar:((:((:((


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 17 Iul 2008, 23:51 
Junior

Membru din: 19 Mar 2006, 17:53
Mesaje: 85
Citat:
Andodea ce ne spui de rochita???

Eu abia astept sa vad pozele cu voi ce putin mai este la unele dintre voi, abia apuc...de mine nu mai vorbesc ca sunt asa emotionata si imi imagionez momentul cand m,a va vedea in ea:love:

apropos, sa va zic ca eu care din start am zis ca n-o vede imi zice weekendul trecut ca a vazut-o(!)ca a intrat in dormitor la ai mei sa isi faca cravata si logic ca sacul e agatat de dulap am zis ca turb da o zis ca nu so uitat nu nimic si ca numa sacul lo vazut:((:((:((:((:((sunt convinsa ca nu se baga el la ea dar:((:((:((

cu rochia nimic nou.eu o sa plec din oras si debia cand ma intorc imi trimit rochia.sunt curioasa dar trebuie sa am rabdare.puiul meu a vazut rochia deja.nu am putut sa scap.:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 18 Iul 2008, 11:38 
Diva

Membru din: 04 Sep 2007, 14:17
Mesaje: 1072
si al meu a vazut-o.
dar una este sa o vada pe tine nearanjata, necoafata si alta este cand esti cu toate gata.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 18 Iul 2008, 15:14 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
Citat:
si al meu a vazut-o.
dar una este sa o vada pe tine nearanjata, necoafata si alta este cand esti cu toate gata.

stiu:Dda atat m-am gandit sa nu cumva s-o vada si uite cum se intapla:pMurphy...oricum el zice ca nu a vazut nimic:-`dar pe partea cu dulapul e o bucatica mica de husa transparenta:p
apropos holbandu-ma eu la ea am vazut un cistalush lipsa:((o fi cazut. la cate sunt nu se vede dar eu nebuna:-`O:)poate il gasesc in sac si "picatura":nlol::nlol::nlol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 19 Iul 2008, 03:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
Citat:
stiu:Dda atat m-am gandit sa nu cumva s-o vada si uite cum se intapla:pMurphy...oricum el zice ca nu a vazut nimic:-`dar pe partea cu dulapul e o bucatica mica de husa transparenta:p
apropos holbandu-ma eu la ea am vazut un cistalush lipsa:((o fi cazut. la cate sunt nu se vede dar eu nebuna:-`O:)poate il gasesc in sac si "picatura":nlol::nlol::nlol:


bibi..tare nebunatica esti. mi te si inchipui in fiecare seara facand inventarul pietricelelor. si mie mi-au picat din margelute..le gasesc prin casa. noroc ca nu-s multe..si noroc ca mai e nitel pana la nunta. ca altfel ramaneam fara ele pe rochita. a..si noroc ca nici nu se vad, ca sunt f putine si puse doar pe mijloc, de incepe fusta rochiei.

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 21 Iul 2008, 11:58 
Diva

Membru din: 04 Sep 2007, 14:17
Mesaje: 1072
stati putin fetelor ca si eu am pietricele, deci trebuie sa ma duc la rochie sa ii fac inventarul, sa vad daca nu lipseste vreo una. ca sa nu am suprize


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 21 Iul 2008, 14:35 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
Citat:
stati putin fetelor ca si eu am pietricele, deci trebuie sa ma duc la rochie sa ii fac inventarul, sa vad daca nu lipseste vreo una. ca sa nu am suprize


pai da..:) asa ar trebui, un mic inventar :nlol: si eu am agndesc serios ca joi (fiindca pana miercuri inclusiv lucrez) sa ma uit atenta la rochita..sa o dau jos din husa si ce mai e pe ea..O:)

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 21 Iul 2008, 19:59 
Nou Venit

Membru din: 15 Apr 2008, 22:08
Mesaje: 42
Citat:

pai da..:) asa ar trebui, un mic inventar :nlol: si eu am agndesc serios ca joi (fiindca pana miercuri inclusiv lucrez) sa ma uit atenta la rochita..sa o dau jos din husa si ce mai e pe ea..O:)

ai zis ca e din colectia rosemarie? care model? vreau si eu s-o vad!!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 22 Iul 2008, 00:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
Citat:
ai zis ca e din colectia rosemarie? care model? vreau si eu s-o vad!!!!


promit ca sambata pun o poza :clap:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 25 Iul 2008, 14:27 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
Citat:
stati putin fetelor ca si eu am pietricele, deci trebuie sa ma duc la rochie sa ii fac inventarul, sa vad daca nu lipseste vreo una. ca sa nu am suprize

una suntem mai zapacite decat cealalta...Dariuci eu rochia o am la mama asa ca o prind tare rar si nici nu e scoasa deloc din sac asa ca piatra tre s aimi fie in sac:eek:sper eu:psi sa vezi weekendu viitor lipeala si picatura:p abia astept so incerc si tare teama mi sa nu cumva sa stea rau(?)
abia astept in schimb pozele de la tine Doamne ce mult astept sa te vad miresuca, maine cred ca n-o sa fiu buna de nimic gandindu-ma ca la ora asta probabil sunteti acolo faceti asa, acu probabil papati, dansati etc:D pe de o parte abia astept sa treaca sa ne pove, pe de alta imi doresc sa dureze cat mai mult pt tine!:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 25 Iul 2008, 14:27 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
Citat:
promit ca sambata pun o poza :clap:

nu duminica sau luni?:blink::p
eu abia o astept!:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 25 Iul 2008, 20:13 
Nou Venit

Membru din: 15 Apr 2008, 22:08
Mesaje: 42
Citat:

promit ca sambata pun o poza :clap:

wow..oare cum tre s ate simti cu o zi inaintea nunti??? eu deja am niste emotii imense :blink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 01 Aug 2008, 00:16 
Nou Venit

Membru din: 24 Iun 2008, 23:54
Mesaje: 1
Citat:
wow..oare cum tre s ate simti cu o zi inaintea nunti??? eu deja am niste emotii imense :blink:


Este o senzatie ciudata cu o seara inainte....eu cel putin m-am trezit pe la 5-6 dimineata, nu imi era somn, de fapt nu mai aveam somn, si nici obosita nu eram ;))


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 733 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 36 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România