Ultima vizită a fost: Acum este 28 Apr 2024, 03:16


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 62 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: impresii inainte si dupa nunta
MesajScris: 25 Sep 2006, 17:33 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:

Hai fata, fii serioasa nu este asa de tragic sa spui DA :D Nu este nici o dif. de faptul ca erati in concubinaj:D
ba este o diferenta! poate nu ma mai streseaza soacra-mea prezentandu-ma "prietena fiului meu ":mellow: mor cand o aud:mellow::mellow::mellow:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: impresii inainte si dupa nunta
MesajScris: 26 Sep 2006, 15:14 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
Eventual sa te iubeasca asa de tare incat sa vrea sa te stanga foarte tare... de unde are ea gust: de gat (cel mai probabil)! :-`
cred ca aici se incadreaza soacra-mea. de-ar fi dupa ea...cred ca facea tot posibilul sa nu ma nasc de stia ca ma marit cu fiu-so. faza e ca socrii mei si parintii mei se stiu de mici copii si nu se suporta(X) sa vezi comedie umana maine cand vin toti la mine(e ziua lui iuby:love:) cred ca fug de acasa si il las pe el intre ei:-`:-`:-`:,


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: impresii inainte si dupa nunta
MesajScris: 26 Sep 2006, 15:24 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
Cred ca merita filmata faza si revazuta cu nepotii peste ani si ani! Va fi super amuzant (nu acuma, in timp)
va fi si acum...crede-ma...imi amintesc faza de anul trecut mama pe un scaun intr-un colt, mama lui statea cat putea de departe de mama(in coltul opus) si incercau asa...subtil...sa se impunga una pe alta cu tot felul de iluzii iar eu ma amuzam copios ca eram un fel de arbitru :,


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: impresii inainte si dupa nunta
MesajScris: 26 Sep 2006, 15:29 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
Cred ca merita filmata faza si revazuta cu nepotii peste ani si ani! Va fi super amuzant (nu acuma, in timp)
faza e ca la un moment dat devine stresant si certurile cand izbucnesc intre mine si clau pleaca de la parintii lui! e stresant! cand merg la soacra-mea nu face decat sa-l analizeze pe clau daca are vreo pata pe bluza, daca sunt calcati pantalonii, daca is curati papucii...fiecare vizita la ea e un cosmar:gun::gun::gun::((


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: impresii inainte si dupa nunta
MesajScris: 26 Sep 2006, 16:00 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
Nasol moment! Sincer, eu nu suport chestiile astea! Daca aveam o astfel de soacra cred ca nu ma vedea decat la ocazii special (nunta, botez, mot, si, cu mare placere, inmormantarea ei).
Eu insa am o socra super! S-ar putea sa se mosteneasca pentru ca si mama recunostea candva (dupa divort) ca si-a iubit mai mult soacra decat mama! Si la cum era bunica mea, o inteleg. Iar soacra mea seamana foarte mult cu bunica mea.
esti o fericita:rocker:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: impresii inainte si dupa nunta
MesajScris: 26 Sep 2006, 16:48 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
m-am intors pt el, pt ca sunt parintii lui dar nu mai am nici o urma de respect pt ei.cu ea nici nu vorbesc.
o sa aibe si ei nevoie de noi la un moment dat si am sa ma port cu ei cum s-au purtat si ei cu noi.............
dupa nunta, in locul vostru, asi pleca si nu m-as mai uita in urma):(


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 62 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 32 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România