Ultima vizită a fost: Acum este 29 Apr 2024, 02:31


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 733 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 01 Aug 2008, 14:44 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
astazi plec acas sa incerc rochiaaaaaaa(X)oare e la fel de frumoasa ca atunci cand am avut-o pe mine cand am simtit-o ca e a mea si eu a ei??? oare va fi al fel sentimentul???? oare ma voi simti din nou cea mai frumoasa si deosebita?????O:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 04 Aug 2008, 00:16 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:
astazi plec acas sa incerc rochiaaaaaaa(X)oare e la fel de frumoasa ca atunci cand am avut-o pe mine cand am simtit-o ca e a mea si eu a ei??? oare va fi al fel sentimentul???? oare ma voi simti din nou cea mai frumoasa si deosebita?????O:)

Sunt absolut sigura ca te vei simti la fel. Cat de putin mai ai si tu pana la nunta... abia astept sa ne povestesti (in stilul tau amuzant) cum a fost. Si sa te vedem mireasa!:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 06 Aug 2008, 22:22 
Junior

Membru din: 19 Mar 2006, 17:53
Mesaje: 85
in sfarsit mi-am adus rochita acasa.:ndance::ndance::ndance: sunt foarte incantata de ea.acum astept sa fie gata gentuta, voalul si boleroul si am echipamentul complet.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 07 Aug 2008, 01:27 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
Citat:
in sfarsit mi-am adus rochita acasa.:ndance::ndance::ndance: sunt foarte incantata de ea.acum astept sa fie gata gentuta, voalul si boleroul si am echipamentul complet.


bravo anda :) felicitari si sa ti se aranjeze lucrurile toate.

bibi...ce putin mai e..parca retraiesc si eu starile din ultimele 10 zile..e tare frumooooos!:neyes::neyes::heart:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 07 Aug 2008, 12:26 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:
in sfarsit mi-am adus rochita acasa.:ndance::ndance::ndance: sunt foarte incantata de ea.acum astept sa fie gata gentuta, voalul si boleroul si am echipamentul complet.

A, in sfarsit ai reaparut! Ma bucur ca esti incantata de rochita!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 08 Aug 2008, 19:34 
Junior

Membru din: 19 Mar 2006, 17:53
Mesaje: 85
Citat:
A, in sfarsit ai reaparut! Ma bucur ca esti incantata de rochita!

am fost plecata din oras si debia m-am intors.acum sper sa iasa bine si restul lucrurilor.dar pana acum sunt multumita de ce cum au lucrat.succes si tie in continoare si felicitari pt concurs.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 08 Aug 2008, 22:08 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:
am fost plecata din oras si debia m-am intors.acum sper sa iasa bine si restul lucrurilor.dar pana acum sunt multumita de ce cum au lucrat.succes si tie in continoare si felicitari pt concurs.

Multumesc. Astept si eu rochia...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 12 Aug 2008, 17:12 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
si eu astept cu nerabdare rochia. luni vin din concediu cei de la firma unde mi-am comandat rochia si se apuca de ia. am niste emotii.....:npray:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 13 Aug 2008, 22:00 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
Multumesc. Astept si eu rochia...



ce concurs ai castigat?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 13 Aug 2008, 22:12 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:


ce concurs ai castigat?

Bijuteriile de mireasa! :njump: Aveam deja un set de argint pe care mi l-a cumparat viitorul sot, de ziua mea. Dar acestea sunt mai spectaculoase, cu cristale S. Si le voi purta pe cele de la Cristi la cununia civila si pe cele castigate, la rochia de mireasa. Adevarul e ca pe acestea cu cristale nici nu cred ca le mai pot purta intr-o alta ocazie. Sunt clar de mireasa.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 13 Aug 2008, 23:11 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:
Bijuteriile de mireasa! :njump: Aveam deja un set de argint pe care mi l-a cumparat viitorul sot, de ziua mea. Dar acestea sunt mai spectaculoase, cu cristale S. Si le voi purta pe cele de la Cristi la cununia civila si pe cele castigate, la rochia de mireasa. Adevarul e ca pe acestea cu cristale nici nu cred ca le mai pot purta intr-o alta ocazie. Sunt clar de mireasa.
super!felicitari!

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 24 Aug 2008, 03:02 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
Citat:
Bijuteriile de mireasa! :njump: Aveam deja un set de argint pe care mi l-a cumparat viitorul sot, de ziua mea. Dar acestea sunt mai spectaculoase, cu cristale S. Si le voi purta pe cele de la Cristi la cununia civila si pe cele castigate, la rochia de mireasa. Adevarul e ca pe acestea cu cristale nici nu cred ca le mai pot purta intr-o alta ocazie. Sunt clar de mireasa.


woau alinutza..felicitari si sa le porti sanatoasa. :-* si sa stralucesti precum cristalele (sunt sigura ca asa va fi) la nunta voastra.

