Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 19:56


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 172 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Targuri de nunti 2006
MesajScris: 20 Feb 2006, 13:48 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Eu nu am plecat imbracata dar am dat comanda de rochita...o voi avea peste 3 luni. Scumpa rau dar merita. M-am simtit ca o printesa cand am probat-o. Si iubi meu era foarte mandru ca toata lumea se uita la mine...In sfarsit, am scapat cu stresul rochitei de mireasa.


Apropo ..ai vazut prezentarea de moda de la Casa Poporului?? Ce parere ai de rochia prezentatoarei?? Numai ciudatenii....Ce rochie ai luat ( ma rog ai dat avansul...)?? Zi-ne si noua cebva..detalii...ce culoare...ce model....cati bani??:love::lips: Sa o porti iubita!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Targuri de nunti 2006
MesajScris: 20 Feb 2006, 18:47 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Din pacate nu am vazut-o, am fost prea ocupata cu "shoping"-ul. Mi-am luat o rochie de la salon Gabriela....model Eddy K, ivory, cu broderie manuala, cu trena....foarte frumoasa. Cat despre bani....era 1070 Euro si aveau 10% reducere... Deci vreo 960 Euro cu tot cu TVA. Si am platit 50% avans. O voi primi in mai. Recunosc...scumpa, dar o data sunt mireasa. Si nici iubi nu a comentat prea mult...a mormait ceva dar... Sunt fericita. Si va doresc la toate sa reusiti sa va luati rochita pe care o visati.


Felicitari pentru achizitie...si sa fii fericita...alturi de omul iubit!!Cam scumpa..sper ca esti fericita!!!(ce mai.......sigur esti) :p:p Casa de piatra!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Targuri de nunti 2006
MesajScris: 20 Feb 2006, 20:52 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Eu nu am plecat imbracata dar am dat comanda de rochita...o voi avea peste 3 luni. Scumpa rau dar merita. M-am simtit ca o printesa cand am probat-o. Si iubi meu era foarte mandru ca toata lumea se uita la mine...In sfarsit, am scapat cu stresul rochitei de mireasa.

L-ai lasat sa te vada mireasa de pe acum??? NU ai vrut sa fie surpriza pentru ziua nuntii???
Cand am probat a doua oara rochita a fost si el cu mine la targ dar el a plecat sa se plimbe pentru ca niciunul dintre noi nu dorim sa ne vedem imbracati in mire si mireasa inainte de ziua nuntii.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Targuri de nunti 2006
MesajScris: 20 Feb 2006, 21:42 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
L-ai lasat sa te vada mireasa de pe acum??? NU ai vrut sa fie surpriza pentru ziua nuntii???
Cand am probat a doua oara rochita a fost si el cu mine la targ dar el a plecat sa se plimbe pentru ca niciunul dintre noi nu dorim sa ne vedem imbracati in mire si mireasa inainte de ziua nuntii.



Noi aici trebuia sa vb despre tiara (X)(X)(X)(X) Asa......si inca ceva......am mai vazut o rochitica......pentru o mana de om...pt. fetite!! Doamne.....daca ai sti ce mik era :o:o:o super tare!!!Cum intrai faceai stanga...al 2-lea sau al 3-lea stand.....cert e ca era ultimul!! (X):~*:-*:love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Targuri de nunti 2006
MesajScris: 20 Feb 2006, 21:45 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:

Noi aici trebuia sa vb despre tiara (X)(X)(X)(X) Asa......si inca ceva......am mai vazut o rochitica......pentru o mana de om...pt. fetite!! Doamne.....daca ai sti ce mik era :o:o:o super tare!!!Cum intrai faceai stanga...al 2-lea sau al 3-lea stand.....cert e ca era ultimul!! (X):~*:-*:love:

Da ... foarte dragute, si la Marriot era un stand numai cu imbracaminte si incaltaminte de bebelusi si aveau si invitatii pentru botez ... :flower:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Targuri de nunti 2006
MesajScris: 21 Feb 2006, 15:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Da ... foarte dragute, si la Marriot era un stand numai cu imbracaminte si incaltaminte de bebelusi si aveau si invitatii pentru botez ... :flower:


:kiss::kiss:hainutze pt. gagalici;););)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Targuri de nunti 2006
MesajScris: 21 Feb 2006, 21:37 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Ei, nu cred ca e asa daunator pentru ei daca merg la biserica! Nu e musai sa ii ia si la restaurant!:)

La biserica merge.....la restaurant...nu ....e muzica tare si fumul de tigara ...si vacarm...Categoric nu!!:cat:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Targuri de nunti 2006
MesajScris: 21 Feb 2006, 22:48 
Veteran

Membru din: 11 Oct 2005, 14:30
Mesaje: 247
Feeeteeeleeee, iar ne indepartam de subiect ....:mellow::mellow:
..."reveniti-va", ok? :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Targuri de nunti 2006
MesajScris: 22 Feb 2006, 01:05 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Feeeteeeleeee, iar ne indepartam de subiect ....:mellow::mellow:
..."reveniti-va", ok? :D

Oare cand ne-om invata minte?

Acum ca s-au terminat targurile ce mai putem astepta, in afara de nunta noastra? :lol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Targuri de nunti 2006
MesajScris: 22 Feb 2006, 14:09 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Pai da, targurile s-au terminat asa ca la subiectele astea nu prea mai avem ce spune. Adica avem, dar numai pe langa subiect:D



Eu cred ca ar trebui inchis...ca nu putem bate apa-n piua pana la nunta despre ce a fost acum x zile.:~*B):blink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Targuri de nunti 2006
MesajScris: 23 Feb 2006, 17:02 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Eu deja am din ce in ce mai putin de comentat:D
Rochia e gata, verighetele, gata, serviciile, gata, costumul asteapta doar banii......:o



cata promptitudine!! Inseamna ca voi ati avut banii stransi!:huh:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 172 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 30 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România