Ultima vizită a fost: Acum este 28 Apr 2024, 07:03


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 62 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: impresii inainte si dupa nunta
MesajScris: 26 Sep 2006, 17:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Daca socrii tai au ceva cu voi doi amandoi, eu zic sa vezi partea buna a lucrurilor: bine ca sunteti amandoi de acceasi parte a baricadei. Conteaza ca voi sa fiti uniti si atat... :heart:

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: impresii inainte si dupa nunta
MesajScris: 07 Noi 2006, 16:34 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:
inainte de nunta credeam ca nu vom avea emotii...la nunta am plans dupa slujba din biserica si s=a dus dracu bunatate de machiaj


Hey proaspata doamna credeam ca esti prin luna de miere:nwink::mellow:!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: impresii inainte si dupa nunta
MesajScris: 07 Noi 2006, 18:23 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:

nu se poa acuma cu luna de miere. alta data. nu avem destul liber si profit de sapt asta sa imi schimb actele si sa isi faca si sotul meu pasaport. vom merge alta data.


Eeeeeee......:love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: impresii inainte si dupa nunta
MesajScris: 08 Noi 2006, 13:33 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:

ps: nu intrebati vecinii ce se aude de la noi din casa LOL


Ha ......pai ar fi prea indiscret nu?Intelegem noi!:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: impresii inainte si dupa nunta
MesajScris: 16 Apr 2007, 03:54 
Veteran

Membru din: 17 Noi 2006, 23:17
Mesaje: 243
Ma gandeam ca mai e putin, si vroiam sa vad cum s-au mai simtit si alte miresici inainte de nunta...nu pot decat sa ma amuz la ce citesc...

deocamdata nu sunt nici stresata, nici emotionata , nici panicata ca uit ceva, si ma inteleg si bine cu mama...."soacra"...am norocul sa nu am soacra..ci mai mult o a doua mama...

insa apreciez sfaturile voastre, si deja incerc sa nu mai fiu eu cea care controleaza totul, desi eu cu Iubi ne-am cam ocupat de tot, dar de acuma incep sa instiintez pe fiecare cu ce treaba are...
desi nu va fi totul perfect, vor fi o mie de guri care vor comenta, se vor gasi si laudarosi si carcotasi, eu nu voi face decat sa savurez pe cat posibil fiecare clipa petrecuta in acea zi...

asa ca fetelor , nu va stresati inutil...si chiar ma gandeam de ce nu dorm la ora asta
:wacko:ca sa nu am cosmaruri(X)
pur si simplu nu am somn..e doar subconstientulO:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: impresii inainte si dupa nunta
MesajScris: 29 Mai 2007, 03:11 
Veteran

Membru din: 17 Noi 2006, 23:17
Mesaje: 243
Citat:

Eu sunt intr-un mare stress cu nunta asta...avand in vedere ca ne-o facem singuri. Dar....sper ca macar in noaptea nuntii sa ma simt bine si sa uit de toate...:-`

P.S. Casa de piatra...chiar daca e cu intarziere...O:)


multumesc de urare...
cred ca tine si de firea fiecaruia...

eu chiar nu am stiut ce inseamna stres la nunta asta..a fost asa de frumos si de vis incat doar emotiile m-au incercat de vreo 2 ori....
am fost f relaxata, stiam ca totul e in regula ca doar pregatisem totul cu mare precizie.....

daca inainte eram nerabdatoare si abia asteptam nunta asta...acuma am o stare asa cam ciudata uneori...mai trece cate o lacrima, ma uit de o mie de ori la poze, am vazut de vreo 10 ori dvd...ma apuca jalea cand merg la alte nunti si spun ca mai vreau mireasa...ce pacat ca a trecut...e asa minunat totul incat nu se merita nici sa fii stresata , nici sa te enerveze cineva cu nusce faze..si nici sa faci ceva de gura lumii...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: impresii inainte si dupa nunta
MesajScris: 29 Mai 2007, 18:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Citat:

multumesc de urare...
cred ca tine si de firea fiecaruia...

eu chiar nu am stiut ce inseamna stres la nunta asta..a fost asa de frumos si de vis incat doar emotiile m-au incercat de vreo 2 ori....
am fost f relaxata, stiam ca totul e in regula ca doar pregatisem totul cu mare precizie.....

daca inainte eram nerabdatoare si abia asteptam nunta asta...acuma am o stare asa cam ciudata uneori...mai trece cate o lacrima, ma uit de o mie de ori la poze, am vazut de vreo 10 ori dvd...ma apuca jalea cand merg la alte nunti si spun ca mai vreau mireasa...ce pacat ca a trecut...e asa minunat totul incat nu se merita nici sa fii stresata , nici sa te enerveze cineva cu nusce faze..si nici sa faci ceva de gura lumii...



Asa este, trece mult prea repede, asa am zis si eu cand s-a terminat, dar sunt fericita pentru ca ne-am bucurat de fiecare minut la MAXIM si totul a iesit mai bine decat ne asteptam. Eu nici acum dupa 7 luni de zile nu-mi revin si inca ma mai uit la poze si la dvd-uri de cate ori am ocazia:D

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: impresii inainte si dupa nunta
MesajScris: 29 Mai 2007, 19:33 
Veteran

Membru din: 17 Noi 2006, 23:17
Mesaje: 243
Citat:
Si eu, dupa 10 luni, tot asa fac. Iar melodia lui Shania Twain, From this moment, nici acum nu o pot asculta fara emotii...


melodia asta a fost la deschiderea nuntii noastre, cand am intrat in restaurant erau luminile stinse, incepea melodia sa cante si prietenii aplaudau..cateva secunde m-am oprit si am zis ca nu mai am picioare....
e cea mai misto melodie pe care o am in cap la ora asta...


plangeam si inainte cand ascultam melodia asta, dapai in seara aia ....:ncouple:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: impresii inainte si dupa nunta
MesajScris: 29 Mai 2007, 23:20 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

melodia asta a fost la deschiderea nuntii noastre, cand am intrat in restaurant erau luminile stinse, incepea melodia sa cante si prietenii aplaudau..cateva secunde m-am oprit si am zis ca nu mai am picioare....
e cea mai misto melodie pe care o am in cap la ora asta...


plangeam si inainte cand ascultam melodia asta, dapai in seara aia ....:ncouple:


nu stiu cum puteti fi atat de emotive! :nblink::~* Nu zic ca eu nu as simti nimik....dar incerc sa trec repede peste faza cu emotiile !


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: impresii inainte si dupa nunta
MesajScris: 01 Iun 2007, 20:02 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Citat:
doamne eu sunt mai mult decat stresata...eu ma stresez pt absolut orice,iar acum mi-a aparut in cap ideea ca nu cumva sa imi iasa ceva pe fatza in dimineata nuntii,cred ca am devenit obsedata...am atatea lucruri la care ma gandesc...si stiu sigur ca in momentul in care o sa aud claxoane de masini si muzica o sa tremur din cap pana in picioare,sper sa fie cineva care sa ma sustina si sa nu ma lase sa imi pierd controlul din cauza emotiilor...


Stai linistita, totul o sa fie bine si nu te mai gandii atata ca-ti iese sau nu-ti iese ceva pe fata sau mai stiu eu ce:D , o sa ai o stare de fericire, nici chiar sa cazi din picioare, eu stiu ca eram aeriana cand am plecat de acasa, parca ma drogase cineva, atata lume-n juru' meu aveam impresia ca se misca cu incetinitorul, dar a fost bine. Nu-ti mai face atatea griji:flowers:

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 62 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 35 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România