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 24 Aug 2008, 16:27 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
cum stai cu emotile alnutza ca nu mai ai mult pana la ziua cea mare?
ai terminat toate pregatiriile sau mai ai?
abia astept sa-ti vad pozele de la nunta ta. iti doresc sa ai o nunta de vis si cat mai putine emotii si incidente in ziua cea mare.pe pupic si spor la pregatiri

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 27 Aug 2008, 23:56 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
Citat:
cum stai cu emotile alnutza ca nu mai ai mult pana la ziua cea mare?
ai terminat toate pregatiriile sau mai ai?
abia astept sa-ti vad pozele de la nunta ta. iti doresc sa ai o nunta de vis si cat mai putine emotii si incidente in ziua cea mare.pe pupic si spor la pregatiri


pai stai ca alina e dupa tine, vad. o sa va vedem cam in aceiasi perioada pe amandoua la galerie :-` abia astept:rofl:
pana atunci urmeaza cora...mai are tare putin. sunt tare curoioasa daca va pune o poza cu rochita ei :love: eu tare as vrea sa o vad :D

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 28 Aug 2008, 00:37 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
si eu sunt foarte curioasa s-o vad pe cora si mai ales imbracata in rochie de mireasa:rofl: sper sa nu ne puna rabdarea la incercare si sa nu puna poze cu ea macar una:npray:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 28 Aug 2008, 13:49 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:
si eu sunt foarte curioasa s-o vad pe cora si mai ales imbracata in rochie de mireasa:rofl: sper sa nu ne puna rabdarea la incercare si sa nu puna poze cu ea macar una:npray:
si eu de-abia astept sa va vad pe toate,sa va felicit.spor la pregatiri si stres cat mai putin!:-*

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 28 Aug 2008, 17:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
Citat:
si eu de-abia astept sa va vad pe toate,sa va felicit.spor la pregatiri si stres cat mai putin!:-*


ralu tu ce ai facut cu rochia ta de mireasa? o sa o vinzi, nu? eu nu m-am gandit ce fac cu ea..mama zicea sa o vand, chiar in prima sapt dupa nunta. eu nu m-am gandit la asta nicio secunda. si a venit salvarea: nepotica mea de 5 anisori a zis ca vrea sa se casatoreasca in rochia lu nasha (ii sunt si nasha) . asa ca i-o voi pastra ei. sper sa nu-si schimbe parerea peste 20 de ani ca nu stiu ce-i fac :nlol: dupa ce o sa ma chinui sa o tin pe undeva..special pentru ea.

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 28 Aug 2008, 17:37 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
cum sa va vindeti fetelor rochile de mireasa? eu una nici nu ma gandesc sa-mi dau rochia mea, o s-o pastrez amintire si o s-o arat la copii si la nepoti mei. eu imi aduc aminte ca atunci cand eram mici ne placea la nebunie sa ne imbracam cu rochia mamei mele si a matusii. nu pot sa fiu rautacioasa si sa-mi privez copilul de aceasta fericire :nlol: chiar am primit o gramada de oferte pt a o inchiria sau vinde dar am zis ca nu doar daca cineva o vrea sa o poarte la nunta ei o imprumut dar sa mi-o dea inapoi.:nbride:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 28 Aug 2008, 17:40 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:

ralu tu ce ai facut cu rochia ta de mireasa? o sa o vinzi, nu? eu nu m-am gandit ce fac cu ea..mama zicea sa o vand, chiar in prima sapt dupa nunta. eu nu m-am gandit la asta nicio secunda. si a venit salvarea: nepotica mea de 5 anisori a zis ca vrea sa se casatoreasca in rochia lu nasha (ii sunt si nasha) . asa ca i-o voi pastra ei. sper sa nu-si schimbe parerea peste 20 de ani ca nu stiu ce-i fac :nlol: dupa ce o sa ma chinui sa o tin pe undeva..special pentru ea.
pai nu stiu...as vinde-o...dar cui?nu tin neaparat sa o pastrez,nu prea am unde si oricum in timp se va degrada...zic eu...chiar nu stiu...

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa - vol V
MesajScris: 28 Aug 2008, 18:56 
Junior

Membru din: 24 Iul 2008, 20:32
Mesaje: 60
Daca vrei s-o vinzi, incearca pe okazii.ro, mai sunt acolo rochii de mireasa.
Daca vrei s-o pastrezi spal-o (acasa, cu apa calduta si detergent lichid special pentru haine delicate), o usuci in casa sau la umbra, o intorci pe dos si o pui intr-o husa de rochie (din aceea cu fermoar) la pastrat. NECALCATA! Daca o calci, in timp se imgalbeneste.


Citat:
pai nu stiu...as vinde-o...dar cui?nu tin neaparat sa o pastrez,nu prea am unde si oricum in timp se va degrada...zic eu...chiar nu stiu...
:D:D


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 733 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 42 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România